Procitaj me

  • Začetnik teme Cica -maca
  • Datum pokretanja
Zgodna_zena:
djidjo:
Zato što su pobrkani lončići. Ona lovi njega! To što bi One da bude obrnuto je priča za sebe. Samo ona koja dozvoli da je se, kao bajagi ulovi, uspe da privuče plen - njega. E, takva je vešta, pa je se može zvati i vešticom.
E nije nego... :? :? :?
One koje bi da trče počasne krugove rade to samo da bi muškarce zamorile, iskoristile i rekle nije nego.
To su tipične predstavnice baba roga. Nego!
 
goodday:
Maruska:
goodday:
Maruska:
Cemu ta sujeta?
-ako mi na to odgovoris,mozda saznamo nesto ovde
.Mislim da bi trebalo na to pitanje da odgovaris ti?
ok.....nemam pojma ni takvih problema,ako mi se neka devojka svidi ucinim sve da budem sa njom,tako lako i jednostavno,bila ona lepa ili lepa :lol: :lol:
-nisu interesantne devojke koje sebe zbog lepote pogresno dozivljavaju pa se ponasaju agresivno,ako ume sebe da "nosi" prirodno nece se ni pitati zasto niko nesme da joj pridje zato sto ce vec biti sa nekim :wink:
slazem se i dodajem..muskarci bi trebali malo vise da se potrude a ne...na samu pomisao oni vec odustali..svasta :roll:
 
Zato sto je vecina tih devojcica odraslo tako sto su se ugledale na razne karleuse, cece i slicne antiheroje. Uostalom pogledajte kako su se izvrnuli sistemi vrednosti i moralne norme.Jedva cekam da diplomiram pa da zapalim odavde
 
Riba koja misli da super izgleda misli kako je to dovoljno da joj neko pridje.
Mozda ima i takvih, koji prilaze iskljucivo na izgled, ali takvi u mnogo slucajeva i ispuse.
Ja prilazim djevojci kada ostavi dobar UTISAK na mene.
Znaci, dobro izgleda, djeluje privlacno svojim pokretima, ponasanjem, ne djeluje naduveno i samoljubivo i prema kojoj osjecam "neku simpatiju", koja se bas lako ne moze opisati (neko to zove fluid).
U svakom drugom slucaju (kad nisam pod uticajem alkohola), ne prilazim.
Pod uticajem alkohola prilazim svemu i svacemu i nema veze sa strahom od prilaska nego sa pojacanom zeljom za karanjem, smanjenom recepcijom spoljasnosti i popustanjem principa...
 
Reci gde mogu da te nadjem ja cu sigurno da te startujem ako mi se dopadnes :!: Hocu da kazem da nije primenjljivo generalizovanje :!: Startujem onu koja mi se dopadne, na ulici, u kaficu, u diskoteci, na zurci..........
Nije problem :!: :!: :!:
8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8)
 
atleticarka:
Plase se da ce da budu odbijeni, a to tesko podnose :wink:
Zbog toga sto 90% devojaka koje lepo izledaju imaju podignut nos do neba pa kad avidis takvu pojavu dodjes do zakljucka da nevredi trositi dragoceno vreme na lecenje necijih uobrazenosti !!! :lol:
 
Ili jednostavno pomislish: "Jes, ovakva riba da nema dechka". Ja lichno uopshte ne prilazim devojkama koje prvo ne upoznam, glupo mi da pridjem devojci koju prvi put vidim. Sta da joj kazem: "Ej, cao, jes' da me ne znas, jes' da ne znam ni ja tebe..."
Pa sta radim ja onda koji ku*ac ovde??? :wink: :wink:
 
Pa, dobro, Luc!
Zasto devojke izlaze ako ne da flertuju sa momcima? Ako devojka na samom pocetku stavi do znanja da joj se ne svidjas, ako je kulturna, reci ce ti to bezbolno. Ako dozivis "uvredu", sta te briga-ona je prostakusa. Mada, momak uvek treba da bude pomalo dosadan i istrajan! Ne treba da ostavi humor kod kuce!!!
Pozdrav :wink:
 
Tu sam malo nesiguran, cak i ako je ocigledno da joj se svidjam ja opet ne prilazim, sta da kazem a da me ne pojede blam. U svakom slucaju moram da nadjem bilo kakvu vezu samnom. Ne mogu samo tako da pridjem k'o debil a da ne znam devojku.
 
Luc:
Tu sam malo nesiguran, cak i ako je ocigledno da joj se svidjam ja opet ne prilazim, sta da kazem a da me ne pojede blam. U svakom slucaju moram da nadjem bilo kakvu vezu samnom. Ne mogu samo tako da pridjem k'o debil a da ne znam devojku.
Luc, prestani da nas blamiraš. Ako je stvar takva kako je opisuješ, vodim te sa sobom na pecanje.
 
Anonymous:
Luc:
Tu sam malo nesiguran, cak i ako je ocigledno da joj se svidjam ja opet ne prilazim, sta da kazem a da me ne pojede blam. U svakom slucaju moram da nadjem bilo kakvu vezu samnom. Ne mogu samo tako da pridjem k'o debil a da ne znam devojku.
Luc, prestani da nas blamiraš. Ako je stvar takva kako je opisuješ, vodim te sa sobom na pecanje.
He he, nemam ja problema s ribama, nikad i nisam, ali 'fala sto brines.
 
Luc:
Tu sam malo nesiguran, cak i ako je ocigledno da joj se svidjam ja opet ne prilazim, sta da kazem a da me ne pojede blam. U svakom slucaju moram da nadjem bilo kakvu vezu samnom. Ne mogu samo tako da pridjem k'o debil a da ne znam devojku.
BRAVO! Slazem se sa tobom, i ne razumem ljude koji prilaze devojkama na javnim mestima. Meni je to oduvek bilo odvratno.
I takve ljude smatram psihopatama, i blam me je sto su bas mene nasli… Ne znam kako ocekuju da ih normalna devojka prihvati i da im svoj broj telefona ako joj pridju sa recima – ‘Mnogo dobro izgledas, koliko imas godina, jao, 15? Izgledas starije, izvini… A mozemo li da se vidimo, daj mi svoj broj telefona?’ :oops:
Na to moze pristati samo neka fufica… Ne znam sta takvi ocekuju, zaista… Grozno… :?
 
I šeta snjeguljica belim prostranstvima. I nigde nikog u snežnoj pustinji. Kad, u daljini se pojavi lik, sav poguren, jedva uspeva da se održi na ledenom vetru.
Ona ga krišom pogleda. I on priđe. Vidi ona da je to Kralj topline. Pogleda ga prezrivo. Bože moj, prišao joj je. A ona 15 godina, a već kraljica i to snježna. Taman posla da joj još zatraži i njen telefonski broj.
Ode ona, a ode i on. I od tada nikako da se sretnu. I zna on, a zna i ona da su idealan spoj.
 
Snezna_kraljica:
Luc:
Tu sam malo nesiguran, cak i ako je ocigledno da joj se svidjam ja opet ne prilazim, sta da kazem a da me ne pojede blam. U svakom slucaju moram da nadjem bilo kakvu vezu samnom. Ne mogu samo tako da pridjem k'o debil a da ne znam devojku.
BRAVO! Slazem se sa tobom, i ne razumem ljude koji prilaze devojkama na javnim mestima. Meni je to oduvek bilo odvratno.
I takve ljude smatram psihopatama, i blam me je sto su bas mene nasli… Ne znam kako ocekuju da ih normalna devojka prihvati i da im svoj broj telefona ako joj pridju sa recima – ‘Mnogo dobro izgledas, koliko imas godina, jao, 15? Izgledas starije, izvini… A mozemo li da se vidimo, daj mi svoj broj telefona?’ :oops:
Na to moze pristati samo neka fufica… Ne znam sta takvi ocekuju, zaista… Grozno… :?
To ti kazem. A ionako i ne bih zeleo da pridjem devojci koja ce mi odmah dati telefon i rasiriti noge :wink:
 
Luc, a kako ćeš da je poznaš? Ako imaš neku foru, prenesi. Bilo je da sam se dugo kajao što nekoj nisam prišao. Kasnije sam progutao blam i tako, uvek našem način da joj priđem pristojno i nenametljivo. Kao, slučajno smo se presreli. Nisu ni one naivne, pa ako ima interesa za tebe stvori uslove da joj priđeš. Najgore su mi one što mi priđu s leđa, maznu me za dupe i pobegnu ko da su mi nešto ukrale. A bilo bi dosta da kaže šta oće, pa da se dogovorimo.
Alal vera, tebe baš pecaju. Nema veze, vodim te na pecanje ovako ili onako.
(mrzi me ova registracija pa je nekad i izbegnem pa gostujem)
 
A tiiiiii siiiiii, dobro, ozbiljno kazem, ribe nisu problem, samo se jednom kajem sto nisam prisao. Riba +1/2(ipo), zainteresovana a ja k'o ovan - nista. Kako obicno muvam ribe-recimo upoznamo se negde(rodjendan, cak i skola, upozna nas drug itd) posle je decja igra. :wink:
 
Luc:
A tiiiiii siiiiii, dobro, ozbiljno kazem, ribe nisu problem, samo se jednom kajem sto nisam prisao. Riba +1/2(ipo), zainteresovana a ja k'o ovan - nista. Kako obicno muvam ribe-recimo upoznamo se negde(rodjendan, cak i skola, upozna nas drug itd) posle je decja igra. :wink:
-ma da,posle je pesma...rece cvrcak :lol: :lol:
 
djidjo:
I šeta snjeguljica belim prostranstvima. I nigde nikog u snežnoj pustinji. Kad, u daljini se pojavi lik, sav poguren, jedva uspeva da se održi na ledenom vetru.
Ona ga krišom pogleda. I on priđe. Vidi ona da je to Kralj topline. Pogleda ga prezrivo. Bože moj, prišao joj je. A ona 15 godina, a već kraljica i to snježna. Taman posla da joj još zatraži i njen telefonski broj.
Ode ona, a ode i on. I od tada nikako da se sretnu. I zna on, a zna i ona da su idealan spoj.
Da je On kralj Topline – prepoznala bih ga. Kralj takvog ranga nije poguren na mecavi, iako je na tudjoj teritoriji, u tudjem carstvu i u stranim uslovima, on bi zasijao u svojoj svetlosti i toploti i otopio moje ledeno srce…
 

Back
Top