Prvi covek na zemlji?

anajade

Elita
Poruka
17.595
Ako je stvorena ko je stvorio ako je rodjena ko je rodio.Ako je stvorena sama od sebe zasto se danas neko ne napravi sam.od sebe


Da li ste se ikada zapitali ko je bio prvi covek na Zemlji?Istorijska je licnost to svi.mora da se slozimo i naravno pitanje– znamo li mozda ko je bio prvi covek ili prva osoba koja je umrla na Zemlji.
 
Ako je stvorena ko je stvorio ako je rodjena ko je rodio.Ako je stvorena sama od sebe zasto se danas neko ne napravi sam.od sebe


Da li ste se ikada zapitali ko je bio prvi covek na Zemlji?Istorijska je licnost to svi.mora da se slozimo i naravno pitanje– znamo li mozda ko je bio prvi covek ili prva osoba koja je umrla na Zemlji.
Neki majmun koji je stvorio ostale.
Figurativno ne bukvalno..


Bilo mu dosadno. Mada je vrv stvorio majmuna bukvalno pa tek onda kopiju sebe...

Ili joj. Taj ko stvara iz ničega nešto ne može biti ni taj, ni ta, ni to, ni ti(u množini je mi) ...
 
Ako je stvorena ko je stvorio ako je rodjena ko je rodio.Ako je stvorena sama od sebe zasto se danas neko ne napravi sam.od sebe


Da li ste se ikada zapitali ko je bio prvi covek na Zemlji?Istorijska je licnost to svi.mora da se slozimo i naravno pitanje– znamo li mozda ko je bio prvi covek ili prva osoba koja je umrla na Zemlji.
Tesko da je moglo biti prvog coveka bez prve zene. No, postavlja se pitanje kako se prvi covek i prva zena stvorili na Zemlji?
Logicki, verovatnoca opstanka je mala, a incest, kao sto znamo stvara mutante i bolesne. Dakle, da bi covecantvo
prezivelo, morao je biti skup ljudi i zena, koji nisu u medjusobnom rodstvu...
 
Tesko da je moglo biti prvog coveka bez prve zene. No, postavlja se pitanje kako se prvi covek i prva zena stvorili na Zemlji?
Logicki, verovatnoca opstanka je mala, a incest, kao sto znamo stvara mutante i bolesne. Dakle, da bi covecantvo
prezivelo, morao je biti skup ljudi i zena, koji nisu u medjusobnom rodstvu...
Ko ih stvorio odjedared njih 100 izronili iz zemlje ili pali su s neba
 
Tesko da je moglo biti prvog coveka bez prve zene. No, postavlja se pitanje kako se prvi covek i prva zena stvorili na Zemlji?
Logicki, verovatnoca opstanka je mala, a incest, kao sto znamo stvara mutante i bolesne. Dakle, da bi covecantvo
prezivelo, morao je biti skup ljudi i zena, koji nisu u medjusobnom rodstvu...
u sz incest je normalna pojava
 
Mogu da objasnim da je moguce i da nihe bilo.incesta ali me mrzi treba tu malo i matenatike.jer adam i eva si ziveli pola veka dece babe cukinbabe cukunuka svi zivi kolko oces naroda.Bio bi dugacak post a opet razumljiv samo meni haha
Voleo bih da obrazlozis tu teoriju. Zar nije lakse reci da je Bog odjednom stvorio ljudsku vrstu, nego samo par?
Nasa logika i percepcija je vise od 2000 godina naprednija od one koju su imali ljudi koji su pisali SZ...
 

Back
Top