Данас сам поносна на своје дете јер...

od kako si postavila temu, razmišljam šta sa napišem i jedino što sam smislila je da sam ponosna na moje sinove bez razloga
njihov život ide nekim uobičajenim tokom: škola, posao, i to nije ništa naročito, ali eto...

Najbolje je kada stvari idu svojim tokom.

Ja sam negde misljenja, zapravo, moj tata je misljenja a ja sam potomak njegovog vaspitanja, da svako ima svoj talenat, svaki covek je svet za sebe.

Svi se mi mozemo vrteti oko ose za sta sve nismo. Ja prva, moje dete, svako od nas. Mislim da je najvaznije skocentrisati se za sta jesmo, gde nam je lepo i sa kim nam je lepo.

Prva cu podrzati ako resi sve drugacije i sve ispocetka.
Prva cu podrzati ako istraje u svojim zeljama.
Ja sam tu da volim i podrzavam, uspeh je nas odnos i ono da je neko dobar, nasmejan, darezljiv, pitom...
Sta je uopste uspeh, pa to je mnogo krivudava linija.
Verovatno je uspeh biti okej sa sobom da bi mogao da budes okej sa drugima. Ja ne bih zelela status naustrb opustanja. Nikako, nikako. Za svakog coveka postoji neko i postoji nesto.
 
Najbolje je kada stvari idu svojim tokom.

Ja sam negde misljenja, zapravo, moj tata je misljenja a ja sam potomak njegovog vaspitanja, da svako ima svoj talenat, svaki covek je svet za sebe.

Svi se mi mozemo vrteti oko ose za sta sve nismo. Ja prva, moje dete, svako od nas. Mislim da je najvaznije skocentrisati se za sta jesmo, gde nam je lepo i sa kim nam je lepo.

Prva cu podrzati ako resi sve drugacije i sve ispocetka.
Prva cu podrzati ako istraje u svojim zeljama.
Ja sam tu da volim i podrzavam, uspeh je nas odnos i ono da je neko dobar, nasmejan, darezljiv, pitom...
Sta je uopste uspeh, pa to je mnogo krivudava linija.
Verovatno je uspeh biti okej sa sobom da bi mogao da budes okej sa drugima. Ja ne bih zelela status naustrb opustanja. Nikako, nikako. Za svakog coveka postoji neko i postoji nesto.

❤️
 
Sinoc je jedan tinejdzer prvi put sam promenio posteljinu na svom krevetu, ljubi ga majka 😊
(a mislila sam da se nikada nece desiti jer znate za njega je uvek sve cisto).
Не знаш шта је горе, то твоје или кад моја тинејџерка мења постељину на 3 дана, све са покривачем, јер како ће распар чаршаф, јастучница и покривач :roll:
Па ти стигни да опереш и осушиш :rotf:
 
Не знаш шта је горе, то твоје или кад моја тинејџерка мења постељину на 3 дана, све са покривачем, јер како ће распар чаршаф, јастучница и покривач :roll:
Па ти стигни да опереш и осушиш :rotf:
A ti joj zvocaj da nauci da pere i susi tu posteljinu jer to nam je posao dok ne stignu signali do tih malenih glava. Mada sto vise zvocas oni postaju imuniji haha…
 
A ti joj zvocaj da nauci da pere i susi tu posteljinu jer to nam je posao dok ne stignu signali do tih malenih glava. Mada sto vise zvocas oni postaju imuniji haha…
Није њој проблем да опере, проблем нам је свима кад треба да се суши. Јер, поред њених постељина ту су и наше, и њен веш у боји, и наш веш у боји, и бело...лети није проблем, али зими је хаос. Кад и где све то осушити...да имам пара, као што немам, на кеца бих купила сушилицу.
 
Salu na stranu, sve su to prolazni periodi koje treba ziveti i uzivati u njima. Od faze u kojoj ne izlaze iz kade pa do one kad ih guras stapom pod tus. Faze kad ne izlaze iz kuce do faze kad bi da su stalno napolju i da ne nabrajam, ima ih puno.. cula sam i od roditelja starije dece, sve je to prolazno.

Ponosna na sam na svoju decu pre svega jer su skromni i ne padaju na konformizam, ma koliko okruzenje i vreme u kome zivimo vrsi taj pritisak, posebno na decu. Prepoznaju prave vrednosti u ovom materijalnom svetu, a opet dovoljno svesni da to materijalno pruza udobnost. Empaticni su, znaci imaju osecaj za ljude, za tudju muku. Znaju sta porodica znaci, da odatle sve polazi i zavrsava se, da ih sloga unutar porodice cini jacim za spoljasnji svet.
 
Није њој проблем да опере, проблем нам је свима кад треба да се суши. Јер, поред њених постељина ту су и наше, и њен веш у боји, и наш веш у боји, и бело...лети није проблем, али зими је хаос. Кад и где све то осушити...да имам пара, као што немам, на кеца бих купила сушилицу.
Znam o cemu govoris, pa tu je oprema za trening, za skolu, za izlaske… I posle kazu pa masina pere i susi ne ti :mmmm:
A gace i carape se same slazu haha
 
Pošto nemam svoje, mogu reći da sam bio ponosan na jednog klinca kog sam sreo u avionu za Egipat.

Motor je bio bučan pa sam tražio mesto da se prebacim i vidim tri slobodna, odletim tamo na brzinu, kad vidim malog plavog sa dugom kosicom, pitam jel slobodno dete od 5 godina, mali bio u fazonu "pa, ajde" :D

Normalno da sam morao da igram njegove igrice i da mu pomažem da prelazi nivoe, imam bezbroj slika sa njim, mali je presladak, toliko pametno dete, vaspitano, toliko stvari zna sa 5 godina i tako se lepo smeje... I ima jako lepo ime, koje nisam čuo pre toga uživo. Rekao mi je da sam mu novi "bestie" (mali već zna engleski jako dobro) i da hoće da se družimo, da obavezno dođem do njihovog hotela.

Da mi je neko ponudio da imam takvo dete, potpisao bih odmah. Šta jedno, troje :D

Lako ti kad vec ima 5, muka je upravo tih prvih pet :D
Sto bi reko jedan moj prijatelj, "lako je napraviti dete - ajde napravi coveka" :)
 
Sto bi reko jedan moj prijatelj, "lako je napraviti dete - ajde napravi coveka" :)
Il što bi rekla ja,
"Lako je biti roditelj i učitelj dobrog i poslušnog deteta."
Za one jogunaste, zaguljene, živahne, koji će biti dijamanti tek kad porastu, treba dosta snage, truda, strpljenja i volje.
To dete nije kao tihi potok, nego kao da ceo život krotiš podivljalu reku da ne ispadne iz korita. 😁
 
Не знаш шта је горе, то твоје или кад моја тинејџерка мења постељину на 3 дана, све са покривачем, јер како ће распар чаршаф, јастучница и покривач :roll:
Па ти стигни да опереш и осушиш :rotf:
Sto tvoja tinejdžerka, nego što ova moja koja ima troje dece i muža. Sve sam se mislila dozvace se pameti, ali ona i dalje svima menja posteljine posle 3 dana.
 
Il što bi rekla ja,
"Lako je biti roditelj i učitelj dobrog i poslušnog deteta."
Za one jogunaste, zaguljene, živahne, koji će biti dijamanti tek kad porastu, treba dosta snage, truda, strpljenja i volje.
To dete nije kao tihi potok, nego kao da ceo život krotiš podivljalu reku da ne ispadne iz korita. 😁
Ali stvarno je tako. Ko nije imao probleme s djecom nema pojma koliko je sretan.
 
Il što bi rekla ja,
"Lako je biti roditelj i učitelj dobrog i poslušnog deteta."
Za one jogunaste, zaguljene, živahne, koji će biti dijamanti tek kad porastu, treba dosta snage, truda, strpljenja i volje.
To dete nije kao tihi potok, nego kao da ceo život krotiš podivljalu reku da ne ispadne iz korita. 😁

Evo ga ovaj moj, i sa temperaturom od 39 ne smiruje se :D

Meni biste vec davali parastos da imam toliku temperaturu 😂
 

Back
Top