i to se mora....

pa da....svasta nesto planiramo a ako se ovako jos malo nastavi, planiramo i bebu :D....ali, on je vec rekao kuci da je ozbiljno i podigla se prasina....mislim da je trebao malo da zamaskira dok sve ne bude definitivno a ne, on je odmah istrtljao da je zaljubljen, da je ovo ozbiljno i tako....prasina se podigla i sad mama rovari da sazna ko sam ja....razumljivo je to, zena zna vrlo malo i interesuje je sve...sad on hoce da me odvede da joj smanji napetost i interesovanje.....mada, kazem mu ja, ne znaci da ce efekat biti taj :D.....

ako želi i dete sa tobom, to je onda rešena stvar...što se njega tiče...rodbina ko rodbina, može samo da priča...al u prazno...: )
 
ako želi i dete sa tobom, to je onda rešena stvar...što se njega tiče...rodbina ko rodbina, može samo da priča...al u prazno...: )

:) meni je vazno da ja budem korektna a da li ce me oni prihvatiti i nije toliko bitno....volela bih zbog njega da to sve bude ok, ali boze moj, svakog cuda tri dana dosta....nekako mi je jos rano da im se pojavim na vratima, bez obzira sto se nas odnos tako brzo uozbiljio....htela bih da joj dam jos malo vremena da se makar teorijski navikne na mene....
 
:) meni je vazno da ja budem korektna a da li ce me oni prihvatiti i nije toliko bitno....volela bih zbog njega da to sve bude ok, ali boze moj, svakog cuda tri dana dosta....nekako mi je jos rano da im se pojavim na vratima, bez obzira sto se nas odnos tako brzo uozbiljio....htela bih da joj dam jos malo vremena da se makar teorijski navikne na mene....

majka je majka...znaš i sama da želi najbolje za svog sina...: )
 
Nije mi jasno sto svi prave famu oko tog upoznavanja roditelja. U nekim slucajevima to se obavlja namenski i tada ume da bude malo neprijatno jer su svi napeti i svi svasta nesto ocekuju, neki put je spontano, ali suma sumarum partneri su ti koji su zajedno, pa nisam sa njegovim roditeljima i rodbinom...
 
majka je majka...znaš i sama da želi najbolje za svog sina...: )

naravno, samo ona jos ne zna da sam ja najbolje sto mu se ikad desilo....:D.....posle mene potop.....

salim se, razumem ja nju, bas zato mi je i zao ove situacije i nje....sigurno se jede u sebi i pomogla bih nekako.....:)

vidim ja da će ti svekrva pokvari friz...:lol:

ajde, sad D ne nabijaj mi tremu....zamisli mene, zenu u godinama, koja ide na upoznavanje sa buducom sveKRIVOM.....uzas uzasa :D
 
pa baš zbog toga što si matora, imaš dete, imaš istoriju...misim...nikako ti ne dolikuje, al ajde...
...ako si rešila zbog njega, o'k...:)
...a i on...missim taj tvoj...kako ne pomislida može da bude baš neprijatno...:/
 
pa baš zbog toga što si matora, imaš dete, imaš istoriju...misim...nikako ti ne dolikuje, al ajde...
...ako si rešila zbog njega, o'k...:)
...a i on...missim taj tvoj...kako ne pomislida može da bude baš neprijatno...:/

i sta bi ti????....da zivim sa njim a da je ne upoznam???....jednostavno ne vidim kako to da izbegnem.....cekam samo pravi momenat :D
 
u redu, znam da mora nekad da ih upoznaš...al da to ispadne nekako spontanije...a ne da ideš specijalno zbog toga...

tesko to moze da se izvede, oni kod njega ne dolaze a on ide svakih par nedelja....to ne moze drukcije nego da kaze mami, ej ja dolazim sa Oljom....ali, zarad ljubavi ima sve da podnesem...i eksere da mi zabija pod nokte ako treba :D
 

Back
Top