ne zanima me fudbal da li sam ja normalan?

Vidis nisam to gledao tako, au bre nisam nenormalan nego nesto nije u redu samnom :(

22 mandova jure krpenjacu po livadi i trude se da se dobro ishutiraju po nogama i da istu prodenu kroz vrata. Ali najveci su moroni koji se lomataju i navijaju oko toga - dok bogatasi, maloprespomenuti mandovi, jure tu krpenjacu.

Kada neko od njih bude dosao da gleda sta ti radis na poslu, pa jos bude dao pare za to... E onda bi i mogli drugacije da gledamo na ovu problematiku.
 
Vidis nisam to gledao tako, au bre nisam nenormalan nego nesto nije u redu samnom :(


11 strana da bi se tebi servirao besmislen odgovor na besmisleno pitanje, koja je poenta?
Ako ne volis fudbal, pretpostavljam da imas simpatije prema nekom drugom sportu. Ako ne volis sport uopste onda imas neku drugu zanimaciju (hobi, citanje, igrice, izlasci i sl.). Ako te bas nista ne zanima onda jesi nenormalan.

Ja volim fudbal. Navijanje i odlazak na utakmice ne stavljam kao iskluciv elemenat mog zivota nego samo jedan deo koji ga cini pozitivnijim. Kao sto je i recimo odlazak u bioskop, pozoriste, koncerti, izlazak sa devojkom i sl.
Fudbal nije kladionica i popunjavanje tiketa, obicno takvi znaju najmanje o fudbalu, da znaju bili bi na kasi a ne lupetali. Dakle ako se stvari shvate na pravi nacin i u pravim dozama onda dobijaju na drazi, sve ostalo je preterivanje.
To ti je odgovor iz mog ugla. Oni koji te ubedjuju da nisi normalan nisu u pravu kao i oni koji na fudbal gledaju sa prezirom. Ti svakako sledi svoju pricu, pa sta bude...
 
ja obozavam fudbal iako sam zensko, ali samo da gledam naravno , da igram neam veze sa glavom..i ja sam pre msl da nema nista gluplje nego gledati idiote kako trce za loptom gore dole..ali aj ti sad objasni nekome ko nije ni pokusao da odgleda utakmicu u cemu je uzivanje u tom divnom sportu...dakle fudbal i jeste najvaznija sporedna stvar u zivotu i prosto ga obozavam :D i kladionica je full takodje ko zna da odigra i ako nije namestena tekma, lepe se parice vrte ;)
 
ja obozavam fudbal iako sam zensko, ali samo da gledam naravno , da igram neam veze sa glavom..i ja sam pre msl da nema nista gluplje nego gledati idiote kako trce za loptom gore dole..ali aj ti sad objasni nekome ko nije ni pokusao da odgleda utakmicu u cemu je uzivanje u tom divnom sportu...dakle fudbal i jeste najvaznija sporedna stvar u zivotu i prosto ga obozavam :D i kladionica je full takodje ko zna da odigra i ako nije namestena tekma, lepe se parice vrte ;)

Jete tata zvao sine?
 

Back
Top