Osudili Press na 300.000 dinara kaznu zato sto su slikali Cedin dvorac?

Комунистички...судови још увек врше репресију по Србији ,РС и у ЦГ...злостављају народ по директиви нових "младих" комуниста из ДС-ЛДП-СПС-СПО комитерне!
Нема нама спаса, док комунисти из БГ не заврше као у стара добра времена!
 
Apel za podršku NUNS-a
- predsednici Nadeždi Gaće -


Poštovane kolege,

Ovim putem vas obaveštavam o strašnoj hajci koju lider LDP-a Čedomir Jovanović vodi protiv Pressa i mene lično, kao glavnog urednika.
Gospodin Čedomir Jovanović je, za 54 dana, koliko mu javno postavljamo pitanja o poreklu imovine, protiv nas podneo više od 120 tužbi - privatnih, parničnih, krivičnih, kao i tužbi po osnovu Zakona o informisanju! Za tekstove koje smo ranije objavili o njemu i njegovoj stranci podneo je još 40 tužbi. Dakle, ukupno više od 160 tužbi!
Čedomir Jovanović zloupotrebljava sud i državu u obračunu sa svojim neistomišljenicima i kritičarima. On čini sve ne bi li mene, kao glavnog urednika, odvojio od posla i naterao me da se bavim samo sudom i njegovim tužbama.
Vrhunac čedističkog progona Pressa jeste tužba "malodobnog Mihajla Lajfa Jovanovića" i Jelene Jovanović, sina i supruge lidera LDP-a zbog objavljivanja serije tekstova o dedinjskoj vili u kojoj Jovanovići žive. Jovanovićev maloletni sin i njegova supruga tvrde da im je ovim tekstovima "narušena privatnost" i "ugrožena bezbednost". Traže milionsku odštetu, traže da se Pressu oduzmu sve fotografije vile na Dedinju. Suđenje, po ovoj tužbi, zakazano je za danas u 14.30 časova u Okružnom sudu u Beogradu.
Da se razumemo, Press ne beži od pravde i istine. Mi ne tražimo da budemo iznad zakona i da se nama ne sudi. Ne! Samo tražimo da se spreči zloupotreba zakona i da nam se omogući objedinjavanje svih tužbi Čedomira Jovanovića protiv Pressa i mene kao glavnog urednika. Pa, ako treba, neka nam se sudi u Specijalnom sudu.
Naš advokatski tim već je podneo zahtev za objedinjavanje postupaka. Zvaničan odgovor nismo dobili, a nezvanično nam je najavljeno da nam zahtev neće biti odobren.
Od NUNS-a kao strukovnog udruženja tražimo javnu podršku u našem zahtevu za objedinjavanje svih postupaka po tužbama Čedomira Jovanovića.
Poštovane kolege, ovo što danas Jovanović radi Pressu, sutra može da radi bilo kojim drugim novinama i novinarima. Ovo što danas radi Jovanović skoro da se ne razlikuje od progona medija po šešeljističkom Zakonu o informisanju iz 1998. godine. Podrška Pressu danas je podrška profesiji, podrška svim medijima.

Naši advokati, naša pravna služba i ja lično stojim vam na raspolaganju za sve eventualne dodatne informacije.

Unapred hvala


Dragan J. Vučićević,
glavni urednik Pressa

---------------
Nasao si crkvu (u) kojoj ces se moliti, daj Boze da se varam!
Videcemo....
 
Nije losa kuca

image.jpg
 
Redovan si gost u Silerovoj, drugujes sa ubicama premijera, pre ulaska u vlast nemas ni dana radnog staza, iznenada 6. oktobra zavrsavas fakultet, zasticeni svedok (kome je drzava uvek do sada verovala) te optuzuje da si narucivao ubistva, imas prihode od 250.000 dinara sa kojima placa stan od 2.500 evra, kola od 70.000 evra, letujes i zimujes sa svitom guvernanti i telohranitelja, tast (obican sluzbenik - cata) "kupuje" Maderu i hacijendu u Zemunu....a 2000. godine jedino bogatstvo koje si imao je 5.000 CD-a!!!
Naravno policija i sud ne smeju ni da te pipnu ali zato klinca koji je lopovu viknuo "lopove" drze u istraznom 30 dana.
Da sam 5. oktobra znao kakva ce bagra da dodje na vlast i na sta ce drzava da nam lici, ostao bih kuci.
 
SKANDALOZNA PRESUDA OKRUŽNOG SUDA U BEOGRADU
SKANDALOZNO: SUD ODUZIMA SLIKE VILE U KOJOJ ŽIVI ČEDA!

Sudija Marina Klarić-Živković oglobila glavnog urednika Pressa Dragana J. Vučićevića sa 300.000 dinara zbog objavljivanja fotografija vile u kojoj živi Čedomir Jovanović. Naredila da sve fotografije predamo lideru LDP-a!?!


http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=64773&sectionId=37

----------------------

ovo je stvarno skandal i sumrak sudstva u srbiji

svi znamo koliko je vec objavljeno na zapadu slika njihovih poltiicara, glumaca, muzicara, sportista i to mnoge slikane u paparaco fazonu - i niko nikad zbog toga nije osudjen jer javnost ima pravo da zna sta rade i gde zive javne licnosti - a svaki politicar je javna licnost.

sad ispada da je ceda jovanovic, covek koji bi trebao da bude uhapsen zbog narucivanja ubistva sredoja sljukica sljuke, zasticen u srbiji ko beli medved???

Posle ove presude komotno mozemo da zatvorimo sve novine

Sloboda stampe u Srbiji vise ne postoji

Ako Press nije slobodan da trućka šta ga je volja onda pa ni jedna novina u Srbiji nije, konačno da je dobio po repu.
 
za sta 300.000 evra?
sto su mu slikali kucu i auto i objavili u novinama i pitali odakle ti lova frajeru?

pa ti dokazujes samo da da si pravi totalitarista i diktatorski orijentisan

Baš bi voleo da sa brda neko snima tvoju kuću i da te osmatra svaki dan,šta bi radio.
I on je živ čovek i ima pravo na svoj privatni život,a ne da ga politikantski novinarčići smaraju.
A što se tiče porekla novca,novine su dužne da napišu bar neko objašnjenje i pruže dokaz zašto sumnjaju u nekog,a ne da napišu "drpio lovu".Što "pres,kurir,tabloid"ne napiše dokumentovano sa dokazima "Jovanović utajio porez pa ima pare ili bavi se kriminalom,reketirao tog i tog"npr.pa dokaze u tužilaštvo i neka ga hapse,ovako se svodi kao večita tema po novinama zato što on i LDP nisu omiljeni za stranke i ekipu koje naručuju i potenciraju ovakve tekstove.
Što taj pres ne objavi šta ima od imovine i kako je stekao Todorović,Mihajlov,Pajtić.
Ovih 300.000evra sam naveo jer sam se setio na kazne novinama iz 98-99.
 
Baš bi voleo da sa brda neko snima tvoju kuću i da te osmatra svaki dan,šta bi radio.
I on je živ čovek i ima pravo na svoj privatni život,a ne da ga politikantski novinarčići smaraju.
A što se tiče porekla novca,novine su dužne da napišu bar neko objašnjenje i pruže dokaz zašto sumnjaju u nekog,a ne da napišu "drpio lovu".Što "pres,kurir,tabloid"ne napiše dokumentovano sa dokazima "Jovanović utajio porez pa ima pare ili bavi se kriminalom,reketirao tog i tog"npr.pa dokaze u tužilaštvo i neka ga hapse,ovako se svodi kao večita tema po novinama zato što on i LDP nisu omiljeni za stranke i ekipu koje naručuju i potenciraju ovakve tekstove.
Što taj pres ne objavi šta ima od imovine i kako je stekao Todorović,Mihajlov,Pajtić.
Ovih 300.000evra sam naveo jer sam se setio na kazne novinama iz 98-99.

pa sta i da me osmatra?

pusti me te patetike o privatnom zivotu zastupnice fasistickih metoda.

niko nije slikao cedu jovanovica kako ***** na wc solji vec su mu slikali kucu i auto koji vozi i tu on nema pravo na privatnost .

ceda jovanovic je kriminalac i ubica a ti stitis njega i podrzavas progon onih koji to javnosti prikazuju

ceda jovanovic ima prihode od 100.000 dinara registrovane a zivi u kuci od par miliona i vozi automobil od 150.000 evra te se stoga zna da je taj covek do ostatka novca dosao kriminalom jer nije prijavio te dodatne prihode i samim tim je utajio porez sto je tesko krivicno delo.
 
Baš bi voleo da sa brda neko snima tvoju kuću i da te osmatra svaki dan,šta bi radio.
I on je živ čovek i ima pravo na svoj privatni život,a ne da ga politikantski novinarčići smaraju.
A što se tiče porekla novca,novine su dužne da napišu bar neko objašnjenje i pruže dokaz zašto sumnjaju u nekog,a ne da napišu "drpio lovu".Što "pres,kurir,tabloid"ne napiše dokumentovano sa dokazima "Jovanović utajio porez pa ima pare ili bavi se kriminalom,reketirao tog i tog"npr.pa dokaze u tužilaštvo i neka ga hapse,ovako se svodi kao večita tema po novinama zato što on i LDP nisu omiljeni za stranke i ekipu koje naručuju i potenciraju ovakve tekstove.
Što taj pres ne objavi šta ima od imovine i kako je stekao Todorović,Mihajlov,Pajtić.
Ovih 300.000evra sam naveo jer sam se setio na kazne novinama iz 98-99.
Рак-рана Србије је - Лицемерје!
Све је толико јасно, све се види ''из друге галаксије'' .... али се сви праве - блесави.

Ајмо 'вако:
Нису дужни новинари већ држава, њени органи да раде свој посао (финансијска, пореска и остале службе).

Фрајер који никада нигде није радио ... толико се размеће ловом да то, не да боде, већ копа очи. Кућетерина (беше у Земуну), најскупља летовања и зимовања, флаше вина од 4.000 еврића, брдо телохранитеља .... Одакле бре лова за то некоме ко има 30 и кусур година???

Сад вила, ни мање ни више, већ на Дедињу, бесан џип ... Одакле бре лова и за то??? Ради фрајер у швајцарској фирми ... ма није него. Докле бре више толико бескруполозно вређање интелигенције овог народа? Јер то што прича (се*е) није лаж већ буквално вређање.

Хоће фрајер да буде политичар, да се бави високом политиком, да буде утицајан ... ееее, онда фрајеру мораш да будеш свестан шта то са собом носи. И мораш да сносиш далеко већу одговорност од обичног човека .... јер то ниси. И да полажеш рачуне. Јер у том ''демократском'' свету, коме дотични толико тежи, то је потпуно нормално, заправо се подразумева.
Елем, колико се сећам, неки сведоци, обични и заштићени, су сведочили да је био умешан у отмицу и откуп газда Мишка ... и ништа.
Покојни премијер (у кога се куне пола Србије), а чији је дотични фрајер заштитник лика и дела, је убијен од стране кумова српске мафије, шиптара и кума. А гле чуда, фрајер са њима био другар ... на прст у бу*у :eek: Па како то? Долазио им у кућне посете, пливао у њиховим базенима (***, и вилица му испадала док се брчкао), обилазио их у затвору, носио рођенданске торте .... А ти његови ''другари'' му убили премијера (и његовог политичког гуруа). Још фрајер после убиства наредио да се сруши онолика зградурина у Шилеровој. Па зашто? Да се тако 'освети' убицама??? Па докле бре више овог 'ебања у мозак?

И тај и такав фрајер је сам себи дао за право да буде врховни морални судија у земљи Србији. Да нам свима нама држи лекције. И да за ништа не одговара.
Може му се, па то ради. Јер је под директном заштитом америчког, британског, немачког ... амбасадора. Фрајер потпуно заступа и спроводи политику њихових земаља, пројектовану за Србију. Без пардона се јавно залаже за независност КиМ. Па која би нормална земља у свету тако нешто дозволила ... а да фрајеру длака с главе не фали? Проблем је у томе што наш фрајер има јака 'леђа'. Чим загусти, он обрне пар телефонских бројева .... и миран је.

Зато смо ту где јесмо. Обични људи штрајкују, скапавају од глади, сакате сами себе, да би остварили минимум права .... а фрајер и њему слични се лицемерно шепуре к'о паунови и разбацују одвратно сумњивим богатсвом. Е Србијо. Туга.
 
Cedu Jovanovica je optuzio zasticeni svedok Dejan Milenkovic bagzi da je narucio ubistvo Sredoja Sljukica Sljuke - i policija ga nije pozvala ni na informativni razgovor a kamoli da ga uhapsi

Poredjenja radi Joca Amsterdam je uhapsen i sudice mu se zbog izjave zasticenog svedoka IZ HRVATSKE da je narucio ubistvo Pukanica.

Istovremeno isti zakon za Cedu Jovanovica - ne vazi
 
Dejan Milenković Bagzi pred Specijalnim sudom optužio Čedomira Jovanovića da je naručio likvidaciju Sredoja Šljukića
BEOGRAD - Čedomir Jovanović naručio je ubistvo Sredoja Šljukića Šljuke! Ovo je pred Specijalnim sudom izjavio Dejan Milenković Bagzi, zbog čijeg svedočenja bi lider LDP mogao da ostane bez svoje imovine! Nenad Vukasović, advokat Zvezdana Jovanovića, navodi da je Bagzi optužio... »

http://www.naslovi.net/search.php?q=dejana+milenković+bagzi
 
Dejan Milenković Bagzi pred Specijalnim sudom optužio Čedomira Jovanovića da je naručio likvidaciju Sredoja Šljukića
BEOGRAD - Čedomir Jovanović naručio je ubistvo Sredoja Šljukića Šljuke! Ovo je pred Specijalnim sudom izjavio Dejan Milenković Bagzi, zbog čijeg svedočenja bi lider LDP mogao da ostane bez svoje imovine! Nenad Vukasović, advokat Zvezdana Jovanovića, navodi da je Bagzi optužio... »

http://www.naslovi.net/search.php?q=dejana+milenković+bagzi

Recimo da mu verujem.
 
Recimo da mu verujem.

uopste nije bitno sta ja i ti verujemo .

tuzilastvo treba da postupa na osnovu dokaza a izjava zasticenog svedoka to jeste.

i dok se hapsi joca amsterdam zbog izjave zasticenog svedoka iz druge drzave , istovremeno cedomira jovanovica koji domaci zasticeni svedok optuzuje za ubistvo - niko ne dira.

u srbiji zakon uopste nije isti za sve
 
Po istom modelu, onaj gmaz, koji je *podigao Kurir sad pravi zabavu polusvetu *hraneci ga takvim gadarijama

ps.Jedini politichar chija bezbednost je vec dugo ugrozena, najvecim delom, zaslugom ovakvih kretenskih *medija

Значи медији су "кретенски" што показују скупоцену бункер-вилу богатог човека који нема ни једног радног дана и никада ништа није подигао теже од кашике и виљушке?
 

Back
Top