pare treba da budu kod muskih

ne diraj mi coveka,samo trujes okolinu sa feninizam!
Podriva nam temelje zajedništva. :D
Daco,iznenadjujes me :rtfm:
:rumenko:;):D
na pijac da prodaju robu kupus krompir brokuli sve sto poseje.pare u kucnu kasu!

I mislio sam na to da želiš da ih staviš u ulogu prodavačica, zato se i pitam kako možeš da im poveriš toliku lovu. :confused: Nisu to male pare, od toga seosko domaćinstvo živi. Šta ako uzmu sezonsku zaradu i pobegnu sa nekim njihovim lolom? :eek:
 
sve cu vam objasnim,samo da me ne sklone sa kompjutera ovi cija je krstarica.
pare moraju da budu kod muzjaci,ako su kod zene onda ste papucari.one ce da trose i nece da rade,nece od jedan da prave dva nego od jedan minus dva!
od kad je sveta i veka,pare su kod muskih,a zeni das samo onolko kolko joj najmanje treba,pa i od to das manje.ako nemas poverenje u zenu,uvek mozes da das pare da ti cuva mama.

ma da hebeš ženu:manikir:........ mami ti daj pare, ona verovatno nije žena:mrgreen:
 
Vuku se svakakvi đilkoši i po pijacama. A snaše pijačarke su kao i sve druge žene solidarne kad ih zasvrbi, hoće jedna drugoj i da pripazi robu dok su zauzete sa nekom instant simpatijom. :) Ne veruj ti njoj bata Veljo. ;)
zato bata velja i oce da ona ide na pijacu jer je samo danju i na otvoren prostor!gde ce se jebbu,medju tezge gde smrdi sir i luk_
ne zato je bata velja sve to smislijo,a preko dan kad ne ide na pijacu mora da radi u bastu i opet ne moze da misli necasno jer nemam traktor ima da kopa sa motiku jos kad joj bupnem bepce nece zna ni kako se zove to je plan
 
Sram te bilo Velibore da majku teras da skuplja ambalazu po pijaci a ovamo -moja mamo ovo,moja mama ono..Dokazao si koliko volis svoju mamu:rtfm:

Dacica ti je dao neke od mogucnosti;)
moja mama kaze da ce se zrtvuje za sina ona je prava mama a ne ko ti ,da se nafraka sa kilo sminke i da nece da se bakce a posle kad snaja pocne da se puca djavo ce bude kriv!
ovcicu treba drzati u tor,da znas!dokle da te ucim_
 
moja mama kaze da ce se zrtvuje za sina ona je prava mama a ne ko ti ,da se nafraka sa kilo sminke i da nece da se bakce a posle kad snaja pocne da se puca djavo ce bude kriv!
ovcicu treba drzati u tor,da znas!dokle da te ucim_

Da volis svoju majku,Velibore ne bi je terao da se zrtvuje za tebe...A,moze biti da majka i snajka idu zajedno u provod posle skupljanja ambalaze pa zato mami nije tesko da se zrtvuje:manikir:Ja bih to ispitala pod hitno
 
zato bata velja i oce da ona ide na pijacu jer je samo danju i na otvoren prostor!gde ce se jebbu,medju tezge gde smrdi sir i luk_
ne zato je bata velja sve to smislijo,a preko dan kad ne ide na pijacu mora da radi u bastu i opet ne moze da misli necasno jer nemam traktor ima da kopa sa motiku jos kad joj bupnem bepce nece zna ni kako se zove to je plan
Uvek se nađe oko pijace poneki kiosk sa ostavom ili toaletom, a to je pravom dasi sasvim dovoljno da se iskaže. ;)
 

Back
Top