Amerikanci kupili 81 borbeni avion iz sovjetske ere od ruskog saveznika koji koštaju u proseku manje od 20.000 dolara svaki

Eto vidiš...
A u XXI veku, ameri još ne mogu da pošalju čoveka u orbitu oko Zemlje, bez njihovih kosmičkih letelica.
Jes' da nisu neke, al' što kažu: bolje i nešto - nego jedno veliko ništa.
najbrojnija manjina u americi, posle meksikanaca su rusi. Otišli tamo sa porodicama da žive rade i grade.
 
Kakav Putin.
Moćni zapad pobedjuje svuda:
1714589582628.png
 
to je do države i sistema, dok su živeli u rusiji nikad ništa pametnoga ne napraviše. Isto ko Nikola tesla, trebo je da ode u Ameriku da bi ostvario svoje snove.
Ne, nego Rusija ima višak pametnih, pa može jedan deo da posudi i jadnim amerikancima, da bar nešto i oni imaju.
 
to i ka kažem, u rusiji nemaju nikakvu mogućnost da se iskažu i dokažu, zato pametni odlaze u ameriku jer tamo mogu ostvariti svoje ideje
To ti kažem - u Rusiji ovi prosečno inteligentni ne mogu da dodju do izražaja, pa odlaze u Ameriku, gde će oni biti najpametniji.
 
To ti kažem - u Rusiji ovi prosečno inteligentni ne mogu da dodju do izražaja, pa odlaze u Ameriku, gde će oni biti najpametniji.
takav je ruski sistem, džabe i da si najpametniji, život ćeš provesti kao podprisečno pametan i nikad nećeš moći ni sebi ni porodici da obezbediš svojom pameću pristojan i ugodan život, kao što to možeš u americi
 
takav je ruski sistem, džabe i da si najpametniji, život ćeš provesti kao podprisečno pametan i nikad nećeš moći ni sebi ni porodici da obezbediš svojom pameću pristojan i ugodan život, kao što to možeš u americi
To ti kažem - imaju pameti i za izvoz u SAD (kad već oni sami nemaju dovoljno).
 
nisam ti ja kriv što nisi čitao
nocas sam citao, kao ne mogu da stignu da se obuce ukre na f16, pa ce morati neko umesto njih da poratuje sa rusima - AJDE bilo ko samo da ih vidimo u akciji
onda sam video i f35 ili rep22 da li je najbrzi? - to me mrzelo da citam

EVO, citam ti sta iznosis, pa to je sve od pre pola veka, 60-70-e godine, kada su ameri hodali po mesecu, ali danas ko je tata-mata, to se pika druskane
 

Back
Top