Smanjenje isporuke ruskog gasa: Ljubav za ljubav, sir za pare

Kulovi Vucic i Nikolic mislili da ce da isfoliraju Putina i isplate dug sa ordenom sto su mu dali i sa par praznih slavospeva.

Putin bi trebalo da odmah pohapsi ta dva MI6 agenta i tako ratisilja bede srpski narod.

Имају среће што неће да прља ципеле с изметом. Само га прескочи и настави даље уз гримасу гађења на лицу.
 
10653609_763156490387141_756884895929979706_n.jpg
 
Видим ове слепце што су чули на ТВ-у о смањењу гаса па се ухватили да пљују.А глупи сте као *****.Јесу,смањили су,јер као прво дугујемо много,а као друго,ни не треба нам толико.Дневно трошимо 2500 кубика,а они су нам испоручивали дневно 4500.Сада је на 3200.И шта су они ту урадили?Смањили нам рачун за гас који је непотребан који би одлазио ко зна где,по ко зна којој цени и ко зна у чије џепове.А народ дуговао...Тако да наставите да сисате бобана уместо што причате,паметнији сте кад сисате

:lol:
 
http://www.021.rs/Info/Srbija/Smanjenje-isporuke-ruskog-gasa-Ljubav-za-ljubav-sir-za-pare.html

Smanjenje isporuke ruskog gasa: Ljubav za ljubav, sir za pare
sković kaže: "Svako očekivanje da Srbija bude više naklonjena Rusiji je u domenu naučne fantastike jer više od ovoga ne možemo, a da jako ne naškodimo odnosima sa evropskim partnerima".

"EU je već na ivici strpljenja zbog odnosa Srbije i RusOdluka Rusije da smanji isporuke gasa za 28 odsto zbog toga što je Srbija odbila da se obaveže da će država vratiti dug od 200 miliona dolara do marta meseca sledeće godine biće jedan od krunskih dokaza za domaće javno mnjenje da i za Ruse važi ljubav za ljubav, sir za pare, ocenjuje Ivo Visković, bivši ambasador Srbije u Nemačkoj.



Na pitanje da li je predsednik Rusije Vladimir Putin zauzeo ovako tvrd stav prema Srbiji jer je očekivao veću privrženost i svrstavanje u jeku sukoba na relaciji Rusija - EU - Amerika, Viije i odbijanja da Srbija uskladi svoju spoljnu politiku sa evropskom, odnosno uvede sankcije Rusiji. Kada bismo izlazili još više u susret Rusiji, to bi bio povod za akcije koje nama i te kako mogu da štete. Dakle, ni rusko rukovodstvo ne bi moglo da očekuje da se ponašamo blagonaklonije prema njima", ističe Visković za Danas.

On napominje da Rusija gleda isključivo svoje interese. "Postoje simpatije po verskoj, kulturnoj, ideološkoj osnovi, ali to sve nema nikakav značaj u odnosu na čist interes. U tom smislu, Rusija je očekivala da će se Srbija ponašati na način koji Rusiji odgovara, imajući u vidu totalnu zavisnost od ruskog gasa. Ona, pritom, ne vodi računa što se Srbija nalazi u teškoj situaciji i da ne može da plati taj dug", navodi Visković.

Prema njegovim rečima, Putin je možda potegao pitanje duga da bi mogao Zapadu da kaže da se ponaša principijelno kada pritiska Ukrajinu da plati dug.
Ali braćo Rusi šta je sad ovo?Putine brate najmiliji zašto sada ovo?Jel si odgledao paradu?Da li je predsednik Nikolić održao onako bratski govor?Jel smo vikali Putine,Putine,Putine....i držali tvoje slike visoko?Cele zgrade smo okitili bratskim ruskim zastavama a ti ovako.Jel smo vam poklonili NIS?Da li smo pristali da mi jedini imamo manjinski paket akcija u Južnom toku?Da li plaćate veoma malu rudnu rentu na gas i naftu koju izvlačite iz nalazišta u Vojvodini?Manju čak i od one koju plaćate u Rusiji.Ali Putine mi smo dva veoma bliska i bratska naroda.Mi vas volimo najviše na svetu.

Ako je sve ovo tacno, onda i Srbija treba da odredi kvote za izvoz u Rusiju, a ne da nam poskupljuje hrana jer je nema dovoljno u Srbiji. Primera radi, jaja su poskupela za 2 dinara poslednjih mesec dana, kad pitas prodavce, kazu da je to zbog izvoza u Rusiju.
"Brat za brata a sir za pare".
 
E pa ge bi ga... vracaju kredite MMFy. placaju dugove Amerima i svabama, a rusima nece da plate dugove.. svasta. I nece da grade MMF. I hoce da povecaju rudnu rentu.. iu opste, sve sto im se naredi sa zapada.... pa cudi me nsto u opste ikakav gas stize u Srbiju.

Nemoj nista da te cudi. "Srbi svih zemalja na Balkanu, ujedinite se u Velikosrpsku Internacionalu". plez:

_nobody_
 
hahahhahah , a mislili ste da cete da uzmete pare glumeci jeftine komercijale

- - - - - - - - - -

Otpisali su nekoliko milijardi $ dugova nekim zemljama a nama zavrcu usi zbog sice valjda se vode onim - prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj:sad2:

pa da vrate nis , dosta su profitirali na njumu. Prijatelj moje prijateljice je moj neprijatelj
 
Otpisali su nekoliko milijardi $ dugova nekim zemljama a nama zavrcu usi zbog sice valjda se vode onim - prijatelj mog neprijatelja je i moj neprijatelj:sad2:

i bilo je normalno ocekivanje jer smo se najvise izlozili zbog rusije i pokazali malo zube i amerima i eu ne uvodeci sankcije.

ostale zemlje koje vise podrzavaju rusiju su u mnogo boljoj poziciji od srbije.

dodik je i vodio prorusku politiku ali kod nas velika vecina glasa za proevropsku opciju i proruske stranke nemaju sve zajedno ni 10 posto
 

Back
Top