Slabi mi vjera, odanost i ljubav prema Aleksandru Vučiću!

Cro_čvarak

Iskusan
Poruka
5.555
Znate vjerojatno da sam posli prezimenjaka Jugoslava najveći štovatelj Aleksandra Vučića, ali... Ali ovaj performans u GS- ini UN- a s zastavom mi se učinio patetičnim ,a posve je gadljivo bilo smijurenje te nekakve državne tajnice koja ga je snimala. Tu je i slučaj nestanka male Danke, tu se Vučić ponašao kao glasnogovornik policije ili zainteresirana strana. Prvo me je ganulo kako se on angažirao ali sam promislio da to nije njegov posao, a još gore konotaciju situaciji daje činjenica da glavno osumnjičeni vjerojatno nisu krivi, brat ubijen u zatvoru, mater umrla, istrijebiti famil8ju tako reći!!!

Ili ja lako gubim vjeru :think: :per:
 
Znate vjerojatno da sam posli prezimenjaka Jugoslava najveći štovatelj Aleksandra Vučića, ali... Ali ovaj performans u GS- ini UN- a s zastavom mi se učinio patetičnim ,a posve je gadljivo bilo smijurenje te nekakve državne tajnice koja ga je snimala.

Čak i oni znaju kako je to sve predstava ili sprdnja ali im ide u prilog što se većina građana prima na taj bulšit. Mislim da su i oni sami fascinirani kako im prolaze te gluposti. Narod je u stvari jedna velika siva masa čiji prosečan IQ nije veliki, dovoljno je da na vlasti imaš nekog namazanog manipulatora i svi postaju ovce za šišanje. Zato je populizam i toliko rasprostranjen u svetu, masa ne želi istinu i realnu politiku, žele slatkorečivost i laganje. To ti je kao i žene, nedao ti Bog da kažeš kako joj nešto realno stoji ;)

Tu je i slučaj nestanka male Danke, tu se Vučić ponašao kao glasnogovornik policije ili zainteresirana strana. Prvo me je ganulo kako se on angažirao ali sam promislio da to nije njegov posao, a još gore konotaciju situaciji daje činjenica da glavno osumnjičeni vjerojatno nisu krivi, brat ubijen u zatvoru, mater umrla, istrijebiti famil8ju tako reći!!!

Ili ja lako gubim vjeru :think: :per:

Taj slučaj je bizaran na mnogo načina. Nažalost nemamo institucije koje to mogu kvalitetno da rešavaju niti kojima građani mogu da veruju, tako da, ko zna kakve su tu kombinacije iza kulisa.
 
1716719479175.png
 
Znate vjerojatno da sam posli prezimenjaka Jugoslava najveći štovatelj Aleksandra Vučića, ali... Ali ovaj performans u GS- ini UN- a s zastavom mi se učinio patetičnim ,a posve je gadljivo bilo smijurenje te nekakve državne tajnice koja ga je snimala. Tu je i slučaj nestanka male Danke, tu se Vučić ponašao kao glasnogovornik policije ili zainteresirana strana. Prvo me je ganulo kako se on angažirao ali sam promislio da to nije njegov posao, a još gore konotaciju situaciji daje činjenica da glavno osumnjičeni vjerojatno nisu krivi, brat ubijen u zatvoru, mater umrla, istrijebiti famil8ju tako reći!!!

Ili ja lako gubim vjeru :think: :per:


Premali je ovo forum za dva Čvarka...😎

Ti si Orjuno_Čvarak

A @Jugoslav Čvarak je Jugo Čvarak...

Znaci dve razlicite epohe...
Ti si za Kralja, a on za Predsednika....

...
 
Znate vjerojatno da sam posli prezimenjaka Jugoslava najveći štovatelj Aleksandra Vučića, ali... Ali ovaj performans u GS- ini UN- a s zastavom mi se učinio patetičnim ,a posve je gadljivo bilo smijurenje te nekakve državne tajnice koja ga je snimala. Tu je i slučaj nestanka male Danke, tu se Vučić ponašao kao glasnogovornik policije ili zainteresirana strana. Prvo me je ganulo kako se on angažirao ali sam promislio da to nije njegov posao, a još gore konotaciju situaciji daje činjenica da glavno osumnjičeni vjerojatno nisu krivi, brat ubijen u zatvoru, mater umrla, istrijebiti famil8ju tako reći!!!

Ili ja lako gubim vjeru :think: :per:
Ne budi Juda koji ce se kajati.
 

Back
Top