Suprug-a zgodniji-a od ljubavnice-ka

još gore :lol:
posle se žališ da ti je dosadno?
primadona, hahaha nasmeja me...
pa ne mogu ja o svemu da mislim..
da l ima piva u frižideru, da l da odigram 3+ na Juventus ili dvojku na Lacio, da l da idem u kafanu sa Flekom ili na kuglanje sa Cvajzom..
ako treba i o pozama u sexu da mislim i kako da je nagovorim na neku onda jbg..nek i gospođa o nečemu misli! otvoren sam za sve predloge!
 
pa ne mogu ja o svemu da mislim..
da l ima piva u frižideru, da l da odigram 3+ na Juventus ili dvojku na Lacio, da l da idem u kafanu sa Flekom ili na kuglanje sa Cvajzom..
ako treba i o pozama u sexu da mislim i kako da je nagovorim na neku onda jbg..nek i gospođa o nečemu misli! otvoren sam za sve predloge!
nemoj lacio da mi pominjes jos pamtim kad mi oborili tiket na veliku svotu. 🤧 😁
 
Bitna je veština i spremnost dotične osobe da ti pruži sve bez trunke stida i srama, bez tabua.Ako dotična osoba, partner ili partnerka nisu u stanju da ti to pruže, e pa dešava se...Uz to, to se računa kao "sveže meso", bez obzira koje su godine u pitanju.Nekad to bude i osoba koja ranije u prethodnim vazama ili braku nije nikad ni probala te stvari, ali je spremna da ih proba, nekad je to opet neka sa već stečenim prethodnim veštinama.Bitno je da nema tabu tema i kočnica i da oboma to prija.Opet, nije lepo varati svog partnera ili partnerku, ali ako je neko uporan u tome da ti ne pruži ono što želiš, zbog nekog lažnog stida ili gađenja, lako se desi da dođe do prevare prvom povoljnom prilikom.Tu su često i razne tenzije i problemi koji se vuku nekad i godinama, pa neki od partnera popusti pod pritiskom, pukne mu film, pruži se prilika koji bi možda bilo šteta propustiti, ili šta god je već u pitanju.Razlozi mogu biti razni i individualni.Uostalom, ako na vreme shvatiš da ti neka veza ne prija, da ne dobijaš to što želiš i što ti prija, nema ni smisla upuštati se dublje u vezu, a kamoli u brak.Da ne spominjem današnje generacije koje odrastaju u sasvim drugačijim okolnostima i uslovima od nekih starijih generacija...Sve je to nedovoljno zrelo za ozbiljnije veze i obaveze koje sve to donosi, a i uslovi za upoznavanje su sasvim drugačiji.Sve je sad nešto "onlajn", ništa uživo, a kad i dođe do nekog susreta, sve se svodi na drndanje telefona i retko kad se desi nešto konkretno i pozitivno.Prosto ne mogu da nađu zajedničke teme o čemu bi mogli pričati, a kamoli da se smuvaju i da iz toga nešto i izraste.Tojest, da se smuvaju i da krenu da se druže u bilo kom smislu.Ne i dalje onlajn, nego uživo.Ne da to nužno budu opet neki beskorisni izlasci i trošenje para na nepopijena pića i nepojedenu hranu, nego da se druže kao onomad starije generacije.Malo je to teško spakovati u današnje okvire, a to opet, zavisi od osobe do osobe.Isto i od sredine u kojima te osobe odrastaju.Sve je to individualno i nemoguće je dati bilo kakve prognoze, čak i posle nekog vremena koje dvoje provedu zajedno.Raskida i razvoda iz raznih razloga je oduvek bilo, i biće i dalje, to je sasvim normalna stvar.Mnogi provedu 30-40 godina u srećnom braku i na kraju sve pukne zbog neke gluposti, ili neke zasićenosti, ili nekog nezadovoljstva koje se već neko vreme "vuče" u tom braku.Samo je pitanje kad će da izbije na površinu.
 
razumem da nakon nekog perioda opada zainteresovanost i privlacnost kod partnera?
"zbog stida i gadjenja"?!
Nije mi bas jesnije. U vezi ok ali tada obicno dolazi do raskida jer i seks je bitna stvar. ali ako gledamo kroz prizmu braka valjda ranije donosimo odluke pa i na osnovu seksualnog poklapanja?
Ima i toga i to u sve većoj meri.Uostalom, to je veoma bitna stavka, nije to samo u cilju razmnožavanja u današnje vreme.A ko nije zadovoljan, naći će nešto sa strane.I tu počinju problemi sa raznim ishodima.Isto kao kad tvoj poslodavac nije zadovoljan tvojim radom i učinkom, jednostavno ti da otkaz i nađe drugog koji će dati bolji doprinos i manje će se buniti, a za iste novce.A i kao što kažu, žena je kao živa ograda.Ako je ne krešeš redovno, pređe kod komšije.:per:
 
Ima i toga i to u sve većoj meri.Uostalom, to je veoma bitna stavka, nije to samo u cilju razmnožavanja u današnje vreme.A ko nije zadovoljan, naći će nešto sa strane.I tu počinju problemi sa raznim ishodima.Isto kao kad tvoj poslodavac nije zadovoljan tvojim radom i učinkom, jednostavno ti da otkaz i nađe drugog koji će dati bolji doprinos i manje će se buniti, a za iste novce.A i kao što kažu, žena je kao živa ograda.Ako je ne krešeš redovno, pređe kod komšije.:per:
raznorazni ishodi da pa i komsija
 
Da li će to baš biti komšija, pa da se osvrnemo na ono čuveno pitanje u vezi DNK, iliti, Da Nije Komšijino, ili će to biti neko sasvim drugi, nije u tome pitanje.Kad neko ume partneru ili partnerki da pruži ono što se u vezi ili braku ne dobija, iz kojeg god razloga, onda su krajnji ishodi uglavnom isti, a dovode do raskida ili razvoda i pratećih problema koji mogu da idu uz sve to.Raskid uglavnom manje boli, ali razvod ume da bude komplikovan.
 
Da li će to baš biti komšija, pa da se osvrnemo na ono čuveno pitanje u vezi DNK, iliti, Da Nije Komšijino, ili će to biti neko sasvim drugi, nije u tome pitanje.Kad neko ume partneru ili partnerki da pruži ono što se u vezi ili braku ne dobija, iz kojeg god razloga, onda su krajnji ishodi uglavnom isti, a dovode do raskida ili razvoda i pratećih problema koji mogu da idu uz sve to.Raskid uglavnom manje boli, ali razvod ume da bude komplikovan.
slozio sam se jos u prethodnom postu
na ovoliki broj bukvalista na jednom mestu nisam odavno naisao.
nije mi vise ni smesno
ali ok
 
moja žena je lepa i zgodna ali ja bih je prevario sa njenom koleginicom koja je klasu ispod al me nekako seksualno privlači od kada sam je video..taj njen pogled i osmeh kad me vidi.. pokušavam da se to ne desi.. izbegavam je kad god je moguće.. ej pa što ne uđeš u banku nego me zoveš ispred.. ma da ne smetam!
Bih prevario i mogu da prevarim su dva različita pojma.
 

Back
Top