Kako sprečiti preljubu?

Pa bilo proslo nije vecno iskvarila i nju emancipacija i potrosacko drustvo,sad ti meni reci konkretno ,prstom ubodi gde ima neka van tog sablona
Trebao si to odmah da zaručiš i radiš djecu...bez mnogo isprobavanja.

Pošto kažeš da je vrijedela i bila ti srcu draga. To je odlična osnova za start.

Moja 2 sina od 28 i 24 g imaju devojke, ali nisu zainteresirani. EXTRA dobri momci, vode svoje biznise, visoki,

jedan ko maneken, drugi sportaša, bio prvak u kik boxu pre neku godinu.

Imaju svoje stanove, galantni su na mene, imaju ukliz, žvaku, veliki krug prijatelja.

Svaki vikend zakupe separe u Proces, Troj, Sanset...i tako me nerviraju...neće da rade djecu, da čuvam unuke dok sam mlađi, vitalniji i dok se nisam oženio.

Džordži, goleme muke sa decom.
 
Mogu mirno, ali bez osmeha.

Pa lepo, nikada ne ostajem tamo gde sam višak, tamo gde mi nije mesto. Nekome kome ja nisam dovoljna i nisam ono što mu treba ne treba da budem u blizini, tj. ne želim sa takvom osobom da podelim ostatak života. Tu meni više nema mesta. Zašto bih bila pored takve osobe? Zašto bih nastavila da se dajem toj osobi, dajem u smislu svoje ljubavi, pažnje, vremena... bilo čega?
Idem dalje i to je to.

Imam jedan život, zašto da ga trošim olako na nekoga ko to ne zaslužuje i na nekoga kome nisam sve?
pa recimo, i ja sam nekada bio "višak" ..........za moju sadasnju suprugu ipak sam se borio da je preotmem od njenog tadasnjeg decka. Sto je ta borba veca to je veza vrednija. Ako mu pokazes da ces se boriti za njega, to za njega moze imati presudno znacenje. I muskarci vole da se za njih devojke bore, da vide da su vredni u ocima takve devojke i oni to cene.
A sama "prevara", ne znaci da te prevario jer si "višak", jer mu ne znacis nista, jer te ne voli, jer mu je svejedno ako odes.............dogodilo se , eto, trenutak slabosti, opustenosti, duzi nedostatak tvoje blizine..................Naprimer, radi necega niste zajedno nedeljama, on svrati u velnes, na masazu.........i tamo se "olaksa"............u drugom slucaju, "olaksa" se u komsiluku il na radnom mestu sa koleginicom..........Kako tretiras ova dva "odvojena" slucaja? Dali ga sleduje ista "kazna" u oba slucaja, il ce mu progledas kroz prste ako se "olaksao" u velnesu ?
 
Trebao si to odmah da zaručiš i radiš djecu...bez mnogo isprobavanja.

Pošto kažeš da je vrijedela i bila ti srcu draga. To je odlična osnova za start.

Moja 2 sina od 28 i 24 g imaju devojke, ali nisu zainteresirani. EXTRA dobri momci, vode svoje biznise, visoki,

jedan ko maneken, drugi sportaša, bio prvak u kik boxu pre neku godinu.

Imaju svoje stanove, galantni su na mene, imaju ukliz, žvaku, veliki krug prijatelja.

Svaki vikend zakupe separe u Proces, Troj, Sanset...i tako me nerviraju...neće da rade djecu, da čuvam unuke dok sam mlađi, vitalniji i dok se nisam oženio.

Džordži, goleme muke sa decom.
Ma ja sam se setkao po grckoj , neke porodicne obaveze , nisam imao mozak da ulazem u nekretnine i ranije odem iz grada a tek za to je nemoguce naci normalnu,izvuko sam maximum po 6-7godina nisam se samo ja pitao
 
..iliti švaleraciju?
Uvesti uslovnu kaznu zatvora od 30 dana
ILi recimo da žena barem jednom nedeljno siluje svog muškarca, taman da bi ga bilo strah od drugih žena,
ili da se tim švalerima koji imaju preko 20cm naplaćuje porez na luksuz
ili uvesti kontra poteze pa im se osvetiti istom mjerom.. dakle varaš me , varam te.. pošteno? ..i to bez ljutnje.
A čuj ako žensko to triba radit to je lako! Budi veća ***** od suparnice. Tako mi dida kaza. Znači ća ***** radi moraš bolje radit. I nima problima, neće ti begat.
 
pa recimo, i ja sam nekada bio "višak" ..........za moju sadasnju suprugu ipak sam se borio da je preotmem od njenog tadasnjeg decka. Sto je ta borba veca to je veza vrednija. Ako mu pokazes da ces se boriti za njega, to za njega moze imati presudno znacenje. I muskarci vole da se za njih devojke bore, da vide da su vredni u ocima takve devojke i oni to cene.
A sama "prevara", ne znaci da te prevario jer si "višak", jer mu ne znacis nista, jer te ne voli, jer mu je svejedno ako odes.............dogodilo se , eto, trenutak slabosti, opustenosti, duzi nedostatak tvoje blizine..................Naprimer, radi necega niste zajedno nedeljama, on svrati u velnes, na masazu.........i tamo se "olaksa"............u drugom slucaju, "olaksa" se u komsiluku il na radnom mestu sa koleginicom..........Kako tretiras ova dva "odvojena" slucaja? Dali ga sleduje ista "kazna" u oba slucaja, il ce mu progledas kroz prste ako se "olaksao" u velnesu ?
Nije u pitanju da li ja nekome gledam kroz prste već kako se JA osećam povodom toga. Osetila bih se kao višak, a to ne želim i zato odlazim.

Ne tako davno, skoro takoreći, sam otišla iz jedne veze jer sam se osetila da sam višak i da tu za mene mesta nema. Nije bilo prevare, preljube, laži, ljubomore (prezirem ljubomoru)... sve je bilo iskreno, otvoreno ali onog momenta kada sam osetila da ja nisam jedina u nekom emotivnom smislu, da naše zajedničko vreme krade neko drugi, da ima neko "ali" i "čekaj samo da"... ja sam otišla. Bez obzira što sam probala, trudila se i celu sebe dala... sve dok taj neko ne pokaže da sam jedina i dovoljna ne ostajem.

Radije biram samoću sama sa sobom, nego samoću pored nekoga.
 

Back
Top