Srebrenica 1995:Holandska vojska,šta su uradili,šta se zapravo desilo s njima?

Valjda znas engleski, eto ti razlog sto nisu jos nasli mnogo od njih. Ne pravite se budaletine kad znate sta je istina, mozete nas lagati, a ne mozete sebe.


Kazi ti meni jedno!
Cela Bosna mozda i ceo Balkan bio pod Satelitom znaci nisu mogu ici srat da nevide Ameri!Zato nemaju nijedan snimak ubivanja? Nije to neka mala akcija ubivati 1000 ljudija a da se nevidi na Satelitu....
 
Prvo ti nisi SRBIN! Drugo, Karadzic je to odgovorio na reci muslimanskog poslanika da ce se Bosna odcepiti! Seselj je rekao da treba stvoriti Veliku Srbiju ako msulimani KRENU u rat! Nije imao Alija sta da gleda gde ce Bosna krenuti, on je trebao da gleda gde ce muslimani iz Bosne krenuti a ne gde ce Bosna zajedno sa Republikom Srpskom, Republika Srpska je trebala da ostane u sastavu Jugoslavije! Jer ako se odcepljuje Bosna od SFRJ zasto ne bi mogla Republika Srpska od Bosne!?!??!

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Ma to kralju. RS postojala 1991.? Ma ti si ono baš upućen....:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Ko je tada bio premijer? Je li Dodik bio tada glavni, a Putin mu slao plin?

Karadžić je to odgovorio jer je neko htio nezavisnost? Dakle kada neko hoće nezavisnost svoje države treba ga likvidirati, a ako hoće većina stanovništva, onda ih opet treba sve redom likviirati?:dash:
Zašto Crnogorcima niko nije zaprijetio kada su htjeli nezavisnost od SCG?

Šešelj je to najavio davo prije nego je iko pričao o bosanskohercegovačkoj nezavisnosti, prema tome služi se ARGUMENTIMA, a ne LAŽIMA!
 
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Ma to kralju. RS postojala 1991.? Ma ti si ono baš upućen....:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Ko je tada bio premijer? Je li Dodik bio tada glavni, a Putin mu slao plin?

Karadžić je to odgovorio jer je neko htio nezavisnost? Dakle kada neko hoće nezavisnost svoje države treba ga likvidirati, a ako hoće većina stanovništva, onda ih opet treba sve redom likviirati?:dash:
Zašto Crnogorcima niko nije zaprijetio kada su htjeli nezavisnost od SCG?

Šešelj je to najavio davo prije nego je iko pričao o bosanskohercegovačkoj nezavisnosti, prema tome služi se ARGUMENTIMA, a ne LAŽIMA!
Nije tako referendum u Bosni sa strane muslimana njije bio u sklopu sa ustavom Bosne! Sva tri entiteta su morali glasati za samostalnost tako je pisalo u ustavu!
Muslimani i Hrvati se toga nisu drzali!
 
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Ma to kralju. RS postojala 1991.? Ma ti si ono baš upućen....:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Ko je tada bio premijer? Je li Dodik bio tada glavni, a Putin mu slao plin?

Karadžić je to odgovorio jer je neko htio nezavisnost? Dakle kada neko hoće nezavisnost svoje države treba ga likvidirati, a ako hoće većina stanovništva, onda ih opet treba sve redom likviirati?:dash:
Zašto Crnogorcima niko nije zaprijetio kada su htjeli nezavisnost od SCG?

Šešelj je to najavio davo prije nego je iko pričao o bosanskohercegovačkoj nezavisnosti, prema tome služi se ARGUMENTIMA, a ne LAŽIMA!

Upucen sam vise nego ti! Nije postojala RS ali ju je trebalo stvoriti nije mogla BIH da se odcepi sa Srpskim delom!! I nije postojala nikakva drzava samo federalna jedinica Bih koja NIJE imala medjunarodno priznate granice i nije mogla da se odcepi ni po ustavu nikako a Srbi su u njoj imali konstittutivno pravo!
 
Što se Bošnjaka žrtava genocida tiče, jedan manji broj žena je stradao. Stradali su muškarci i ono što je vjerovatno dovelo do činjenice da za Srebrenicu '95 presude genocidom, jeste zaista veliki broj maloljetnih dječaka. Ubijanjem muškaraca je težnja da se jedan narod iskorijeni s određenog područja.

Ja zaista kada pričam o žrtvama i zločinima držim se onoga što je na sudu dokazano. Mi sada možemo pričati da je Haag ovakav ili onakav, ali je isto tako istina da je Orić oslobođen u tom sudu. Naši srpski mediji kada god spominju rat pričaju o zlodjelima Nasera Orića, a kada ih iz Haaga pozovu da svjedoče u korist optužbe ili se ne pojave zbog manjka informacija o njegovim zločinima ili svjedoče da o ovme slučaju pojma nemaju. Ruku na srce, vi mene sad kolektivno možete napasti, ali ja govorim ono što sam vidio. Otišli su i mnogi drugi srpski svjedoci sa područja Srebrenice koji su bili u Srebrenici i okolini tokom tih dešavanja su tvrdili da se rat protiv Orića vodi medijskim putem, a da od njih njega niko nikada nije vidio.
I onda čovjek bude pušten, a mi drvlje i kamenje na haaški tribunal.
Imaš li Orićevu sliku iznad kreveta?Da li se redovno klanjaš za njegov odlazak u Dženet?
 
u srebrenici je ubijeno 3000 srba i oko 3500 muslimana,ako se govori o genocidu,onda je to i genocid nad srbima, kako onda nazvati jasenovac gde je ubijeno 700 000 srba??

To je zločin nacista,nije važno da li su oni Nemci ili Hrvati!

False,u Jasenovcu je ubijeno 700 000 ljudi,većina njih verovatno i jesu Srbi,ali i srpski jevreji,to se mora uzeti...srpski jevreji su najviše ubijani u Jasenovcu...

Tih žrtava se sećamo na moj rođendan,27.januara svake godine...
 
Zločinci Srebrenice:

naser_oric.jpg



ratko-mladic-v.jpg


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poštovani gospodine Robinson,

Ja,Rastko Pocesta,sam krajnje zbunjen iz kog razloga i na koji način je Republika Srbija povezana sa genocidom počinjenim u Srebrenici 11.jula 1995.Zločin su počini glavnokomandujući vojske Republike Srpske,a ne Republike Srbije,to jest tadašnje,Savezne Republike Jugoslavije.Nadam se da ćete razumeti moj zahtev za objašnjenje iz kog razloga se kao uslov za uključenje u Evropsku Uniju Srbiji traži da uhvati generala Mladića,g.Karadžića i g.Hadžića,kada su oni vodili vojsku Republike Srpske i ratovali u ime te države,koja još nije nezavisna i stoga je zavistan deo Federacije Bosne i Hercegovine,kojoj bi se kao uslov trebalo staviti hapšenje ove trojice zločinaca.

Hvala na potrošonem vremenu,

Rastko Pocesta
Beograd
Republika Srbija
 
Upucen sam vise nego ti! Nije postojala RS ali ju je trebalo stvoriti nije mogla BIH da se odcepi sa Srpskim delom!! I nije postojala nikakva drzava samo federalna jedinica Bih koja NIJE imala medjunarodno priznate granice i nije mogla da se odcepi ni po ustavu nikako a Srbi su u njoj imali konstittutivno pravo!

I od čega bi ti pravio RS u to vrijeme u kojem je svako selo, da ne pričam opština nacionalno izmiješana. Kome je trebala pripasti istočna Bosna u kojoj su većinu činili Bošnjaci, a opet s druge strane je Srbima bila strateški bitna. Kome je onda trebao pripasti jedan Prijedor? Kome Drvar? Kome Ilijaš? Kome Zvornik?
Šta je trebalo biti sa ljudima iz miješanih brakova? Kome oni da se pripoje? Mami ili tati ili dražem djedu?
Da podjelite Bosnu i onda nekoga optužite za želi džamahiriju?

Bosna i Hercegovina je nakon referenduma proglasila nezavisnost i onda su joj naravno i priznate granice sa priznavanjem nezavisnosti. To je država koja ima kontinuitet...
 
I od čega bi ti pravio RS u to vrijeme u kojem je svako selo, da ne pričam opština nacionalno izmiješana. Kome je trebala pripasti istočna Bosna u kojoj su većinu činili Bošnjaci, a opet s druge strane je Srbima bila strateški bitna. Kome je onda trebao pripasti jedan Prijedor? Kome Drvar? Kome Ilijaš? Kome Zvornik?
Šta je trebalo biti sa ljudima iz miješanih brakova? Kome oni da se pripoje? Mami ili tati ili dražem djedu?
Da podjelite Bosnu i onda nekoga optužite za želi džamahiriju?

Bosna i Hercegovina je nakon referenduma proglasila nezavisnost i onda su joj naravno i priznate granice sa priznavanjem nezavisnosti. To je država koja ima kontinuitet...
Veze ti nemaš...Drvar je bio 99% srpski oduvek,a Prijedor većinski srpski.Idi na Sarajevo x-com pa pevaj u horu s njima.
 
Kozarac i hambarine su dio te opštine.
A ti meni juče ne odgovori na kojem mjestu su Bošnjaci u Kozarcu kopali rovove kada si već počeo tvrditi da su to radili...:think:
Pošto kao sve znaš,'ajde reci mi kako su Srbi pruzeli vlast u Prijedoru koja je dotle bila multietnička,odnosno šta su to tvoja braća muslimani učinili da isprovociraju Srbe?
 
Pošto kao sve znaš,'ajde reci mi kako su Srbi pruzeli vlast u Prijedoru koja je dotle bila multietnička,odnosno šta su to tvoja braća muslimani učinili da isprovociraju Srbe?

Vlast u Prijedoru je '90 osvojila SDA. Napravljena je koalicija SDA-SDS-HDZ, za načelnika je izabran Muhamed Ćehajić (SDA), a za predsjednika skupštine član SDS.
30.aprila '92 je SDS nasilno preuzela vlast da bi Prijedor pripojila samozvanoj srpskoj republici. Posljedica toga, znamo šta se deswilo. I znamo i sudbinu Muhameda Ćehajića.

-> na kojem mjestu u Kozarcu su bili rovovi?
 
Zločinci Srebrenice:

naser_oric.jpg



ratko-mladic-v.jpg


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poštovani gospodine Robinson,

Ja,Rastko Pocesta,sam krajnje zbunjen iz kog razloga i na koji način je Republika Srbija povezana sa genocidom počinjenim u Srebrenici 11.jula 1995.Zločin su počini glavnokomandujući vojske Republike Srpske,a ne Republike Srbije,to jest tadašnje,Savezne Republike Jugoslavije.Nadam se da ćete razumeti moj zahtev za objašnjenje iz kog razloga se kao uslov za uključenje u Evropsku Uniju Srbiji traži da uhvati generala Mladića,g.Karadžića i g.Hadžića,kada su oni vodili vojsku Republike Srpske i ratovali u ime te države,koja još nije nezavisna i stoga je zavistan deo Federacije Bosne i Hercegovine,kojoj bi se kao uslov trebalo staviti hapšenje ove trojice zločinaca.

Hvala na potrošonem vremenu,

Rastko Pocesta
Beograd
Republika Srbija



Ало бре Растко ај мало активирај неку твоју тему о Сребреници од пре немој опет нову
 
Vlast u Prijedoru je '90 osvojila SDA. Napravljena je koalicija SDA-SDS-HDZ, za načelnika je izabran Muhamed Ćehajić (SDA), a za predsjednika skupštine član SDS.
30.aprila '92 je SDS nasilno preuzela vlast da bi Prijedor pripojila samozvanoj srpskoj republici. Posljedica toga, znamo šta se deswilo. I znamo i sudbinu Muhameda Ćehajića.

-> na kojem mjestu u Kozarcu su bili rovovi?
Dobro,pogrešio sam.Nije u Kozarcu,to je mesto gastarbajtera nego u Hambarinama.A rat u Prijedoru su otpočeli muslimani tako što su preko noći prokopali rovove do stanice milicije u Prijedoru.I potom dobili po zasluzi.
 
Dobro,pogrešio sam.Nije u Kozarcu,to je mesto gastarbajtera nego u Hambarinama.A rat u Prijedoru su otpočeli muslimani tako što su preko noći prokopali rovove do stanice milicije u Prijedoru.I potom dobili po zasluzi.

Pa naravno....znam da si pogrešio!

Gdje onda u Hambarinama, na kojem mjestu tačno?

Kojeg datuma su muslimani dokopali rovove u Prijedoru do stanice milicije i od kojeg mjesta je počelo kopanje rovova?

Ajde sada da vidimo koliko zaista znaš istinu i koliko neke stvari pričaš samo zato što si pao pod uticaj propagande!
 
Pa naravno....znam da si pogrešio!

Gdje onda u Hambarinama, na kojem mjestu tačno?

Kojeg datuma su muslimani dokopali rovove u Prijedoru do stanice milicije i od kojeg mjesta je počelo kopanje rovova?

Ajde sada da vidimo koliko zaista znaš istinu i koliko neke stvari pričaš samo zato što si pao pod uticaj propagande!

@misoni, ja čekam odgovore...:think:
 
Pa naravno....znam da si pogrešio!

Gdje onda u Hambarinama, na kojem mjestu tačno?

Kojeg datuma su muslimani dokopali rovove u Prijedoru do stanice milicije i od kojeg mjesta je počelo kopanje rovova?

Ajde sada da vidimo koliko zaista znaš istinu i koliko neke stvari pričaš samo zato što si pao pod uticaj propagande!
Kopali su ih kao pacovi,gde su stigli.I kad su pokušali da zauzmu stanicu milicije dobili su po p**ki!:mrgreen:
 
Pa naravno....znam da si pogrešio!

Gdje onda u Hambarinama, na kojem mjestu tačno?

Kojeg datuma su muslimani dokopali rovove u Prijedoru do stanice milicije i od kojeg mjesta je počelo kopanje rovova?

Ajde sada da vidimo koliko zaista znaš istinu i koliko neke stvari pričaš samo zato što si pao pod uticaj propagande!

Čekaj zar nisi ti u to vrijeme pod blokadom strijepio od srbočetničko-komunističko agresorskih snajpera s brda:D

*** ovi svi muslimani na forumu su bili izloženi nekim agresijama,genocidima i udarima,nisu mogli nosa pomoliti napolje,četnici i struju isjekli a ovamo svaki zna šta je neki Safet u nekakvoj BiH vukojebini u maju 1992 večerao:think:
 
Kopali su ih kao pacovi,gde su stigli.I kad su pokušali da zauzmu stanicu milicije dobili su po p**ki!:mrgreen:

kakav je ovo odgovor?:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Kako su mogli kopati do stanice milicije kada je cijelo područje oko stanice milicije asfaltirano. A i tu stanicu milicije je SDS nasilno preuzela 30.aprila.'92!

Ne valja ovako misoni, ne znati ništa, a tvrditi samo da bi nekoga opravdao jer je slučaj htio da ti budu sunarodnjaci oni koji tvrde ovakve nebuloze da bi opravdali one logore i stradanja u onim logorima, da bi opravdali Korićanske stijene...

Prije svega istina, pa onda sve ostalo!
 
Čekaj zar se to nisi u to vrijeme pod blokadom strijepio od srbočetničko-komunističko agresorskih snajpera s brda:D

*** ovi svi muslimani na forumu su bili izloženi nekim agresijama,genocidima i udarima,nisu mogli nosa pomoliti napolje,četnici i struju isjekli a ovamo svaki zna šta je neki Safet u nekakvoj BiH vukojebini u maju 1992 večerao:think:
Pa to.Sad bi trebalo da zovem prijatelje da pitam za datume,bezveze i bez potrebe.:)
 
Čekaj zar nisi ti u to vrijeme pod blokadom strijepio od srbočetničko-komunističko agresorskih snajpera s brda:D

*** ovi svi muslimani na forumu su bili izloženi nekim agresijama,genocidima i udarima,nisu mogli nosa pomoliti napolje,četnici i struju isjekli a ovamo svaki zna šta je neki Safet u nekakvoj BiH vukojebini u maju 1992 večerao:think:

Tako si isto da imam makar malo objektivnosti i ljudstva replicirati misonu kada on priča o navodnim rovovima...! Ali naravno što bi ti to radio, kada voliš i ti čitati njegove postove kada ste nasjeli nalažnu propagandu...
 

Back
Top