Šta kuvamo danas 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ja Smoki ne moram da kuvam jer sam sama do septembra. Da kuvam za sebe samo? Da ne kazem da mi je raspored na poslu haos, vise cu biti tamo nego slobodna, i za koji ocin da stojim u kuhinji... Vise mi prija da se izlezavam kraj bazena ili dunava a umreti od gladi necu
Pa znam bre da ne moras i da neces umreti od gladi,ali pitam,jel to znaci tri puta dnevno da jedes ti ili dive ili ko je jos rekao da ne kuva,salate i hladno iz frizidera?
Mozda sam ja razmazena sto se tice hrane,meni je ona vazna,usrecuje me,pa kuvam i kad sam sama.doduse ja imam sto kade...nikakve obaveze
Prroslo leto smo milos i ja bili sami na moru mesec dana dok nije dosao muz,a milos je rucao u kafani gde je radio.ja sam za sebe svaki dan kuvala rucak.nekad salata od krompira i liganja,nekad pecena riba,slozenac od tikvica,pecena piletina,grilovano povrce,plavi patlizdan sa sirom
Ja da "ne dobijem" rucak oko jedan bila bih ceo dan tuzna :lol:
 
Ne kapiram kako vi sto ne kuvate danima jedete? Grcku salatu i bilo koju obozavam.i jaja i sir i proju...ali treba jesti dorucak,rucak,vecera,ako ne jedes kuvano onda tri puta dnevno salata? I tako svaki dan?
Inace sam uspavala muza u spavacoj i brzinski upalika klimu da bar malo rashladi da napravim tiramisu i udinstam meso za kanelone za sutra
Kako moji nisu u fazonu vrucina,nista mi se ne jede.ovde se jede lopatama :(
dva puta, al salata : )
 
Jogurt,suvo meso.
570687
 
ja kad dete ode na nedelju dana jedem samo narucenu hranu sa sve onim plasticnim viljuskama i nozevima :lol:
eventualno narucim picu, cevape i sve jedem iz ambalaze u kojoj stigne :malav:
E za ovo mi je uvek zao para.rado i bar dva puta mesecno idem negde na rucak ili veceru,pa mi je to onda gust.ali da mi donesu kuci da jedem za skupe pare,to mogu i ja da sprckam.tu sam pirocanac
 
E za ovo mi je uvek zao para.rado i bar dva puta mesecno idem negde na rucak ili veceru,pa mi je to onda gust.ali da mi donesu kuci da jedem za skupe pare,to mogu i ja da sprckam.tu sam pirocanac
mir i tisina uzivacija u 4 zida nemaju cenu, uz omiljenu klopu i seriju ili knjigu na terasi - nema tog restorana koji to nudi
ja ne volim ni restorane, ni kafice, meni je to gubljenje vremena
 
I meni :lol:
Svisnula bih od suve hrane. Ja nisam često sama, ali kad jesam ja skuvam pa imam bar jedan normalan obrok. Nekad se ogrebem kod mame, ali ne bih mogla da jedem suvu hranu i salate stalno
Nisam jani rekla da jedem samo suvo. Nego da ne kuvam.
Danas sam se ogrebala za corbu kod sestre.
Imam u komsiluku restorancic domacinski, narucim sto kaze tara sebi nesto, 250 dinara jelo za poneti ono kao dnevni meni.
 
Mi smo odlučile večeras umesto izlaska da uživamo kod kuće
Ali nekad je odlazak u restoran događaj a osim toga ipak ja ne pravim karađorđevu rebarca pod sačem i plavu traku
Tako da trudim se takoreći sve pogodnosti da koristim nisam isključiva :malav: a ni gadljiva da drugi sprema a ja jedem :malav:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top