Haris o Melini

A on jadan,naivan dao da ga "izmuze".
On se prije dvadeset godina trebao upitati sta ta mlada cura od dvadeset vidi u meni pedesetogodisnjaku?
Da li je normalna i da li su joj sve koze na broju?
Zna li ona da sam ja generacija njenog oca i da sam mator za nju?Da li bi me "voljela"i da nisam pun para i poznat?
Ako je ona luda,ne moram ja biti lud.
Trebao je da se zabrine,u najmanju ruku...ali ne,njemu je odgovarala i imponovala mlada djevojka.
Sve stoji (samo njemu više ne) što si rekla. Samo ne očekujete da je trebao po pijaci da traži babe u tim godinama kad je upoznao nju.

Sve stoji (samo njemu više ne) što si rekla. Samo ne očekujete da je trebao po pijaci da traži babe u tim godinama kad je upoznao nju.
Pa,pazi...zasto babe?I deset godina mladja zena od njega nije baba,pa i petnaest...sto isto jeste puno,ali ipak podnosljivije.
Ali bas trideset godina razlike,a da se nista ne zapita,govori i o njegovom karakteru i moralu.
Osim toga,ako on sa pedeset nije deda,onda ni ona sa pedeset nije baba.

Pa,pazi...zasto babe?I deset godina mladja zena od njega nije baba,pa i petnaest...sto isto jeste puno,ali ipak podnosljivije.
Ali bas trideset godina razlike,a da se nista ne zapita,govori i o njegovom karakteru i moralu.
Osim toga,ako on sa pedeset nije deda,onda ni ona sa pedeset nije baba.
Ne znamo im privatan odnos. Mozda joj je stvarno slepo verovao. Što bi babe rekle zmijetina ga uzela pod svoje.

A on jadan,naivan dao da ga "izmuze".
On se prije dvadeset godina trebao upitati sta ta mlada cura od dvadeset vidi u meni pedesetogodisnjaku?
Da li je normalna i da li su joj sve koze na broju?
Zna li ona da sam ja generacija njenog oca i da sam mator za nju?Da li bi me "voljela"i da nisam pun para i poznat?
Ako je ona luda,ne moram ja biti lud.
Trebao je da se zabrine,u najmanju ruku...ali ne,njemu je odgovarala i imponovala mlada djevojka.
Ona je *zivlja* nego sto je on bio kad ju je ozenio.
E sad k***c!
Što nije rekla odmah pre 20 godina da se nije prilagodila nego sad se setila kad je izmuzla pare a on finansirao sve njene hirove.
I otkud znaš da on ne može?
Znači opet muškarac kriv
Tesko ih je stekao?
Kako on muze svoju publiku tako i ona njega.
Pazi on izadje sat , otpeva i uzme silnu lovu, ona treba da njemu titra 24/7
A sumnam da mu je izmuzla petogodisnju zaradu za 20 god tj 4 puta manje

Meni je više čudno to što se on toliko zaprepastio što je pored sebe imao materijalistu, koja je izjavljivala na tvu kako se nije udala da radi i slično.

To što on sad radi je debilno, ali nije iznenađujuće, povređen čovek.

Mene više iznenadi to što ga je ovo iznenadilo.

435658587_389113860708592_5174341214630359111_n.jpg

Haris se ponasa kao da je Melinu neko njemu dodijelio,pa sad posle dvadeset godina on otkrio da je roba sa greskom,a on posteno platio.
Машала! Ето шта се дешава кад роби истекне гаранција па више није обавезан овлаштени сервисер, сад то може сервисирати и неко други. :lol:

Лимунадини коментари су као да постоје међусобни односи између два објекта, а не између два субјекта... :fdlan:
U kom smislu?
Sta nije tacno u mojim komentarima?
I kakvi su to odnosi izmedju dva objekta,a kakvi izmedju dva subjekta,u cemu je razlika po tebi?
Red je da objasnis tu svoju filozofsku misao,kad si vec izjavio.🙂
Sve sto se izmedju njih sada desava je posljedica Harisovog sebicnog i samozivog izbora trideset godina mladje zene u stilu "bas me briga ko koliko ima godina",a koji u meni ne izaziva ama bas nikakvo sazaljenje prema njemu.
Dobro ti je bilo kad si kao matorac ozenio toliko mladju djevojku,i kad si dijete gledao kao zenu,tad se nisi nista pitao da li je to moralno sa tvoje strane,a sad trubis o nekom njenom moralu.
Apsolutno,u ovom slucaju,nije bitno kakva je ona.
On,kao trideset godina stariji,sto uopste nije malo,je trebao da vidi sve posljedice tog svog izbora i da bude pametniji od nje,posto je imao daleko vece zivotno iskustvo.
Sad nek ne kuka,dobio je upravo ono sto je trazio.

U kom smislu?
Sta nije tacno u mojim komentarima?
I kakvi su to odnosi izmedju dva objekta,a kakvi izmedju dva subjekta,u cemu je razlika po tebi?
Red je da objasnis tu svoju filozofsku misao,kad si vec izjavio.🙂
Sve sto se izmedju njih sada desava je posljedica Harisovog sebicnog i samozivog izbora trideset godina mladje zene u stilu "bas me briga ko koliko ima godina",a koji u meni ne izaziva ama bas nikakvo sazaljenje prema njemu.
Dobro ti je bilo kad si kao matorac ozenio toliko mladju djevojku,i kad si dijete gledao kao zenu,tad se nisi nista pitao da li je to moralno sa tvoje strane,a sad trubis o nekom njenom moralu.
Apsolutno,u ovom slucaju,nije bitno kakva je ona.
On,kao trideset godina stariji,sto uopste nije malo,je trebao da vidi sve posljedice tog svog izbora i da bude pametniji od nje,posto je imao daleko vece zivotno iskustvo.
Sad nek ne kuka,dobio je upravo ono sto je trazio.
kao 30 godina stariji trebalo je da ocekuje da ce ovo da se desi..

Back