Beki Bekić prošao kroz PAKAO zato što je Albanac!

nije cudo. Za muslimane ti iseljeni su podsjecanje na traumaticna iskustva 19 i 20 vijeka od kojih se zeljelo pobjeci. Sa emancipacijom muslimana u SFRJ nekako smo shvatili da podsjecanje na okolnosti iseljavanja su zapravo trovanje mladjih generacija odnosno razbijanje jedinstva sa drugim YU narodima. Sa druge strane te iste koji su otisli za Tursku smatrali smo glupima jer su otisli na gore a malo i izdajnicima jer su se ooredjelili za drugu drzavu. E kad su se dzini nacionalizma izasle iz boce sjetili smo ih se i kazali oni ispadose pametniji.
Pa neki su i napredovali i ostvarili se tamo, sigurno da je smislenije živeti u Istanbulu nego u Sjenici ili Prizrenu.
 
Pa neki su i napredovali i ostvarili se tamo, sigurno da je smislenije živeti u Istanbulu nego u Sjenici ili Prizrenu.
Smislenije danas ali u 70 tim i ne bas. Dobro generaciji iseljenika otislih u 50 tim je bilo mnogo lakse nego onim prethodnim. Vec su tu bili prihvatni komiteti organizovani od strane prethodnih doseljenika. Ali ipak , Turska tog perioda je zalosna drzava.
 
Ti "srpski nacionalisti" su listom antisrpska gamad i lažu da poštuju zakon, jer po srbiji prodaju šiptarima placeve i stanove i kada je bio donet zakon...ta agresivna gamad zloupotrebljava zakone na način koji je protivzakonit i čini mafiju u raznim oblastima....Beki bi kupio plac da je dao mito, toj gamadi...
tako je i nas forumski drugar nesko.
najglasniji srpin, a ceo zivot dilovao sa albancima dok im papreno sve nije prodao. pa nas sada palamudi iz beograda
 
Smislenije danas ali u 70 tim i ne bas. Dobro generaciji iseljenika otislih u 50 tim je bilo mnogo lakse nego onim prethodnim. Vec su tu bili prihvatni komiteti organizovani od strane prethodnih doseljenika. Ali ipak , Turska tog perioda je zalosna drzava.
Da li je to bilo samo zbog religije ili i nešto politički uslovljeno? Nešto mi se čini da ko je otišao u Tursku nije bas nešto sačuvao Islam i da je mnogo veća religioznost u Sandžaku nego u Turskoj.
 
Jako mi je žao što neko ko je Albanac loše prođe u Srbiji, mada on i nije tako loše prošao, ali isto tako kad vidim da na naše pucaju na Kosmetu, koliko ima nerešenih zločina kao ubistvo onih mladića na reći i slično, prosto on je prošao i odlično ako to uzmemo u obzir.

Svakako će bolje proći Albanac u Beogradu nego Srbin u Tirani. Ja još ne videh Srbina da je popularan pevač u Albaniji.
Pa ako neki srbin zapjeva na Albanskom bio bi najpopularniji ikad hahah
 
Muzicar sam, profi se bavim muzikom i svirao sam u Tirani sa svojim bendom tacno na dan utakmice veka Srbija - Albanija. Niko me nije ni popreko pogledao ni u hotelu niti u gradu iako sam imao na zadnjoj sofersajbni veliku nalepnicu SRB.
Ne znam zasto Beki ima prozivke kad nas Albanci ne mrze. Gde god cuju Srpski jezik zovu na kafu i klopu. Beki Bekic je 100 godina u Srbiji, poprimio je sve nase, ozeio se ovde, ima dve cerke, odlicno peva itd itd.
Prvi put da cujem za ove prozivke ali verujem, takav smo mi narod.....
DA PONOVIM :super:
 
Simpatično mi je to da si Albanac napisao sa velikim A, za Tursku si napisao sa velikim T, ali zato si Srbin napisao sa malim S.
Ne ja no kompjuter bogami hahah
To dovoljno govori o tebi.
bogami pravo govoris. Lijen sam da iskljucim spellchecker a jos nijesam formalista pa da obracam paznju na pisanje a jos razmisljam razumjece ljudi i eto ti mogucnosti da me ti osudis.
 
Ne ja no kompjuter bogami hahah

bogami pravo govoris. Lijen sam da iskljucim spellchecker a jos nijesam formalista pa da obracam paznju na pisanje a jos razmisljam razumjece ljudi i eto ti mogucnosti da me ti osudis.

Pa, kompjuter ne piše sam, pišeš ti na tastaturi.

Ali mi je nekako simpatično bilo da si baš sve osim Srbin napisao velikim slovom.
 
Pa, kompjuter ne piše sam, pišeš ti na tastaturi
Sta ti hoces da ja busem spellchecker of the spellcheckera. E ne mogu bogami.
Ali mi je nekako simpatično bilo da si baš sve osim Srbin napisao velikim slovom.
Simpaticno ali si ipak napisao da to govori o meni hahah. A Bogami i o tebi cim ti primjecujes kako narod pise po forumu
 

Back
Top