Penzija ukoliko je doživi prosvetni radnik

Znači prosvetni radnici mogu da crknu od gladi ili batina ili metka?!??

Screenshot_2024-05-29-14-29-44-807-edit_com.miui.calculator.jpg

Verovatno predaje marksizam..... pa to ne može.
Ne mogu ni ja sa Filološkim f.i srpskim jezikom i književnošću :mrgreen: a ne mogu ni sa Učiteljskim faxom da nostrifikujem, dakle ja bih u inostranstvu jedino mogla da uz odlično poznavanje jezika, da budem vaspitačica u vrtiću :mrgreen: a i to je čak bedno plaćeno za njihove pojmove :mrgreen: ostaje mi jedno baušetlka da budem :D

Ovamo kukaju kako nema predavaca ovamo se ovako ponasaju
Da im je sindikat neki pa da nesto preduzme, ovako mu ostaje da menja profesiju
A uskoro ce i tamo biti kontra onome * ako neces ti ima ko hoce*
Nece da ima
Na kraju će doći ljudi iz Bangladeša i Pakistana pa kada počnu da se skupljaju po gradovima na Balkanu da protestvuju, tek tada će ljudi shvatiti da su pogrešili, ali biće kasno, bez njih neće moći život ovde da se organizuje.

Ne mogu ni ja sa Filološkim f.i srpskim jezikom i književnošću :mrgreen: a ne mogu ni sa Učiteljskim faxom da nostrifikujem, dakle ja bih u inostranstvu jedino mogla da uz odlično poznavanje jezika, da budem vaspitačica u vrtiću :mrgreen: a i to je čak bedno plaćeno za njihove pojmove :mrg ostaje mi jedno baušetlka da budem :D
....a jel znaš da pevaš?

Ovamo kukaju kako nema predavaca ovamo se ovako ponasaju
Da im je sindikat neki pa da nesto preduzme, ovako mu ostaje da menja profesiju
A uskoro ce i tamo biti kontra onome * ako neces ti ima ko hoce*
Nece da ima
Po meni ovo što je u prosveti trebalo bi da doplaćuje za svoje školovanje....i da kleči i moli da bude profesor...osim, ako može da čuva tri nacrtane ovce za te pare....

Ne mogu ni ja sa Filološkim f.i srpskim jezikom i književnošću :mrgreen: a ne mogu ni sa Učiteljskim faxom da nostrifikujem, dakle ja bih u inostranstvu jedino mogla da uz odlično poznavanje jezika, da budem vaspitačica u vrtiću :mrgreen: a i to je čak bedno plaćeno za njihove pojmove :mrgreen: ostaje mi jedno baušetlka da budem :D
Ti ko moja keva baždarena možeš domaćica da budeš u sns kraljevini srbiji :mrgreen:

Ne dobija ništa pričali smo više puta na tu temu.
Једино ако му директор даје отказ у јуну а прима га у септембру. Онда је проблем са директором.
Да је запослен целе године на одређено, само у септембру потпише поново уговор и то је то.

Back