Slabi mi vjera, odanost i ljubav prema Aleksandru Vučiću!

Znate vjerojatno da sam posli prezimenjaka Jugoslava najveći štovatelj Aleksandra Vučića, ali... Ali ovaj performans u GS- ini UN- a s zastavom mi se učinio patetičnim ,a posve je gadljivo bilo smijurenje te nekakve državne tajnice koja ga je snimala. Tu je i slučaj nestanka male Danke, tu se Vučić ponašao kao glasnogovornik policije ili zainteresirana strana. Prvo me je ganulo kako se on angažirao ali sam promislio da to nije njegov posao, a još gore konotaciju situaciji daje činjenica da glavno osumnjičeni vjerojatno nisu krivi, brat ubijen u zatvoru, mater umrla, istrijebiti famil8ju tako reći!!!

Ili ja lako gubim vjeru :think: :per:
Izdrzi legendo :sad2: :sad2:

Znate vjerojatno da sam posli prezimenjaka Jugoslava najveći štovatelj Aleksandra Vučića, ali... Ali ovaj performans u GS- ini UN- a s zastavom mi se učinio patetičnim ,a posve je gadljivo bilo smijurenje te nekakve državne tajnice koja ga je snimala. Tu je i slučaj nestanka male Danke, tu se Vučić ponašao kao glasnogovornik policije ili zainteresirana strana. Prvo me je ganulo kako se on angažirao ali sam promislio da to nije njegov posao, a još gore konotaciju situaciji daje činjenica da glavno osumnjičeni vjerojatno nisu krivi, brat ubijen u zatvoru, mater umrla, istrijebiti famil8ju tako reći!!!

Neeee!!!

Jugoslave, sad mu je najteze, iz ove zemlje i regiona mora mu se pomoci!
1716731111211.png

Poslije onog patetičnog igrokaza ja te ne krivim!ali ni ikog drugog!Ono je bili dno dna i ne mislim da ne može niže ni On sam:whistling:ali se neću kladiti:hahaha:

Не поклекни, Чварак, сад кад си му напотребнији!

Slabi mi vjera, odanost i ljubav prema Aleksandru Vučiću​

Samo mi je naslov zanimljiv jer nisam raspoložena za politikanstvo.
Vjera, odanost i ljubav se, inače, ne osećaju prema predsedniku, već prema državi, svojoj zemlji i otadžbini.
Kaže mi jedna 10god mlađa od mene osoba: "A, što da ne glasaš? Možda dobiješ posao!".
Vidim, nadobijala sam se poslova za svaki glas koji sam ikome dala.
Uostalom, nisam iz priče ko glasa da bi rmbao za nekog drugog. Deca k'o deca, naivna i prostodušna...

Slabi mi vjera, odanost i ljubav prema Aleksandru Vučiću​

Samo mi je naslov zanimljiv jer nisam raspoložena za politikanstvo.
Vjera, odanost i ljubav se, inače, ne osećaju prema predsedniku, već prema državi, svojoj zemlji i otadžbini.
Kaže mi jedna 10god mlađa od mene osoba: "A, što da ne glasaš? Možda dobiješ posao!".
Vidim, nadobijala sam se poslova za svaki glas koji sam ikome dala.
Uostalom, nisam iz priče ko glasa da bi rmbao za nekog drugog. Deca k'o deca, naivna i prostodušna...
Malodušna si...

Фотографија где министри Владе Србије, уз председницу парламента Ану Брнабић и још понеког функционера Српске напредне странке седе огрнути српским заставама, чекајући “историјско” обраћање председника Србије Александра Вучића у Генералној скупштини Уједињених нација, изгледа апсолутно надреално и доноси питање зашто би било ко пристао на то. Међутим, кад се узме у обзир то је да више од половине министара у Немањиној 11 уплетено у најмање једну противзакониту аферу, јасно је да ће пристати на све.​

Kрими влада: Министри познати по аферама (корупција, везе с мафијом, офшор, кофер)

ijaoj sta ga je afera, kako se krade,... pa ko ce narodu da vrati sve sto su ovi nakrali|?

Kako šta, pa lokalni izbori! Moramo slomiti autošoviniste i izdajice u svim srbskim gradovima i opštinama! Nema mira za Srbiju dok se to ne desi!

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Па код мене СНС 12 година на власти у општини, па им плате касне 3 месеца...

Него, какве то везе има са Вучићем, оће ми он бити прецедник општине?

Ако оће, гласам ома за њега...:hahaha:

Back