Ljudi koji nemaju fejsbuk

Da li imate nešto od ovoga - fejsbuk, tviter, badu itd?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
u početku su bile statistike koja zemlja ima koliko fb korisnika i slično, sad su se stvari izokrenule i pod lupom su pojedinci koji nemaju fb. postali su tema.
vidimo da to ide dotle da postoje gledišta kako su oni potencijalni antisocijalni članovi zajednice.

verovatatno će u skorijoj budućnosti biti pod posebnim nadzorom država svi koji nemaju fb.

- - - - - - - - - -

vidimo da među forumskom populacijom imamo oko 20% ljudi bez fb-a, dok je realna cifra po mojoj proceni oko 10%

- - - - - - - - - -

došli smo u situaciju da ko nema fb treba da se zapita šta to nije u redu sa njim????


Bas tako. Ko nema fb taj je cudo prirode, izrod. Ja kad nekom kazem da nemam profil, a njegovo tek opismenjeno dete ima, jos i krug od dvesta prijatelja ja se postidim:D. Nemam nista protiv fb, stvar licnog izbora ali mene jednostavno jos uvek ne privlaci takav vid komunikacije. Kao i sve drugo fb ima svoje dobre i lose strane. Vise volim da mi komsinica dodje na kafu, da se ispricamo, nego da joj lajkujem novu zavesu preko fb:D
 
malo lajkova, komentara i slika sa ortacima i ribama - tip je luzer.
tako devojke rezonuju.

koja legenda -

kako se osećate kada vam niko ne lajkuje nešto na fb? ne gubite nadu, možda će kasnije tokom noći neko lajkovati?
znaš kako ti je to,ista stvar kao i sa ovim forumom...dajem ti lajk za lajk..
ja vrlo rijetko lajkujem nešto,samim tim rijetko i mene lajkuju...bilo fotografije,muziku,itd..
ali zadnji put kad sam okačio sebe dobih skoro 30 lajkova...moj dosadašnji rekord..:prstic:
nekakve koristi od fb-a,još malo pa gasim nalog...

- - - - - - - - - -

ne znam šta ime se desilo,nikad im ništa nisam lajkova...a kako i bih ta njihova srranja..:malav:
 
vidimo da među forumskom populacijom imamo oko 20% ljudi bez fb-a, dok je realna cifra po mojoj proceni oko 10%

- - - - - - - - - -

došli smo u situaciju da ko nema fb treba da se zapita šta to nije u redu sa njim????


Можда ти треба да се запиташ зашто толико зависиш од туђег мишљења.

- - - - - - - - - -

Bas tako. Ko nema fb taj je cudo prirode, izrod. Ja kad nekom kazem da nemam profil, a njegovo tek opismenjeno dete ima, jos i krug od dvesta prijatelja ja se postidim:D. Nemam nista protiv fb, stvar licnog izbora ali mene jednostavno jos uvek ne privlaci takav vid komunikacije. Kao i sve drugo fb ima svoje dobre i lose strane. Vise volim da mi komsinica dodje na kafu, da se ispricamo, nego da joj lajkujem novu zavesu preko fb:D


Данас сваки чобан има фејсбук профил, још један разлог да га ја немам.
 
Можда ти треба да се запиташ зашто толико зависиш од туђег мишљења.

svi zavisimo od tuđeg mišljenja.
jer kako će se neko ophoditi prema nama zavisi od toga šta misli o nama.
zato se ljudi trude da ostave određeni utisak, jer znaju da to utiče kako će dalje neko postupati prema njima.
a prirodno je želeti da utičemo na ponašanje drugih prema nema.

kad neko nešto postuje na fb i ne dobije lajkove, ostavlja utisak samotnjaka, nepopularnog lika.
kasnije, neko drugi koji ga ne poznaje (zainteresovana devojka, poslodavac itd) može samo malo da skroluje njegov fb zid, pogleda slike i vidi feedback
 
Ja moj profil nemam nameru da gasim i ako nisam preterano aktivan u smislu postovanja. Znaci mi jer mogu da ostanem u kontaktu sa bliskim osobama i sa osobama koje znam od ranije a mozda ih vise nikada necu videti uzivo pa makar se to svelo na pracenje aktivnosti i na poneki lajk a ne na direktnu komunikaciju, lepo je znati sta rade(makar meni), na kraju krajeva mozda nam se putevi ponovo ukrste, ovako je kao da smo bili tu svo vreme :) .
Ranije su mi isle na zivce osobe koje kace slike i postuju non stop, sad mi je sve jedno, kao sto jednom rekoh, mozda jednostavno imaju vise petlje od mene..
 
svi zavisimo od tuđeg mišljenja.
jer kako će se neko ophoditi prema nama zavisi od toga šta misli o nama.
zato se ljudi trude da ostave određeni utisak, jer znaju da to utiče kako će dalje neko postupati prema njima.
a prirodno je želeti da utičemo na ponašanje drugih prema nema.

kad neko nešto postuje na fb i ne dobije lajkove, ostavlja utisak samotnjaka, nepopularnog lika.
kasnije, neko drugi koji ga ne poznaje (zainteresovana devojka, poslodavac itd) može samo malo da skroluje njegov fb zid, pogleda slike i vidi feedback

Боже драги, шта ће ти то уопште? Тај фејсбук. Ваљда постојиш и изван интернета.
 
ja nekako za sad bar nisam fejsbukash ali ponekad pogledam šta rade uspešni pa se nerviram ili neki što me ignorišu : ))) pa su neki stari tu što im se sviđam eto nekako nisi ni siguran hoćeš li to ili nećeš
mada neki kontakti su mi ok čak iakko su tako pasivni, neki iz škole i neki poznanici
 
svi zavisimo od tuđeg mišljenja.
jer kako će se neko ophoditi prema nama zavisi od toga šta misli o nama.
zato se ljudi trude da ostave određeni utisak, jer znaju da to utiče kako će dalje neko postupati prema njima.
a prirodno je želeti da utičemo na ponašanje drugih prema nema.

kad neko nešto postuje na fb i ne dobije lajkove, ostavlja utisak samotnjaka, nepopularnog lika.
kasnije, neko drugi koji ga ne poznaje (zainteresovana devojka, poslodavac itd) može samo malo da skroluje njegov fb zid, pogleda slike i vidi feedback

Ne znam koliko je to merodavno, iz razloga što je prilično opala aktivnost na fejsu većine ljudi
npr.
pogledaj koliko ti je ljudi pre čestitalo rođendan, maltene, svako svakome
nekad kad izbacim pesmu, bilo po 20 lajkova, a sad bih na istu pesmu dobila otprilike...5
a nije da mi je u međuvremenu opala popularnost :) nego jednostavno, dosadilo je ljudima.

meni kad se neko dopadne, volim da sve lepo pregledam :) ali bitan mi je sadržaj, a ne broj lajkova.
 
Fejsbuk je bio super na početku da nađem stare ljubavi i neke izgubljene prijatelje, no kasnije dođe do zasićenja, prestane te interesovati cura sa kojom si se ljubio na prvoj godini fakulteta i polako ideš dalje.

ih...kakko si uspio da nadjes curu kad si imao godina kolko na prvoj fakulteta, još sa 19 si imao poljubac znači...vau...to malo ko može...i to još poljubac...aj da si je samo mazio po kosi pa nekako, ali poljubac...baš si opasan nema što...svaka čast

ja ne volim fejsbuk, ...bolje otić na kafu sa curom...možda sam glup pa je bolje na fejsbuk kucat no pit kafu dok ti je ljepotica naspram tebe, al što ću ja sam inače gluplji od većine u vezi svega i tako se ponosim sa tim...
 

Back
Top