Osmeh dana

:hahaha:
 

Prilozi

  • 295331_473664915977241_1040605013_n.jpg
    295331_473664915977241_1040605013_n.jpg
    53,1 KB · Pregleda: 37
Ako mozete da kukate na rupi , i da pisete sta vas je danas iznerviralo aj zastanite malo pa razmislite sta vas je danas nateralo da se osmehnete.

Pa da uporedimo ...jel se vise kuka il se ipak vise smeje ....

Meni muz sad ispricao fazon....i slatko sam se ismejala...
Kaze " Moli se poslednji srbin koji 19.12. 2009. izadje iz Srbije da ugasi svetlo"

Osim toga sita sam se ismejala zamisljajuci POVERLJIVU kako odnosi film u foto radnju i kaze ....molim vas uradite mi slike...Tacno vidim facu onog u foto radnji :eek: ....sumnjam da jos imaju aparate za razvijanje filmova .... :zcepanje:

I smesno mi bilo kad sam zamislila Elleonoru kako vodi dete u hitnu jer je pojelo Isusa ....joj to nije smesno al ja se jos smejem.

I mislim da je to bilo to od onako bas vaznih i smesnih stvari ovog dana ....onih koje su mi ucinile ovaj dan za nijansu lepsim.

Uvodni post...

Dakle, ovo je tema o događajima i ljudima koji su vam izmamili osmeh. A vi je zatrpaste vukajlijom i vicOvima.

Mislim...:roll:
 
dosao mi racun za struju 4 puta veci od ocekivanog
zovem distribuciju, prebacuju me na druge brojeve ... na kraju pokusah da se svadjam na sta mi nek flegma mrtav ladan rece- pa sta i da ste platili toliki racun
razoruza me :D

vozim se sa drugaricom, po neke rezultate, kasnimo, besne vucaraju nas par dana
iz suprotnog pravca u centru auto ide u nasem pravcu,
decko u italiano stilu sleze ramenima i sarmantno se smeje
ocekujem explozivnu svadju, ali drugarica se rastopi :rotf:
 
Извео Земунац рибу у италијански ресторан. Долази конобар, доноси мени, узимају, гледају и у једном тренутку Земунац устаје и каже, идем до тоалета.
Враћа се, седа за сто, девојка спушта мени и каже: 'Њоке', а Земунац ће: 'Не, шопи'

:mrgreen:
 

Back
Top