Uhapsen Gotovina!

fosilvaso:
Pusti babu, ne smetaju joj hrvo-komunjare koje su pobile više Hrvata od četnika, a tu nešto lupeta o četnicima....

sorry, ali ni WW2 još nismo završili, a tek si ti smešan/neinformisan ako to ne znaš!!??
pa lepo sam rekla.... vi stigli vremeplovom :D
:lol: :lol: :lol:
završio se što se mene tiče
i ostatka sveta...to samo nekim Srbima i Hrvatima još uvek u glavama ratuje
ali to je već posao za stručnjake...
 
ekstra,horvat:lol:
glavno je da su hrvati lepo izdivljali...jurili kola sa bg tablicama,razbijali prozore na srpskim crkvama...ostalo je nebitno...
ko da ih je briga što im je nacionalni heroj retard...
 
fosilvaso:
a vi ne-opsednuti tim stvarima ste lepo pushili francekove fore o pomirbi svih Hrvata! Sreća Srba što i Crni Sloba nije plasirao takve teze, ili ipak jeste, samo mnogo sofisticiranije!!??
To brate sto pricas nema blage veze. Mozda vazi za tebe. Broz je napravio picvajz od ove zemlje dok je stvarao privid harmonije dotiran lovom spolja. Sve ovo sto je SM i ustasko balijska kamarila sa svojim vodjama odradila, je samo produkt cvetajuceg i njegove filozofije zajednice naroda i narodnosti.
 
Elvin:
ma neeeeee...to je jedna skupina finih staraca,jes da su bili pripadnici nacističke vojske...al šta sad...
svima bih im za kaznu polupao cvikere,da se nauče pameti...stvarno bal vampira.

Primetili ljudi da su oni tiletovi debili koji su 'dobili' WW2 zahvaljujući Rusima Amerima i Britancima, u miru izgubili i da su ustvari bivši gubitnici opet pobednici!!?? kako su se Rusi i Ameri povukli iz Europe, ko zna šta će još svega biti!!???
 
marlon:
To brate sto pricas nema blage veze. Mozda vazi za tebe. Broz je napravio picvajz od ove zemlje dok je stvarao privid harmonije dotiran lovom spolja. Sve ovo sto je SM i ustasko balijska kamarila sa svojim vodjama odradila, je samo produkt cvetajuceg i njegove filozofije zajednice naroda i narodnosti.

picvajz je bio i zato što JeBoTitu nije bilo u interesu 'završiti' WW2: zavadi pa vladaj!!??
 
Ево примера изузетно интелигентне изјаве једног форумског Хрвата поводом хапшења Сранте.

"Što nisam bogat pa da sad dam kontra ponudu od 5 milijuna US$ za ubojstvo onog koji je prijavio Gotovinu i za ubojstvo Carle Del Ponte"
:lol:

Уффф, сад ми је лакше кад видим да нису на Крсти рекордери у препаметним изјавама :mrgreen:
 
Zarathustra:
Ево примера изузетно интелигентне изјаве једног форумског Хрвата поводом хапшења Сранте.

"Što nisam bogat pa da sad dam kontra ponudu od 5 milijuna US$ za ubojstvo onog koji je prijavio Gotovinu i za ubojstvo Carle Del Ponte"
:lol:

Уффф, сад ми је лакше кад видим да нису на Крсти рекордери у препаметним изјавама :mrgreen:

gde taj živi!? Ima ljudi koji bi to obavili i za mnogo manje love.....Međutim, koja bi bila korist od smaknuća one šupljače Carle!!??
 
Nemam nikakvo mišljenje ili stav o Gotovini, ali ono što mogu da primetim je da uopšte nije zgodan... znači, ne, nikako.. ni da je poslednji muškarac na svetu!!! U stvari ne znam... ako bi bio poslednji muškarac ko zna.. bolje da sam ćutala :?
 
Elvin:
ma neeeeee...to je jedna skupina finih staraca,jes da su bili pripadnici nacističke vojske...al šta sad...
svima bih im za kaznu polupao cvikere,da se nauče pameti...stvarno bal vampira.

:lol: :lol: :lol:
To su neki mladi ljudi fascinirani vezivanjem Srba zicom, pa na most, pa ubijes prva tri, i gurnas u dunav... a njihove tezina povuce ostale... u ledenu poluzaledjenu reku... zive...

ali... ne... tema nije prijatna. ... Necemo o tome da pricamo... pokvarice nam raspolozenje... nisu oni takvi.... vazno da im parlament izlgleda kao engleski, i da su oni u eu... to je vazno... :roll:

p.s.
pod "oni" mislio sam NJIHOVI FASISTI (da se slucajno ne uvredi posten madjarski svet)
 

Back
Top