Pravljenje figurica za torte - cake toppers

Hvala vam, vi me samo hvalite a greske ne komentarisete.
Evo ih sada zajedno pa vidite kako su im njuske totalno drugacije, krupniju glavu ima Minnie i po meni je Mickey bolje uradjen.
I da Tanja pravila sam, ne nocu, nego ranom zorom. Sta cu kada sam obecala a ja kada nesto obecam to moram da ispunim pa kako god.
 

Prilozi

  • Picture 048.jpg
    Picture 048.jpg
    35,9 KB · Pregleda: 42
Poslednja izmena:
Evo i mene u vasoj druzini ako me primate. figurice su vam fenomenalnez:)
Naravno svi su dobrodoshli, lepo se ti druzila ovde sa nama...z;)z:girl:
Evo i prve bebice. Sviđa mi se kako je ispala :D
Minja, Minja, za tebe i ne treba komentar, sve shto uradish je zaista tako dobro i pedantno uradjeno, ma sve, bash sve...z:girl:
Jao kako slatka bebicaaaaa :D
a evo moje hanna montane koja malo vise lici na sebe od one prosle :(


i moja mini maus na koferu

Koko, i za tebe kao i za Minju, sve shto radish je perfektno...z:)z:girl:
 
Zlatna Koko, Minja, svaka cast.

Hvala Teta Iro na podrsci, ja sam zadovoljnna s obzirom da je prvi put, nemam ni kalup ni alat a crni fondan me je namucio jer se drobio, verovatno zbog dosta crne boje. Tako da ubuduce crni fondan ili gum pastu narucujem a pod hitni, samo da nadjem malo vremena da odem do Panceva, kupujem alat i jos neke osnovne stvari.
 
Jeco prvo svi mi vidimo svoje pogresne korake za razliku od publike,sto je dobro jer ce svaki sledeci rad biti bolji bas zbog te izrazene samokriticnosti,ali figurice su stvarno lepe,a o Minjinim i Kokinim radovima istrosih sve epitete koji mogu da se upotrebe u recenicama kojima se nesto hvali tako da mogusamo prokomentarisati da mi je drago sto su sa nama i stalno nas prijatno iznenadjuju onim sto njihove ruke mogu da urade.
 
Jeco prvo svi mi vidimo svoje pogresne korake za razliku od publike,sto je dobro jer ce svaki sledeci rad biti bolji bas zbog te izrazene samokriticnosti,ali figurice su stvarno lepe,a o Minjinim i Kokinim radovima istrosih sve epitete koji mogu da se upotrebe u recenicama kojima se nesto hvali tako da mogusamo prokomentarisati da mi je drago sto su sa nama i stalno nas prijatno iznenadjuju onim sto njihove ruke mogu da urade.

E Daco tako si dobro ovo rekla, slazem se sa tobom.
 

Back
Top