Sta kuvamo DANAS 2.deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
paprika zapecena sa sirom- nema sanse da dosadi ttako brzo :)
mozes je konbinovati sa jajima, suhomesnatim, maslinkama, konzervom ribe etc etc etc :super:

ma ja se samo kao prenemazem..na paprikama i paradajzu sa varijacijama se hranim svako leto..

mmmmmmmmmmmmmmm paprika..:)
verovatno ce biti preseceno u toku nedelje sa jajima..znas gde je bio uskrs..:mrgreen: i to je to..
sramota me da kazem kako prehebavam kucu..:rumenko:
da je dete tu, sablaznula bi se..zbog mnogo manje neuradjenog je ribam ..al ja sam majka - moze mi se :manikir:
sad cu izmedju usisavanja i ciscenja frizidera da popijem jedan freshic..pa cu u 15h na masage..i takoc..posle cemo da vidimo sta cemo..kako mi saradnici zapnu ili ne zapnu..:aha:
cek da idem da se pozalim na onoj drugoj temi:evil:
 
url]


svež grilovan kupus&belo meso preliveno maslinovim uljem i začinima po ukusu
 
U celoj Vojvodini jednom u nekoliko godina s rumunskih Karpata naiđe medved, a i to samo do Banata, a vukova ima samo u Delibatskoj peščari takođe u Banatu i nigde više.
Jelena i srndaća imaš u celoj Vojvodini i da nema lovaca pranamnožili bi se i pravili štetu poljoprivredi.

to je tacno..

ja ne verujem da su principijelni pri odstrelu,

bivsi mi je lovac, naslusala se ... lovackih :malav:

ovaj moj lovac kaze da jesu.. i ja mu verujem..cekaj da ti bacim jos jednu fotku, da se uveris u principijelnost :heart:
porodica.jpg
 
hvala bogu, meni komsiluk spava, restorancice u blizini nemam, pa mi mirise samo ozon koji isparava iz sume..:aha:

ja danas necu nista da kuvam..
necu vise nista ni da jedem..
sad sam smirila jos dva kolaca sa visnjom i cokoladom od juce i dosta!
dok mi se dete ne vrati, kuvam samo za dzukce :manikir:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top