visoke ili nize devojke???

storm cloud:
mona_liza:
HeBePoBaTaH_:
naturaly:
mona_liza:
Ja sam 172cm visoka i smatram da sam srednje visine! Volim sebe ovakva kakva sam. Jeste da je ruzno da imash banderu (<180) pored sebe :shock: ali brate nije ni lepo kad ti devojka lichi na patuljka (>160cm) :roll: !
Znaci ti mu dodjes
PATULJAK + 12cm-a...

:lol:


Da da :)
Rekla sam devojke nize(>) od 160cm! Uostalom znash ono "svaka krpa nadje zakrpu" ? hehe ... Ukusi su razlichiti pa se za svakog nadje po nesto! :D

:shock: :shock: :shock:

">" :arrow: "veće"
"<" :arrow: "manje"

Bre, to se uči u nižim razredima osnovne! :roll:

Hahahahaha :lol: :lol:
 
Aphroditi:
storm cloud:
mona_liza:
HeBePoBaTaH_:
naturaly:
mona_liza:
Ja sam 172cm visoka i smatram da sam srednje visine! Volim sebe ovakva kakva sam. Jeste da je ruzno da imash banderu (<180) pored sebe :shock: ali brate nije ni lepo kad ti devojka lichi na patuljka (>160cm) :roll: !
Znaci ti mu dodjes
PATULJAK + 12cm-a...

:lol:


Da da :)
Rekla sam devojke nize(>) od 160cm! Uostalom znash ono "svaka krpa nadje zakrpu" ? hehe ... Ukusi su razlichiti pa se za svakog nadje po nesto! :D

:shock: :shock: :shock:

">" :arrow: "veće"
"<" :arrow: "manje"

Bre, to se uči u nižim razredima osnovne! :roll:

Hahahahaha :lol: :lol:


U sastavu ove rechenice znak > znachi nize (jer se odnosi na NISKE devojke)!
 
Aphroditi:
storm cloud:
mona_liza:
HeBePoBaTaH_:
naturaly:
mona_liza:
Ja sam 172cm visoka i smatram da sam srednje visine! Volim sebe ovakva kakva sam. Jeste da je ruzno da imash banderu (<180) pored sebe :shock: ali brate nije ni lepo kad ti devojka lichi na patuljka (>160cm) :roll: !
Znaci ti mu dodjes
PATULJAK + 12cm-a...

:lol:


Da da :)
Rekla sam devojke nize(>) od 160cm! Uostalom znash ono "svaka krpa nadje zakrpu" ? hehe ... Ukusi su razlichiti pa se za svakog nadje po nesto! :D

:shock: :shock: :shock:

">" :arrow: "veće"
"<" :arrow: "manje"

Bre, to se uči u nižim razredima osnovne! :roll:

Hahahahaha :lol: :lol:


U sastavu ove rechenice znak > znachi nize (jer se odnosi na NISKE devojke)! evo posto malo teze kapirash dacu ti jedan primer: 10>3 i 3<10 a brojevi >3 su 2,1,0,-1,-2... shvatio/la???
 
mona_liza:
a brojevi >3 su 2,1,0,-1,-2...


4_6_100.gif
 
Hehehe...mona nasla da uci profesorku matematike? Ili gresim? :)

Broj >3 je recimo 179 koliko sam ja visoka. Kada bih birala izabrala bih da budem 5 cm niza, i to pre svega zbog mogucnosti sireg izbora dovoljno dugackih pantalona i sandalica na stiklu :) , mada mogu reci da sam i ovako prilicno zadovoljna svojim telom.
Sama po sebi, ne uzimajuci u obzir konstituciju i tezinu visina i nije bitnan tako da je pitanje bezveze.U svakom slucaju rekla bih da je fakat da su visoke osobe na prvu loptu mnogo upadljivije i upecatljivije.
 
Muskarcima je mnogo manje bitna visina devojke. Ali sam nebrojeno puta chuo da riba u startu eliminishe tipa koji nije +10cm od nje. Sve je ono: lep, zgodan, inteligentan, duhovit, zanimljiv, bla bla bla... al' na kraju cela konstrukcija "idealnog" pada u vodu kod neceg tako banalnog kao sto je broj centimetara.
 
S_K_V_O:
Broj >3 je recimo 179 koliko sam ja visoka. Kada bih birala izabrala bih da budem 5 cm niza, i to pre svega zbog mogucnosti sireg izbora dovoljno dugackih pantalona i sandalica na stiklu :) , mada mogu reci da sam i ovako prilicno zadovoljna svojim telom.
Sama po sebi, ne uzimajuci u obzir konstituciju i tezinu visina i nije bitnan tako da je pitanje bezveze.U svakom slucaju rekla bih da je fakat da su visoke osobe na prvu loptu mnogo upadljivije i upecatljivije.

Po mom mišljenju, 175cm je idealna visina za devojku. Mada ni meni ne smeta mojih 181cm, osim što bih ubila za dovoljno duge pantalone. :? Mada, radije bih imala duge noge, nego duge nogavice. 8)

Upadljivost je vrlo često presudna, zato što većina ljudi vrši površan odabir, tj. traži nekoga na kome će se pogled zaustaviti. To je kao ona priča da muškarci uglavnom više vole plavuše zato što će ih lakše zapaziti u gomili ljudi, što stvara utisak da one od te gomile odskaču nekim kvalitetom. Iluzija, ali delotvorna.

A visoke plavuše... :lol:
 
majcheki:
Ja sam visoka 173 i isto tako mislim da bi bilo bolje da sam malikice niža. Pre izvesnog vremena na nekim platformama stojim na semaforu i primećujem da mi glava štrči iznad ostalih. Ne nosim više platforme, a ni štikle :oops:

Šteta što ih zato ne nosiš, ako bi volela da nosiš. Šta te briga? Ja taj problem nemam, "štrčim" i u patikama, pa par centimetara ne menja stvar. Nikada ne nosim ravne cipele. Mislim da ove koje su trenutno na mojim nogama imaju bar 6cm. :lol:
 
majcheki:
Ja sam visoka 173 i isto tako mislim da bi bilo bolje da sam malikice niža. Pre izvesnog vremena na nekim platformama stojim na semaforu i primećujem da mi glava štrči iznad ostalih. Ne nosim više platforme, a ni štikle :oops:


šišam te za dva santimetra ---- i u pravu si --- od skoro ne nosim štikle ---osećam se ....uh
 
majcheki:
Ja sam visoka 173 cm i isto tako mislim da bi bilo bolje da sam malikice niža. Pre izvesnog vremena na nekim platformama stojim na semaforu i primećujem da mi glava štrči iznad ostalih. Ne nosim više platforme, a ni štikle :oops:
Visoka sam 172 cm i spadam u djevojke srednjee visine. Sa štiklom moja visina iznosi cca 180 cm i OPET spadam u srednje visoke. Prosjek visine muškaraca u mome gradu je cca 195 cm.
Visoke dođite na jug.
 
avesic:
majcheki:
Ja sam visoka 173 i isto tako mislim da bi bilo bolje da sam malikice niža. Pre izvesnog vremena na nekim platformama stojim na semaforu i primećujem da mi glava štrči iznad ostalih. Ne nosim više platforme, a ni štikle :oops:


šišam te za dva santimetra ---- i u pravu si --- od skoro ne nosim štikle ---osećam se ....uh

aha... ne vrede priče o ''manekenskoj građi'' to ne postoji. Drugo je kad se tamo sve iste šepure na nekoj pisti a opet, drugo je kad kroz grad šetaš sa dve niže drugarice a ti još na štiklama :cry: pa ako još moraš da se sagneš da čuješ o čemu pričaju jer je buka na ulici - joooooj :oops:

A ja kao za malerara štikle obožavam - a ravnih a lepih sandalica n e m a!
 
Ма 1.75-1.78 закон. Лепо кад идем...убацим њено раме испод мог рамена...накачим се и милина...
...а увек другом руком можеш свашта да радиш...пошто је она сувише сконцентрисана на то како да одржи равнотежу. :lol: :wink:
 
storm cloud:
majcheki:
Ja sam visoka 173 i isto tako mislim da bi bilo bolje da sam malikice niža. Pre izvesnog vremena na nekim platformama stojim na semaforu i primećujem da mi glava štrči iznad ostalih. Ne nosim više platforme, a ni štikle :oops:

Šteta što ih zato ne nosiš, ako bi volela da nosiš. Šta te briga? Ja taj problem nemam, "štrčim" i u patikama, pa par centimetara ne menja stvar. Nikada ne nosim ravne cipele. Mislim da ove koje su trenutno na mojim nogama imaju bar 6cm. :lol:

Ma bedak mi je, stvarno loše izgleda - čapljasto :oops: :wink:
 
majcheki:
avesic:
majcheki:
Ja sam visoka 173 i isto tako mislim da bi bilo bolje da sam malikice niža. Pre izvesnog vremena na nekim platformama stojim na semaforu i primećujem da mi glava štrči iznad ostalih. Ne nosim više platforme, a ni štikle :oops:


šišam te za dva santimetra ---- i u pravu si --- od skoro ne nosim štikle ---osećam se ....uh

aha... ne vrede priče o ''manekenskoj građi'' to ne postoji. Drugo je kad se tamo sve iste šepure na nekoj pisti a opet, drugo je kad kroz grad šetaš sa dve niže drugarice a ti još na štiklama :cry: pa ako još moraš da se sagneš da čuješ o čemu pričaju jer je buka na ulici - joooooj :oops:

A ja kao za malerara štikle obožavam - a ravnih a lepih sandalica n e m a!


da da da to je baš kretenizam --- i moje drugarice sve niže od mene ,,,pa kada izadjemo one se natakare na štikle , a ja u ravnim sandalama da bi dostigli bar neku liniju -- smešno ,, a majceki i nismo neke visine --- ja bi rekla neki prosek --nego se družimo sa malim drugaricama ---hoćeš i ti sa nama na pijanku u septembru ... nisam ostale pitala koje su visine ???? --
 
Ljuba82:
Ма 1.75-1.78 закон. Лепо кад идем...убацим њено раме испод мог рамена...накачим се и милина...
...а увек другом руком можеш свашта да радиш...пошто је она сувише сконцентрисана на то како да одржи равнотежу. :lol: :wink:
E sad reci da te ne boli rame poslije jedne kratke šetnje? :shock:
 
avesic:
majcheki:
avesic:
majcheki:
Ja sam visoka 173 i isto tako mislim da bi bilo bolje da sam malikice niža. Pre izvesnog vremena na nekim platformama stojim na semaforu i primećujem da mi glava štrči iznad ostalih. Ne nosim više platforme, a ni štikle :oops:


šišam te za dva santimetra ---- i u pravu si --- od skoro ne nosim štikle ---osećam se ....uh

aha... ne vrede priče o ''manekenskoj građi'' to ne postoji. Drugo je kad se tamo sve iste šepure na nekoj pisti a opet, drugo je kad kroz grad šetaš sa dve niže drugarice a ti još na štiklama :cry: pa ako još moraš da se sagneš da čuješ o čemu pričaju jer je buka na ulici - joooooj :oops:

A ja kao za malerara štikle obožavam - a ravnih a lepih sandalica n e m a!


da da da to je baš kretenizam --- i moje drugarice sve niže od mene ,,,pa kada izadjemo one se natakare na štikle , a ja u ravnim sandalama da bi dostigli bar neku liniju -- smešno ,, a majceki i nismo neke visine --- ja bi rekla neki prosek --nego se družimo sa malim drugaricama ---hoćeš i ti sa nama na pijanku u septembru ... nisam ostale pitala koje su visine ???? --

:lol: važi, al' na štiklama za promenu - onako ''ženstveno'' :lol: :lol:
 
Ja sam najniza medju mojim drugaricama,ali nisam ni ja preterano niska.Prvo sam bila iskompleksirana zbog toga.A sad?
Ako,sta me briga,uvek sam imala lepse momke od njih.
I volim kad me zovu slatka mala.
Malo mi je krivo kad one nadju nekog slatkog dvometrasa,al neka im... :twisted:
 
A što je tako strašno štrčati i što se neki ljudi stide svoje visine? :shock: Mislim, OK, kad imaš bad hair day, onda je razumljivo, :lol: ali inače...čula sam za jednog momka koji je imao 2m i toliko se stideo te visine, da nije hteo da izlazi na ulicu, a i po kući je bežao da ga ne vide ljudi koji im dođu u goste. :shock: :shock: Dobro, nije uvek prijatno da te svi stalno primećuju, nekad bih se rado negde sakrila koliko mi to ide na živce, ali ima toliko ljudi koji se svim silama trude da privuku pažnju, da se razlikuju itd. dok je visokima to dato za dž, a oni ne znaju da cene. :lol: Najsmešnije mi je kad vidim izrazito niske ljude koji se toliko trude da dospeju u centar pažnje, da primetim da su počeli da skakuću ne bi li bar tako iskočili iz mase. :lol:
 
stvarno je lose kad je devojka niska...bas...za mene...nekako se osecam ko bandera...pored nje...a i kad je devojka visoka...sta ce...mora da trazi viseg od sebe...ili tom kruza....ma visoke su zakon...male su ...mnogo male...zamisli...ja 188...a ona 160-165...katastrofa...
 

Back
Top