Kako sprečiti preljubu?

svako od nas je par puta imao pravu ljubav, al ovde govorim o tome sta je vecno il bar dugovecno. To svakako nije ljubav. Ni bioloski nije moguce da volite nekoga isto kad ste imali mladenacke hormone i kada stupite u zrelo doba.
A i kada bi trajala dugo, ne bi imala takav snazan efekat kao kod kratkotrajne ljubavi.
Ne slažem se sa tobom. Mladalačka ljubav se menja i razvija i može da preraste u ozbiljnu zrelu ljubav. Ona se menja, kao i mi.
 
..iliti švaleraciju?
Uvesti uslovnu kaznu zatvora od 30 dana
ILi recimo da žena barem jednom nedeljno siluje svog muškarca, taman da bi ga bilo strah od drugih žena,
ili da se tim švalerima koji imaju preko 20cm naplaćuje porez na luksuz
ili uvesti kontra poteze pa im se osvetiti istom mjerom.. dakle varaš me , varam te.. pošteno? ..i to bez ljutnje.
Obavestiti predsednika Vučića
 
..iliti švaleraciju?
Uvesti uslovnu kaznu zatvora od 30 dana
ILi recimo da žena barem jednom nedeljno siluje svog muškarca, taman da bi ga bilo strah od drugih žena,
ili da se tim švalerima koji imaju preko 20cm naplaćuje porez na luksuz
ili uvesti kontra poteze pa im se osvetiti istom mjerom.. dakle varaš me , varam te.. pošteno? ..i to bez ljutnje.
Volim te, Voliš me.
Sve je rešeno u tih par reči!
Ima sklonih prevari... nije to samo majka ili otac, to su preci.
Moja se baba za dedom propila. Nije se kurvala, nije radila ništa naopako. Po čitav dan je pamtim kako "peva" tj. kuka za dedom.
Neka je bila pijandura, ali je bila časna žena.
 
..iliti švaleraciju?
Uvesti uslovnu kaznu zatvora od 30 dana
ILi recimo da žena barem jednom nedeljno siluje svog muškarca, taman da bi ga bilo strah od drugih žena,
ili da se tim švalerima koji imaju preko 20cm naplaćuje porez na luksuz
ili uvesti kontra poteze pa im se osvetiti istom mjerom.. dakle varaš me , varam te.. pošteno? ..i to bez ljutnje.
Ja ne varam, pošten sam, mame mi...

To je jadno, odvratno i gadno i nije higijenski ...
 
Nisi razumeo.
Ako partneri znaju da neko od njih ima sex ponekad sa drugom osobom ili imaju grupni, onda ne lažu, pa prema tome to i nije varanje.

Ali ako neko skriva i radi iza leđa nekom, da bi dobio neki benefit, tipa ako bude znala neće više biti sa mnom pa je lažem, to je varanje. Jer bi ti npr otišao da znaš. Ovako spavaš sa nekim ne znajući kome još svoje telo daje. Bukv si prevaren.
Da li si osobno bila u toj šemi.

Trojka, orgije, 2 para
 
..iliti švaleraciju?
Uvesti uslovnu kaznu zatvora od 30 dana
ILi recimo da žena barem jednom nedeljno siluje svog muškarca, taman da bi ga bilo strah od drugih žena,
ili da se tim švalerima koji imaju preko 20cm naplaćuje porez na luksuz
ili uvesti kontra poteze pa im se osvetiti istom mjerom.. dakle varaš me , varam te.. pošteno? ..i to bez ljutnje.
Ljudima treba neka vatra... kad je izgube između sebe-traže je na raznim mestima.
Kad te neko iskreno voli... nema šanse da bi te prevario i do groba ikad zaboravio.
 
Poslednja izmena:
Ljudima treba neka vatra... kad je izgube između sebe-traže je na raznim mestima.
Kad te neko iskreno voli... nema šanse da bi te prevario i do groba zaboravio.
Iskrena ljubav se ne temelji na seksu. Iskrena ljubav se temelji na poverenju, spontanosti, razgovoru, osmehu....čini se da muški ovde prikazuju kao da to ne znaju, kritikuju jednu vrstu žena, samo su njih upoznali...ostale, dobre, nisu stigle do njih.
 

Back
Top