šta je volja

Pop si i još lažeš. NI jedan od tih koje si nabrojao, niti bilo ko drugi na svetu, nikada nije rekao da su Svest i njenih sedam sposobnosti ZAKON POSTOJANJA.
Evo dokaza videom da je covek kompletirao teoriju na razumljiv i drugaciji nacin i knjigom.
A sav prihod od prodatih knjiga ide gladnoj i bolesnoj deci.


I zašto bi to saznanje moralo od nekoga da se ukrade, kad svi jjudi znaju, čak i ti, verniće Badja007, da raspolažu sa sedam sposobnosti i znaju da pomoću njih postoje sami po sebi. Jedino što nisu znali, to je da su tih sedam sposobnosti ZAKON SVEUKUPNOG POSTOJANJA. I da je TVORAC svega što postoji taj ko raspolaže sa tih sedam sposobnosti , a to je SVEST. I ti sam si priznao da svi to znamo, pa prema tome, ne možeš više da se hvališ kako si oborio Zakon postojanja i nemamo više o čemu da raspravljamo.
Tako je nemamo o cemu da raspravljamo.
Kod tebe je SVEST ZAUVEK POSTOJALA.
A posto od tebe nisam dobio objasnjenje na moje pitanje.
Ja vise necu se raspravljati sa tobom.
Otkrio si toplu vodu. Sve što postoji je "PRVOBITNA SVEST TVORCA. Sem Prvobitne Svesti Tvorca ne postoji nikakva druga Svest.
Tu ideju si sada sklepao na brzinu i ukrao od IBRE......... :hahaha:
Djaba ti to sve jer si vec snimio video sa tvojim (objasnjenjima)...


Pa i Sotona je DEO PRVOBITNE SVESTI TVORCA. I on je kreiran od Tvorca i ima svoj zadatak, a to je da sve na svetu koji veruju, šiba svojim ognjem, sve dok ne postanu znalci i dok ne prestanu da veruju.
Ti bre @Ljubo2 nisi citav!

Ma sta kazes leba ti.

Da prestanem da imam neki duhovni aspekt.
Da verujem
(sotoni)!!
TI si postao kao neka sekta!
Pa zar upravo svi oblici verovanja i nisu najveće svetsko zlo? Ko je sve dosadašnje svetske ratove i sva svetska zla ćinio i ko ih i danas ćini, do pripadnici rauličitih vera i verovanja. To su pripadnici raznih svetskih ideologija, politikka, filozofoja, vera i nacija, sve zbog toga što nikako ne mogu da se slože oko toga čija je ideologija, politika, vera ili nacija, prava, a čija kriva. U šta spadaju i naučnici sveta, jer i oni su Sotonine sluge, jer smišljaju razne ratne tehnoslogije kako bi verrnici mogli što lakše, u svom neznanju i lažima da se samouništitee. Uostalom, tako i treba, jer Tvorcu nisu potrebni vernici neznalice kojji prave pakao, haos i zlo, već ZNALCI koji ZNAJU BOŽIJI ZAKON POSTOJANJA i Zakon harmonije i dobra i po njmu urde svet. Niko ko je zao i ko smišlja i čino zlo, a to su uvek vernici sveta, nema pravo da se poziva na TVORCA i u njegovom ime čini bilo kakvo zlo, a upravo to svi vrnici sveta čine.

I ti, pope Badja, zaista misliš da si na Božijoj strani.
Nego na cijoj Nevernice!
Naravno da nisi. Sotona je tvoj Bog, a ne moj.
Gde sam Ja to izjavio!
Ajde mi nadi to.
To si ti majstore rekao za samog sebe!

Ti si taj koji negiraš Božiji Zakon POSTOJANJA, a time ujedno i Božiji Zakon Harmonije i dobra po kojem je Bog stvorio svet.
E TRT MILOJKA ...:plez:
Sad se prozivas na BOGA
Cas se prozivas a cas ga hulis....

I zato ćeš morati da goriš u Zemaljskom paklu i zlu, sve dok ne postaneš ZNALAC Božijeg Zakona i tako se opametiš. To vam je i Sotona obećao kad vas je BOG isterao iz Raja, kada vam je rekao da ćete da "jedete sa drveta spoznanja dobra i zla, jer ćete jedino tako moći da postanete bogovi". Samo, ta vaša vernička škola "dobra i zla" se nešto mnogo odužila. Još uvek sami sebi na Zemlji pravite pakao i činite svakojaka zla i doveli ste sebe na ivicu samouništenja u borbi da jedni drugima dokažete da je samo vaša ideologija, politika, nacija ili vera, prava, a sve druge, kriva i još uvek niste ništa naučili.

I hajde verniće Badža007, obori Zakon postojanja kad si toliko navro, da od njega spasiš svoju veru.
Zasto da oborim jer zaista samo SVEST POSTOJI
A ti neznas naucne principe pa spominjes stalno te psihicke_fizicke sposobnosti-zasto!
Nije potrebno.
Biljke i pojedine zivotinje recimo na primer nemaju razvijene kao covek u kompletu sve te psihofizicke sposobnosti vec ograniceno.
Ljut si i ogorcen.
Ali (sam) si to zasluzio i preuzece te dalje
(neko drugi od forumasa)
 
Oboren je odavno samo ti to neces da priznas.
Ti si priznao da svi raspolažemo sa sedam soisibniosti i to je dovoljno.
Taj tvoj zakon postojanja ne moze da postoji bez prvobitne svesti tj tvorca..
To je ono u šta ti veruješ,a vera nije znanje, već neznanje.Dakle, znanje nije da tih sedam sposobnosti ne bi mogle da postoje bez tvorca, već da tvorac, ne bi mogao da postoji bez sedam sposobnosti.
 
Idi na youtube-u pa da vidis..
Na stotine hiljada pregleda za samo nekoliko dana.
Ti to neces nikada moci jer si anonimus.
To što muve masocno sleću na ghovno, nije dokaz daghovno ne smrdi.
Cak i tvoje gostovanje kod profe kada si snimio video profa te porazio u debati..
Ni sam neznas sta si tada pricao i tvrdio.., koliko si dvolican i smesan!
Neznalico, Profa je samo čitao pitanja koja sam ja napisao.
Ti nikada neces da budes srecan covek zato sto nemas duhovni aspekt u tebi.
Tačno je da neću nikada da budem srećan čovel, ali ne zbog nedostka duhovnog aspekta u meni. već u pripadnicima svih svetskih ideologija, politika, nacija i vera.
Ratovi se ne vode zbog vera neznalico.
Svi ratovi se vode na zasnivanju ekonomije i proizvodnje oruzja i pljackanje golih resursa.. Zato i propadamo kao civilizacija..
Neznalico, ratovi se vode zbog VEROVANJA da je glavni božiji princip samoodržanja prirodna selekcija i pravo jačega.
To ne mozes da kazes za nas pravoslavce..
Koliko znam, ni Sbija, kao ni ostatak sveta, nije "vrt rajski".
Naravno da jesam i ne klanjam se sotoni kao ti.
Prilikom mojih izlazaka iz tela borio sam se u nebeskom svetu sa Sotonom i izašao na kraj sa njim, pa ću i na Zemlji sa vama vernicima, neznalicama - Sotoninim slugama.
Ja ne verujem u te budalastine brate ljubo.
Ja sam vernik na svoj nacin i van Biblije..
Shvatam, ti si vernik pravoslavac po Kurhanu.
IBRO ti je usavrsio teoriju a tebi ostaje samo filozofija u prazno.
Svaka nedokazana teorija je RELIGIJA
Bices upamcen po nicemu...
Svest i njenih sedam sposobnosti nisu ništa, već SVE. A tvoja vera je NIŠTA.
 
Evo dokaza videom da je covek kompletirao teoriju na razumljiv i drugaciji nacin i knjigom.
To nije dokaz. Naučnici, filozofi i teolozi su do danas napravili mali milon torija sa ciljem da objasne svet i ni jednu nisu dokazali
Tako je nemamo o cemu da raspravljamo.
Kod tebe je SVEST ZAUVEK POSTOJALA.
A posto od tebe nisam dobio objasnjenje na moje pitanje.
Ja vise necu se raspravljati sa tobom.
Ne znam na koje pitanje želiš da ti odgovorim. I ako ne želiš da više raspravljaš sa mnom, ti ćeš da budeš na gubitku, a ne ja.
Tu ideju si sada sklepao na brzinu i ukrao od IBRE.........
Djaba ti to sve jer si vec snimio video sa tvojim (objasnjenjima)...
Lupetaš. Ta "prvobitna Svest" je tvoj i Ibrin termin, nebitno što sam ga, možda, i ja upotrebio u razgovoru sa tobom. Po meni, ne postoji nikakva ni prvobitna, ni potonja Svest. Postoji samo JEDNA SVEST, od uvek, sada i zauvek i ništa drugo.
Ma sta
Sad se prozivas na BOGA

Cas se prozivas a cas ga hulis....
Ja se pozivam uvek na svog Boga, a ne tvog. Moj Bog je večita Svest. A tvoj Bog ne samo da ja ne znam šta je, već ni ti. Ti ne znaš ni da li tvoj Bog i postoji, već samo veruješ. I kad se pozivaš na Boga, ti pojma nemaš na šta se pozivaš.
Zasto da oborim jer zaista samo SVEST POSTOJI
To si naučio i prihvatio od mene i tako priznao da je moje objašnjenje postojanja stvarnosti ispravno.
A ti neznas naucne principe pa spominjes stalno te psihicke_fizicke sposobnosti-zasto!
Ne postoje nikakvi NAUČNI PRINCIPI, već samo principi Svesti, a to su njenih sedam sposobnosti.
Nije potrebno.
Biljke i pojedine zivotinje recimo na primer nemaju razvijene kao covek u kompletu sve te psihofizicke sposobnosti vec ograniceno.
U Svesti koja od sebe same gradi jedan kamen, biljku ili čoveka, te sposobnosti su iste. Ali kamen, biljka ili čovek, nisu isti kao instrumenti, pomoču kojih Svest povećava te svoje sposobnosti. Kao što i čovek još i dalje povećava te svoje sposobnosti pomoću, recimo, teleskopa i mikroskopa.
Ljut si i ogorcen.
Ali (sam) si to zasluzio i preuzece te dalje

(neko drugi od forumasa)
Izvolite "forumaši", da čujem i vas u šta sve vi verujete ili ne verujete. Jer na vašm školama, fakultetima ili časovima veronauke vam ionako niko nije znao da objasni ŠTA je stvarnost, KAKO ona postoji i ZAŠTO.
 

Back
Top