pare treba da budu kod muskih

i bata velibor bi nesto opalijo,al su zadrte i ne daju.ove ovde ni na momci ili muzevi ne daju!
Bata Vele drž' se ti onih bez muževa, te daju... Mani se udatih i tih sa momcima... ;)
Imas ti dva pica kad se nadjemo u kafani. A Gazdarica je meni bila ok kao lik.
Hvala, hvala, uzvratiću i ja, samo ako bude prilike da se upoznamo. :)
Bila je :super: cura. Meni je bila OK i kao telo. :)
 
Ma,iz ugla ovih njegovihh tema..Toliko me nervira da ne mogu da odolim a da ne napisem nesto suprotno njegovom ubedjenju

mjok, nije u tome poenta, mislila sam dal ces na ove teme gledati kao na zaebanciju il kao ozbiljne, ti biras, a njegov cilj je da vas ima sto vise koji ste ga shvatili ozbiljno, inace ne bi bilo zabavno, njemu ;)

klasika, satro promasuje padeze, satro pise spojeno pola reci, nema zareza i sl.... i naravno klasicna sovinisticka podmetacina da bi se zenke uvatile u klopku i krenule paljbu a on doliva ulje na vatru, ustvari svo vreme se smeje, gricka cips i misli kako vas je zaebo :lol:

ovakvih je ovde bilo gomila i bice ih, a vremenom naucis da prepoznas zaebanta i onog pravog sovinistu

a ja se i dalje pitam ciji li je klon, imam par osumnjicenih :lol:
 
mjok, nije u tome poenta, mislila sam dal ces na ove teme gledati kao na zaebanciju il kao ozbiljne, ti biras, a njegov cilj je da vas ima sto vise koji ste ga shvatili ozbiljno, inace ne bi bilo zabavno, njemu ;)

klasika, satro promasuje padeze, satro pise spojeno pola reci, nema zareza i sl.... i naravno klasicna sovinisticka podmetacina da bi se zenke uvatile u klopku i krenule paljbu a on doliva ulje na vatru, ustvari svo vreme se smeje, gricka cips i misli kako vas je zaebo :lol:

ovakvih je ovde bilo gomila i bice ih, a vremenom naucis da prepoznas zaebanta i onog pravog sovinistu

a ja se i dalje pitam ciji li je klon, imam par osumnjicenih :lol:

Ne preteruje čovek, nije originalan, ali ne vređa, dok nije zloban vredi se našaliti, bez obzira što se radi o krajnostima verujem da nema zle namere, da je neki paćenik već bi pohisterisao. :)
 
mjok, nije u tome poenta, mislila sam dal ces na ove teme gledati kao na zaebanciju il kao ozbiljne, ti biras, a njegov cilj je da vas ima sto vise koji ste ga shvatili ozbiljno, inace ne bi bilo zabavno, njemu ;)

klasika, satro promasuje padeze, satro pise spojeno pola reci, nema zareza i sl.... i naravno klasicna sovinisticka podmetacina da bi se zenke uvatile u klopku i krenule paljbu a on doliva ulje na vatru, ustvari svo vreme se smeje, gricka cips i misli kako vas je zaebo :lol:

ovakvih je ovde bilo gomila i bice ih, a vremenom naucis da prepoznas zaebanta i onog pravog sovinistu

a ja se i dalje pitam ciji li je klon, imam par osumnjicenih :lol:

Ko ovakve stvari da shvati ozbiljno:)Ali, i dalje me jako nerviraju ti ,klonirani jer mi nije jasno sta time postizu:roll:Prepoznas ih odmah i sta,treba da se pravis lud ?Ja ne mogu:)
 
Ko ovakve stvari da shvati ozbiljno:)Ali, i dalje me jako nerviraju ti ,klonirani jer mi nije jasno sta time postizu:roll:Prepoznas ih odmah i sta,treba da se pravis lud ?Ja ne mogu:)
sutra cu resim ove prozivke,kad i ja stavim sliku,a ne neki deda mraz nego velja!
sta ste se uspanicile,vi drzite pare koje niste zaradile,ja na moju ne dajem a ovu lunu muci griza savest sto zna da gresi.
 

Back
Top