Људи без става

ННПКИ

Ističe se
Poruka
2.004
Људи без става траже смисао у животу али често не налазе прави.
Често живе у сенци других, без своје воље, питају се у тишини.
Скоро сваки дан је исти, без икаквог трага, живот и магла.

Да ли икада пронађу став?

Nemaš stav=upotrebljiv si.
E, pa, ne dam da me iko upotrebljava, tvorevinu Boga,ne dam da iko misli da me ima.
Ima me samo Bog, samo On je moj vlasnik.
Mrš, mrš, mrš!
Svako bi da te poseduje i radi sa tobom šta hoće.
Bože, Bože, hvala ti jer si me dao slobodnim duhom u slobodnu familiju, u slobodnoj zemlji. Bože... ne mogu ti se zahvaliti na ljubavi, mogu samo da te volim koliko god mogu nazad.

Poslednja izmena:

Kada bi ostavio sve stavove po strani, šta bi ostalo?

Gori su ljudi bez stava, dragi!
Oni čekaju da ih neko kupi.
Stav je brana.
Treba, dobro je imati stav.
Stav sluzi da se primete , izadju da bodu oci,kontriraju i o svemu imaju misljenje,vidno nemaju iskustva al su na netu bitni ako ga pokazu ,bukvalno mi se gade ljudi sa stavom,treba mi neki drevni mudrac da cuti ,da me pusti da istresem sve sta mi drugi tovare i da se smirim,rasteretim da me nista i niko ne zanima

Не волим људе који немају свој став, па чекају да чују шта други људи мисле о некоме, нечему...

Али, кад размислим..они можда немају довољно самопоуздања у себе, плаше се да изнесу своје мишљење.

Да ли ће ти људи некада имати свој став, своје мишљење зависи од самог карактера тих људи, као и од самопоуздања које могу да врате.

Не волим људе који немају свој став, па чекају да чују шта други људи мисле о некоме, нечему...

Али, кад размислим..они можда немају довољно самопоуздања у себе, плаше се да изнесу своје мишљење.

Да ли ће ти људи некада имати свој став, своје мишљење зависи од самог карактера тих људи, као и од самопоуздања које могу да врате.
Ali tinejdzer ima stav da je najpametniji i da nema autoritet

Stav sluzi da se primete , izadju da bodu oci,kontriraju i o svemu imaju misljenje,vidno nemaju iskustva al su na netu bitni ako ga pokazu ,bukvalno mi se gade ljudi sa stavom,treba mi neki drevni mudrac da cuti ,da me pusti da istresem sve sta mi drugi tovare i da se smirim,rasteretim da me nista i niko ne zanima
Stav je za mene kompletno opredeljenje.
Ne dam više M.P doktora, ne dam više N.B popa, ni Oca Boljevića.
Svoj svet sam pronašla, ne dam te ljude ni za šta na svetu ma koliko se kose međusobno.

Kako mogu da razmišljam ako imam stav? :think: Onda imam već unapred formirano
mišljenje, koje je možda moje, a verovatnije je da nije i odnosi se na neke situacije
koje se ne dešavaju sad.

Gde je link prema clanku?
Cije je ovo istrazivanje?
Sta je ovo cirkus Kolorado?
Kako ti znas sta ljudi bez stava traze?

Back