Da li su novije generacije sve nežnije i sve veći mekušci?

Бавиш се кенселовањем.

Ти си ДругоСрбијанерски кепец и то закржљао из 90-тих. Размажено дериште комунизма.

Не можеш замислити, са каквим се ја ДругоСрбијанерским дивовима борим овде у Србији.

Остао си на истом нивоу када си напустио Србију.

Много тога је овде инволуирало
Ko su ti "drugosrbijanci"? Jel smo to mi protiv Vučica? 🤔

И ти се свађаш, бориш против Вучића, а не знаш појмове идентитета...:fdlan:...

Којој војсци се приклонити
Pa glupo je sklepan naziv. Ništa stvarno ne znači. Mož' misliti. Četvrtosrbijanci, osmosrbijanci... 🤷
Ali dobro. Za debile kontam da je to vrhunac uvrede.

Не замарај се са пореклом левих либерала од 1972., жељене и нежељене латинкине елите, Радомира Константиновића, па све до ДругоСрбијанера и аутошовиниста...

Није нужно знати порекло сопственог идентитета.

Ни шимпанзе не знају порекло сопствене врсте

Šta mislite da li je ovo istina?
Da li su novije generacije sve nežnije i sve veći mekušci?
Šta učiniti da se to promeni?
Da li pak mislite da je taj stereotip pogrešan, glup i besmislen?
Da li ste od onih koji misle da je njegova generacija najbolja u poređenju sa drugima?

Jesu, veliki broj mladih ima danas psihičke probleme bar u Holandiji zbog gluposti koje vide kao ogroman problem.

Moje iskustvo je da jesu. Možda su mnogo jači tehnološki jer su od rođenja usmereni na neke tehnologije i rastu sa njima, ali što se tiče mekušaca jesu sve veći.

Mislim da to i ovo društvo pravi od njih, prosto muškarce teraju da izađu iz svojih prirodnih uloga, napravili su dramu od prilaska ženama, a ne nešto više. Ako kažeš nešto odmah si muška svinja, moraš dobiti odobrenje da ih pogledaš, a ako ih ne pogledaš onda si cava. Pogubili se svi, doslovno.

Gledam i po sali, nisu više zainteresovani toliko za borilačke sportove. Nekad u sali bilo 30 nas klinaca, pa sad ovaj svira klavir, ovaj je matematičar, ali treniralo se da budu sposobni i kao muškarci. Sad nas 10 i tamo u drugoj sali žene koje zatežu zadnjice.

Doduše, sa jedne strane to je ok jer mi koji nemamo krizu identiteta i ponašanja imamo toliko širok spektar žena na raspolaganju, mlađih, starijih, u treningu, udatih, slobodnih, kakvih hoćeš, ali mislim da je to za društvo pogubno.

Back