Шта је то РЕАЛНОСТ?


Ставио сам знакове питања уместо цитата твог текста. ЈА сам ставио.

Жали боже мог времена што га бацих читајући све што ти надроби овде. Благе везе нема с темом...више изгледа као збрчкани семинарски рад у покушају, написан после ноћи проведене на пијанци, и то одмах по повратку са исте!?

- - - - - - - - - -

Ej, pola pet je ujutro. Nastavimo ovo mudroseravanje sutra, ok? :)

Како где. Код мене је 20:36, четвртак увече.
 
Poslednja izmena:
Adilson je rekao kako nije bio svestan da je život profesionalca ovako surov i da se nada da će moći da da sve od sebe u dresu kluba za koji nikada nije navijao.- Kada sam bio dečak maštao sam da ću, kao i svi fudbaleri, igrati u dresu voljenog kluba. To mi je delovalo potpuno prirodno i normalno. Nisam mogao ni da sanjam da ću doći u situaciju da se prilikom izbora kluba rukovodim finansijskom ponudom, a ne emocijama – objasnio je Adilson.
- Moram da priznam da sam pomalo ljubomoran na sve te fudbalere širom sveta koji su potpisali ugovore sa klubovima za koje su odmalena navijali. Kada čitam vesti o njima i vidim fotografije na kojima su srećni sa dresom voljenog kluba u rukama, bude mi baš žao jer oni igraju tamo gde su želeli, a ja moram da igram tamo gde me plaćaju – rekao je dvadesetjednogodišnji Brazilac.
Adilson je dodao da se nada da će prilikom sledećeg transfera ispuniti dečački san i da će klub koji voli moći da ispuni njegove finansijske uslove.


Read more: http://www.njuz.net/fudbaler-potpis...je-mastao-da-ce-igrati-u-njemu/#ixzz2e8xML4n7
WYLtXTf.gif
 
Poslednja izmena:
Realnost = saglasnost uma sa svim raspolozivim informacijama koje percipira i obradi u jednu logicnu celinu. Tokom zivota osoba obradjuje sve vise informacija koje menjaju, dopunjuju ili degradiraju tu celinu smisla, tako da vremenom kod ljudi realnost nije ista, pubertet je interesantan primer.
 
ova slika me ražalostila.
pandiću su oduzeli prirodno obilje njegove životne okoline,
dali mu umjesto toga nešto svoje, što mali može zavoljeti, s čim ga mogu ucjenjivati
i reducirati na nešto, što je privrženo i ovisno o njihovim izmišljotinama
tak prave i s ljudima

smilie_ugly_124.gif
iz pijeteta prema dezorijentiranim userima (korisnicima foruma, naravno)
neću sada izvoditi i vući paralele i poveznice s kršćanskim vjeronaukom,
... iako se nameće
 
Зашто сматраш да ни ти, нити ико у твојој близини није способан да промени свет?

Šta si beše skoro promenio? U svetu?

Паметном човеку и није циљ да покуша да промени мишљење у другима.

Zar? Zanimljiva opaska u kontekstu celog posta. Jel ti to neka multipraktik teorija, primenjiva po potrebi i u zavisnosti od toga ko ju rabi; il iz nje isključivo sebe izuzimaš? Što bi rekli, jel pametan čovek koji ne pokušava da menja mišljenje drugih; il je pametan onaj koji ne pokušava da menja mišljenje drugih s kojim se slaže? :think:

Što nas dovodi do:
Знак медиокритета

Опет се бавиш другима?! (уместо собом).

Izvini, nešto sam pogrešno razumela. Baveći se mojim mišljenjem, ti se očigledno baviš sobom. Sori, maj folt.

Кречио сам стога да би се дефинисањем СТВАРНОСТИ избегла могућност умишљања за било коју ствар или било који догађај.

Sam si sebi merilo i reper, sam si sebi u pravu, sam određuješ čije je mišljenje tačno i čije ne, sam si sebi na sve odgovorio.

Krečiš da bi krečio.

Al ne jedi se: to svi rade ionako. Nisi ni po čemu poseban. :mrgreen:
 
ova slika me ražalostila.
pandiću su oduzeli prirodno obilje njegove životne okoline,
dali mu umjesto toga nešto svoje, što mali može zavoljeti, s čim ga mogu ucjenjivati
i reducirati na nešto, što je privrženo i ovisno o njihovim izmišljotinama
tak prave i s ljudima

smilie_ugly_124.gif
iz pijeteta prema dezorijentiranim userima (korisnicima foruma, naravno)
neću sada izvoditi i vući paralele i poveznice s kršćanskim vjeronaukom,
... iako se nameće
We live in a society with a misconception that either you are born with artistic talent or you are not, and if you are not then you have no hope of being an artist. All of us are born with inherent strengths and challenges, and we most likely naturally tend towards our strengths. However, anyone can pursue any endeavour it just takes time and extra effort on your part. :rtfm:

Years down the road I’m glad that I swallowed my pride back then and actually opened the book. :rumenko:

Thank goodness we live in a time where so much knowledge is readily available and most of it is free. :think:
Most importantly play, make mistakes and have fun!:brus::gace:
 
We live in a society with a misconception that either you are born with artistic talent or you are not, and if you are not then you have no hope of being an artist. All of us are born with inherent strengths and challenges, and we most likely naturally tend towards our strengths. However, anyone can pursue any endeavour it just takes time and extra effort on your part.

I do not see what that has to do with the comment in question? :think: The Society can have its misconception, but everyone has their own logic and choice to pursue their career as an artist, regardless of what society might thought about it.

Years down the road I’m glad that I swallowed my pride back then and actually opened the book.
What book?

Thank goodness we live in a time where so much knowledge is readily available and most of it is free. :think:
did you happen to miss the subject at hand?

- - - - - - - - - -

Šta bi umeo da pogodiš?

Evo, Kverkus kaže, treba večnost da se to shvati.
A, ne, ne! Рекао сам да Теби треба вечност.
 
Poslednja izmena:
realnost је када упецаш златну рибицу, и она ти испуни само једну жељу (уместо три, јер си баксуз) и то да постанеш Принц, а одмах следећег јутра те буди жена и каже: Еј, Фердинанде, устај, знаш да данас идемо за Сарајево!
 

Back
Top