Da li nevin muškarac treba da traži nevinu devojku?

Ne vidim neki razlog zašto bi morala da bude nevina devojka?
Recimo da imam 35+ godina i da do sada nisam imao seks, skupio bih keš i otišao u neku zemlju gde imaju bordele ili tražio neku prostitutku online (relativno lako se nađe), kažem kako stvari stoje i da ona vodi igru - posle toga se ne moramo nikada videti.
Ако тај невин само изгуби невиност у каснијим годинама и само остане на томе, он у суштини ништа није променио јер само један секс у животу не значи ништа, тај ће се сигурно и даље осећати несрећно због дугогодишњег недостатка секса и хроничног осећаја мање вредности, али изгубиће права да говори како је невин. То је толико лоша ствар да је незадовољство због тога тешко уклонити, тај неко би требало да се толико презасити секса да би се касније коначно осетио као нормалан човек који више није несрећан по том питању.

sta nudi ?

upitno mentalno zdravlje, zaostalost i seksualni skil imbecila ?
Нуди много већу посвећеност него што било ко неневин може да понуди, као и разумевање које исто нико други не може да понуди, а све то је јако битно.

Чак и да неко има упитно ментално здравље, највише разумевања ће пружити неко ко је исти такав. Зашто би тај требао да буде са неким ко је различит и ко ће га због неразумевања само осуђивати? Ником не треба неко такав. Сличности се међусобно разумеју.

али изгубиће права да говори како је невин.
Da resimo neke dileme ljudima...

Ne valja prilaziti nevinosti sa pijadastalom, prestizom, elitisticki...dizanjem u visine..
Ova recenica koja je navedena je primer zablude...ne postoji pravo da nekom nesto pricas , da si nevin ili nisi....
Sto kaze ona bataljonka, prvo sam bila nevina, posle sam ih imala 100 , bila sam razradjena, micikana mi je postala zevalica, ebiga nisam imala genetiku da se ne vidi kilometraza, a onda posle 500totog, sam naucila da opet budem nevina....Oskar za nevinost..

Tacno je , ja licno znam osobe koje su samo jednom imale seks i ne osecaju se nista bolje, a i ne moze se govoriti da su imale seks...
Tuga....ne zbog toga sto nisu imale seks, nego tuga sto su u dilemi da li su imale ili nisu imale seks...

Odnos prema seksu se odrzava kod pojedinca, a ne stanjem polnog organa...a fizicki se odrzava i stanjem polnog organa...
Ali odnos prema osobi i odnos prema seksu ne treba nikako velicati..
Npr ova prica da ce muskarac kao nevin biti pazljiviji prema zeni , to ne pije vodu...
On ce zenu gledati idealizovani , a micikana ce mu svetleti pred ocima, pravi light show....ali to je jedan neprirodan odnos...Svaki odnos koji nije obostrano slican, je neprirodan....Da li takav muskarac moze obezbediti seks zeni da i njoj svaki put izgleda kao da penis svetli?

Iz prakse kad sam ja to radio devojci, shvatio sam da ocekivanja rastu , ekstaza raste i posto je sve bilo idealno , to je bio moj napor i trud, i sposobnost i talenat, doslo je do toga da ona mene kao osobu uopste ne primecuje....ona kontaktira sa seksom i sa mojim seksualnim pruzanjem zadovoljstva a mene uopste ne vidi....

Mislite da je to zadovoljavajuce?
Jeste imas seks, ali nemas partnerku...Totalno neukljucenu u vas zivot jer vas i ne poznaje, samo trepce i gleda vas pozudno u ocekivanju , ne iscekivanju , jer nije tu potreba vremenska, sledeceg seksa....

Kad to postaje veza?
Onog trenutka kad prvi put ne odradite seks savrseno.
Sto je to dobro?
Pa tada se devojka zapita, sta sada nije bilo dobro sa moje strane, kako treba da se ponasam da bi se vratilo na savrseno , hocu opet onaj isti stalno sve bolji i bolji i bolji seks...
I tada pocinje da razmislja o vama kao osobi.
Tada dobijate partnerku , ne pre toga...

E ovo ce razumeti ljudi sa dugim vezama, kako se povecava staz u vezi , tako se prelazi sa seks je uzbudjujuc , na seks je zanimljiv, na seks je potreba, na seks je zanimacija i potreba, na seks je seks ali partnerstvo je partnerstvo , dok kao matori ne dodjete do neke uzajamne paznje i pomoci, vise zbog zdravlja i prezivljenog , nego zbog dubine spoznaje.....

Ali definitivno uzdizanje u nebesa samog seksa ne razvija poznavanje na pravi nacin partnera ni partnerke...
Iako kazu da seks donosi intimizaciju i dublje upoznavanje, to je tacno ali na jedan drugi nacin....to je kad kreces od seksa kao praznjenje svog polnog organa pa predjes u seks ti je izvor ljubavi , ima i takvih , i dominantni su , ljubav im potice iz seksa...animalno i jednostavno....Pitaj ih da li znaju sta je ljubav, reci ce seks...i da ne kazu , ne znaju za bilo sta drugo..

Zato bez te picopacenicke ili kitoogladnele price da je seks ono sto nas motivise da imamo iskrene i duboko posvecene odnose prema drugom polu....
Osim dok ne dobijemo , ta populacija postoji..

Ако тај невин само изгуби невиност у каснијим годинама и само остане на томе, он у суштини ништа није променио јер само један секс у животу не значи ништа, тај ће се сигурно и даље осећати несрећно због дугогодишњег недостатка секса и хроничног осећаја мање вредности, али изгубиће права да говори како је невин. То је толико лоша ствар да је незадовољство због тога тешко уклонити, тај неко би требало да се толико презасити секса да би се касније коначно осетио као нормалан човек који више није несрећан по том питању.

Нуди много већу посвећеност него што било ко неневин може да понуди, као и разумевање које исто нико други не може да понуди, а све то је јако битно.

Чак и да неко има упитно ментално здравље, највише разумевања ће пружити неко ко је исти такав. Зашто би тај требао да буде са неким ко је различит и ко ће га због неразумевања само осуђивати? Ником не треба неко такав. Сличности се међусобно разумеју.
ti si covek zarobljen u svetu svojih zabluda sa iskrivljenom slikom realnosti
nalazim da je besmisleno da ti dalje objasnjavam ocigledno
velihi pozdrr za vas
tjao

Које сатисфакције може да извуче мушкарац који је невин?

Ne valja prilaziti nevinosti sa pijadastalom, prestizom, elitisticki...dizanjem u visine..
Ova recenica koja je navedena je primer zablude...ne postoji pravo da nekom nesto pricas , da si nevin ili nisi....
Ретко је бити неко у 4. деценији живота ко је одрекнут једне од основних људских потреба. То утиче на све делове живота и објашњава све ствари око мене, од превелике опуштености што се тиче сексуалних табуа па до асоцијалности, било који део мог карактера је дефинисана невиношћу и уопштено недостатком секса. То је врста статуса. Ја сам невин у старијим годинама и знам како је то. То толико лоше утиче да бих можда желео да постанем небинарна особа само из ината, зашто то не бих постао ако већ нисам "упослен" како треба, или да се не изјашњавам као човек, свакако сам више као неки ванземаљац. Нисам расположен ни за дружења са другима зато што су сви некад имали секс и уопштено сам с*ебан и кажњен због тога и нисам весео за дружења па се ни са ким ни не дружим.

Tacno je , ja licno znam osobe koje su samo jednom imale seks i ne osecaju se nista bolje, a i ne moze se govoriti da su imale seks...
Tuga....ne zbog toga sto nisu imale seks, nego tuga sto su u dilemi da li su imale ili nisu imale seks...
Ранијих година нисам тако размишљао али сам се после сетио да ми један једини секс у животу не треба. Да се деси чак и да имам редован секс, увек бих се плашио да опет једном не дођем у ситуацију да немам наде да ћу икад више имати секс. Невиност оставља такве последице, да сам имао секс на време био бих опуштен.

Pa nije da su svi imali seks, nekii shizo je zbog lekova ako je musko onemogucen da ima seks...manje ih je koji rizikuju pa se skinu sa lekova da bi dobili mogucnost erekcije i da naprave dete....pa se posle vrate....

Ako pitas osobe koje imaju 40 , njima seks i nije toliko ubudljiv koliko onima u 20 ili 30...

Sta rade oni koji su impotentni usled neke povrede...mislis da su ocajni , nisu uopste...
Jos ako imaju partnerke, a ima mnogo neseksualnih veza posle 40te...

Оне баш пуно коштају, то је за богаташе. А и није фер, велика већина има секс бесплатно, а они који су угроженији треба да додатно буду потлачени.
pa rava ce biti spremna da radi nesto sto potencijalna devojka nece pa dobijas priliku da se malo izivis na tom polju, a verovatno ce i bolje izgledati... mislim da te ne kosta mnogo da bar pokusas tako nesto

pa rava ce biti spremna da radi nesto sto potencijalna devojka nece, a verovatno ce i bolje izgledati... mislim da te ne kosta mnogo da bar pokusas tako nesto
Можда кад будем био у старијим годинама, али сам раније негде налетео на сајт где има ку*ви и већином пишу типа маторци стоп. Сада то не могу али бих кад остарим.

Back