Jel baš moramo da trošimo pare na more?!

Nisi jadan, već ako je to tačno, propustio si dosta ;)
Po želji.
Malko sarkazma... :tajna:

Nisam propustio ništa.
To što sam naveo je nešto što izbegavam, a veći deo foruma jedva može da priušti, a i to često na kredit.

U svakom trenutku biram hlad pre izlaganja UV zračenju.

Taj kult odlaska na desetak dana negde, "krivo je more" fore i slično je ipak uglavnom tek odjek socrealizma.
Sirotinjska zabava.

Мушкарци треба да се изборе да жене њих финансирају или да бар нико никог не финансира, ионако су брак и везивање битнији женама а мушкарцима често то и није битно него то морају да би дошли до секса. Мушкарци би да мењају пуно жена, што је природно за њих, а не да се везују како жене желе, стога лојалност кошта, плаћајте ви нама.

Idemo na more nije samo idemo na more.Dok je mora ja ću da idem na njega. Ja vozim. Ne mogu da zamislim osobu kojoj se to ne dopada.Vrlo je važno. Što se tiče mesta gde idemo otvorena sam za sve opcije jer ne volim gužve i paradiranje ali za more živim. Ko to ne razume - žao mi je.

Idemo na more je filozofija života. Ko ne voli da pliva u moru?
Mislim da je transport muka ali i to sam obezbedila , sebe pa je sve i lakše i lepše sada i sada se rado ide. :D
1717361911049.png

:lol: :lol: :lol:

Ja to zovem "društveno vaspitanje".

Narod sa sela koji se preselio u grad i zaposlio u fabrikama su ubedili da je odlazak na more na odmor neka najveća bogovska zabava i svi smo danas ubeđeni da je to nešto najbolje na svetu.
Isto nakon toga je turistička industrija takođe postala bitna u celoj Evropi i Sveto i nešto za šta se daju neretko baš velike pare.

Iako po meni lično bolje provesti vreme čitajući neke zanimljive knjige, slušajući lepu muzikicu na slušalicama. Ja od tog mora nemam skoro pa ništa.
Lep pejzaž, lepa marina, slana voda, plavetnilo, upeklo sunce i vreo pesak na plaži. Okej tu su i žene u kupaćim kostimima
Meni sve to jedno veliko, veliko ništa generalno da bi se toliko glorifikovalo kao neka svetinja.
Može opušteno da se ode, ali da budemo tužni nešto mnogo što nismo otišli na more to je meni uvek bilo maltene smešno.

I to ti kažem bez provokacija i zezanja. Ništa specijalno.
Sad znam da ovo deluje čudno i možda i šašavo...
Ali ja iskreno ne razumem šta je to more toliko bogovsko.

Ja to zovem "društveno vaspitanje".

Narod sa sela koji se preselio u grad i zaposlio u fabrikama su ubedili da je odlazak na more na odmor neka najveća bogovska zabava i svi smo danas ubeđeni da je to nešto najbolje na svetu.
Isto nakon toga je turistička industrija takođe postala bitna u celoj Evropi i Sveto i nešto za šta se daju neretko baš velike pare.

Iako po meni lično bolje provesti vreme čitajući neke zanimljive knjige, slušajući lepu muzikicu na slušalicama. Ja od tog mora nemam skoro pa ništa.
Lep pejzaž, lepa marina, slana voda, plavetnilo, upeklo sunce i vreo pesak na plaži. Okej tu su i žene u kupaćim kostimima
Meni sve to jedno veliko, veliko ništa generalno da bi se toliko glorifikovalo kao neka svetinja.
Može opušteno da se ode, ali da budemo tužni nešto mnogo što nismo otišli na more to je meni uvek bilo maltene smešno.

I to ti kažem bez provokacija i zezanja. Ništa specijalno.
Sad znam da ovo deluje čudno i možda i šašavo...
Ali ja iskreno ne razumem šta je to more toliko bogovsko.
Oćito ne voliš da plivaš ili ne znaš. Sve si pomenuo oko odlaska na more osim pravih stvari.
Ti i nisi osoba koja bi trebala da ide.
Bez ironije.

Back