Prvi covek na zemlji?

Mogu da objasnim da je moguce i da nihe bilo.incesta ali me mrzi treba tu malo i matenatike.jer adam i eva si ziveli pola veka dece babe cukinbabe cukunuka svi zivi kolko oces naroda.Bio bi dugacak post a opet razumljiv samo meni haha
možeš znam
a kaži mi zašto ima dva rodoslova, zašto je bitan kajinov rodoslov ako mu je žena od adama i eve kao i sitov a koji se direktno vezuje za adama i evu?
 
Ako je stvorena ko je stvorio ako je rodjena ko je rodio.Ako je stvorena sama od sebe zasto se danas neko ne napravi sam.od sebe


Da li ste se ikada zapitali ko je bio prvi covek na Zemlji?Istorijska je licnost to svi.mora da se slozimo i naravno pitanje– znamo li mozda ko je bio prvi covek ili prva osoba koja je umrla na Zemlji.
neko ko je sleteo sa druge planete ili neko koga su genetskim inženjeringom od starijih vrsta homonida napravili vanzemaljci...
ili ti misliš da svemoćnom Bogu treba Adamovo rebro da napravi Evu?
 
Voleo bih da obrazlozis tu teoriju. Zar nije lakse reci da je Bog odjednom stvorio ljudsku vrstu, nego samo par?
Nasa logika i percepcija je vise od 2000 godina naprednija od one koju su imali ljudi koji su pisali SZ...
Mnogo lako razumeti al treba poceti sa abelom primer samo kazem kad je imao 300 godina i dobio jos jednu sestricu od mame eve .zamisli koliko rodjaka se nakotilo izmedju male sestrice i njenog brata koji je star ko biblija.Ko je nju na primer ozenio.
 
To je tacno i Bog je to tako uredio sve do trenutka kada je zemlja bila napunjena dovoljno pa je onda zakonom izricito zabranio incest.
...ili jos preciznije - incest definitivno nije bila"normalna stvar u vreme SZ-ta kao sto je rekao Sale.
Zaboravljas da je incest zabranjen ne bez razloga... fora je u razmeni gena, kako bi se radjala zdrava deca.
Dakle nije to iz nekih moralnih, nego prakticnih razloga..
 
Zaboravljas da je incest zabranjen ne bez razloga... fora je u razmeni gena, kako bi se radjala zdrava deca.
Dakle nije to iz nekih moralnih, nego prakticnih razloga..
Kad je covek saznao da je incest i da je bio i moje licno misljenje da jeste nenormalan.Prvi ljydu su samo odrzavali zivot i to se svodilo na dve funkcije razmnozavanje i ishrana.Tek kasnije generacije su saznavale sta je zivot a mi zivimo u vremenu kad popravljamo zivot.
 
To je tacno i Bog je to tako uredio sve do trenutka kada je zemlja bila napunjena dovoljno pa je onda zakonom izricito zabranio incest.
...ili jos preciznije - incest definitivno nije bila"normalna stvar u vreme SZ-ta kao sto je rekao Sale.
kako ti lupetaš, adam, noje, lot, avram, čitavo potomstvo incesiodno po bibliji. bog tako uredio a kasnije se setio "pa i ne mora više i zato vam zabranjujem". :hahaha:
 
naravno sigurno postoji Bog primarni Tvorac svih svetova...to ne isključuje realnu mogućnost da su ljude napravili vanzemaljci da im budu robovi a da oni njima budu bogovi
Sto ne bi rekli samo bog.
naravno sigurno postoji Bog primarni Tvorac svih svetova...to ne isključuje realnu mogućnost da su ljude napravili vanzemaljci da im budu robovi a da oni njima budu bogovi
Da li prvog coveka ili prvog vanzemaljca prica se opet svodi na bibliju.
Ko je stvorio laboratorij i dizajnera na zvezdi gde zive ako zive vanzemaljci .Na ovo pitanje davno je odgovorio Aristotel i njegova prica o pokretacu i prvom uzroku. Moxe postojati samo jedan Bog, a Hrist, inkarnirana Rec otkrio je da Bog nije sam univerzum niti stvoreni superheroj, vec tvorac svega trojedini i inkarnacijski.
 
E tad kad je reko bilo je stop ali opet nije stop desava se cesto i danas.
ranije je incest bio normalan jer je tako materijalno dobro ostajalo u kuću. tako i danas imaš razmišljanja. a najgore je što se to potura u svetu knjigu i time opravdava po današnjem gledištu blasfemiju.
da daš vlast subotarima doneli bi zakon o kamenovanju ko avganistanci.
 
Ako je stvorena ko je stvorio ako je rodjena ko je rodio.Ako je stvorena sama od sebe zasto se danas neko ne napravi sam.od sebe
Da li ste se ikada zapitali ko je bio prvi covek na Zemlji?Istorijska je licnost to svi.mora da se slozimo i naravno pitanje– znamo li mozda ko je bio prvi covek ili prva osoba koja je umrla na Zemlji.

Dakle, ti si kreacionista, ne verujes u kosmologiju i evoluciju?
 

Back
Top