Slabi mi vjera, odanost i ljubav prema Aleksandru Vučiću!

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Па код мене СНС 12 година на власти у општини, па им плате касне 3 месеца...

Него, какве то везе има са Вучићем, оће ми он бити прецедник општине?

Ако оће, гласам ома за њега...:hahaha:
Hoće, on je Apsolutni Lider sve Zemlje Serbske, pa i tvoje Obštine!
Ali, prvo moramo da pobedimo izdajnike! ;)

Pa ti...ti nisi...Čvarak...ti si neki veći izdajnik...ko si ti?
Zbog čega se nisi prije javio?

Tu su Grujan i Pop živi i zdravi, Red je bila ali otišla, dođe svake prijestupne.

Čak i smor Svemirko je znao tu pisati.

Nego, da te pitam, ali da mi odgovoriš onako pošteno, čovečanski - držiš li dete pod kontrolom, ili ti još uvek skaču živci u vezi nje?

Zbog čega se nisi prije javio?

Tu su Grujan i Pop živi i zdravi, Red je bila ali otišla, dođe svake prijestupne.

Čak i smor Svemirko je znao tu pisati.

Nego, da te pitam, ali da mi odgovoriš onako pošteno, čovečanski - držiš li dete pod kontrolom, ili ti još uvek skaču živci u vezi nje?
Bojim se da ne znam o čemu pričaš.

Hoće, on je Apsolutni Lider sve Zemlje Serbske, pa i tvoje Obštine!
Ali, prvo moramo da pobedimo izdajnike! ;)

Јоој, Дуленце, па ти си стварно наиван... :hahaha:

Па издајници никад неће бити побеђени, јер ова власт увек мора да има издајника за борбу непрестану за СрБство...:per:

Зато ти је данас у Србији далеко лукративније бити професионални издајник, него професионални патриот.

95% ових других раде за сендвич и послић у општинском Комуналном...а 95% ових првих седе у добро плаћеним и из буџета обилно подмазаним "невладиним организацијама", држе професорске позиције на државним факултетима, прдуцкају на Интернету чисто да им капне и који евро из иностранства и тако...

Да морам да бирам, као што на срећу не морам, увек би пре био издајник него србски патриота...:lol:

Па издајници никад неће бити побеђени
Varaš se. Posle 2 juna biće oduvani na svim nivoima. :D

Да морам да бирам, као што на срећу не морам, увек би пре био издајник него србски патриота...:lol:
Nažalost, nisi jedini... :(

I misliš da ,,takvi" glasaju za Đitlera? :mrgreen:

Ајде уозбиљи се. Ликови су небитни, битно је да си против, па онда то наплатиш.

Баш као и сам Ђики...последњих пар година се нашклапао милиона колико никад пре... :mrgreen:

Привредни раст...ово...оно...:per:

Ајде уозбиљи се. Ликови су небитни, битно је да си против, па онда то наплатиш.

Баш као и сам Ђики...последњих пар година се нашклапао милиона колико никад пре... :mrgreen:

Привредни раст...ово...оно...:per:
Ni Miloš Francuz nije neka alternativa da ti pravo kažem. ;)

Back