ne zanima me fudbal da li sam ja normalan?

pa bila sam dosadna to jeste . al meni se malo igralo s njim on nije hteo a utakmica neka glupa gluplja nemoze biti ja neznam kako je mogo da gleda jamajku i bangades neznam ni sta je ono bilo :o

i gurne me i ostala mi modrica na guzi

e sta je taj sve radijo pa da mi je sad samo nedelju dana da budem snjim opet kako bi znala sta da mu radim i kako
 
Ulazim u teretanu, lik sam u njoj, i pita me koji je rezultat. A ja pitam ko igra:(. Toliko o tome koliko pratim fudbal, nisam znao da se igrao derbi danas... Inace volim da igram fudbal, a gledam samo Srbiju na svetskom prvenstvu.:)

pa ja tako uvek gde god da odem i kad me pitaju tako nesto ne znam. Onda se osetim glupo ili dobijem cudne poglede kao zamisli nema pojma o cemu se radi :(
 
kad te neko pobedi s 2:0, a igrate 2 utakmice, moraš ti njega 3:0 (a može i 4:1) ako hoćeš da prođeš direktno
ako pobediš 2:0 to je ukupno 2:2 i igraju se produžeci pa penali
ako pobediš 1:0 ispušio si
ako igrate 0:0 onda bolje da ste svi ostali kući i zabavljali devojke nego uopšte izlazili na teren
prosinetški kurrrrvo
 
kad te neko pobedi s 2:0, a igrate 2 utakmice, moraš ti njega 3:0 (a može i 4:1) ako hoćeš da prođeš direktno
ako pobediš 2:0 to je ukupno 2:2 i igraju se produžeci pa penali
ako pobediš 1:0 ispušio si
ako igrate 0:0 onda bolje da ste svi ostali kući i zabavljali devojke nego uopšte izlazili na teren
prosinetški kurrrrvo

aha ako sam razumeo dobro ako igrate 0:0 osatali kuci i zajebavali devojke
1:0 ispusio sam
2:0 i 2:2 produzeni penali
3:0 direkt prolazim
e sad ovako ako nemam devojku i dobijem 0:0 koga onda zajebavam?
a ako bude obrnuto od 1:0 jel onda neko drugi pusi?
a za produzene penale je vec sve jedno
milsim jesam li dobro skapirao?????
 
Večiti kompleks niže vrednosti...čak i kada imate duplo jači tim ( gledam curice sa juga kako prikrivaju oči pred kraj utakmice )
Ali šta je tu je. Evropi je potrebno topovsko meso , pa kada bolje razmislim bolje vas da filuju nego nas , do nekih boljih vremena .

A ovo je zanimljivo, tek. Postalo mi je totalno neinteresantno da "navijam" za neki tim još kao dete, zato što kako postane dobar tako pokupuju (parama :mrgreen: ) igrače i posle od tog tima ostane jedna velika gomila bubuljičavih novajlija.
Izgleda da jedino ima smisla navijati ako su baš mnogo loši i niko ih neće.

Nekad su klinci pravili albume sa sličicama igrača, ima li to smisla kada jedan isti igrač igra 6 meseci za partizan, posle 9 za zvezdu?
 

Back
Top