i to se mora....

Hoćeš li se držati za njega, ono, pod ruku, i gledati u njega dok ste tamo, ili ćeš opušteno razgovarati sa njegovima? Idete li na krsnu slavu,ili onako, neki dan?

drzati se za njega necu :D a pogledati ga hocu, naravno....a koliko cu biti opustena, pa zavisi od njih....njihova je kuca....ja bih da docekamo slavu u maju ali cisto sumnjam da cu uspeti da razvucem toliko.....mama vec mnogo pita i mnogo je zanima...

I treba da ideš da upoznaš njegove roditelje, obzirom da sve to planirate. Jednog dana ćeš zatrudneti, i šta onda, sa stomakom do zuba odeš kod njegovih, i on kaže svojoj rodbini: "ovo je moja trudna devojka". Meni tek to deluje, nekako tužno. U fazonu "zatrudnela je, šta ću, moram je oženiti....".

Upozna li te roditelje vise, hoce li uskoro neki update na forumu :lol:

:) e ne moram jos....on je obavio razgovor sa mamom i dogovorili smo se da jos ne idemo kod njegovih, jos par meseci sam mirna....majka je sad prihvatila ali otac jos pravi problema.....treba mu vremena da se navikne.....a mi....pa mi smo zajedno vec dva dana, moj sin ga prihvata i bas uzivamo svo troje....:).....drzite nam sipke.....

:) e ne moram jos....on je obavio razgovor sa mamom i dogovorili smo se da jos ne idemo kod njegovih, jos par meseci sam mirna....majka je sad prihvatila ali otac jos pravi problema.....treba mu vremena da se navikne.....a mi....pa mi smo zajedno vec dva dana, moj sin ga prihvata i bas uzivamo svo troje....:).....drzite nam sipke.....

He, he, izvukla si se... Za sada ;)

Bas mi je drago da ide sve kako treba. Vas troje ste bitni, a roditelji k'o roditelji...

z:) e dosli smo u fazu da raspredamo oko toga kad cu mu upoznati rodbina...niko to ne voli, pa ni ja, i gledam da prolongiram u nedogled...ali, necu moci da se izvlacim doveka z:p jer on vec hoce....koji je vas stav, u kom momentu veze treba da se upozna rodbina i da se na taj nacin veza jos vise uozbilji?????....ja cekam da mama izrazi zelju a to se nadam da nece biti skoro z:mrgreen:

:think:
ja to tek kasnije...

z:) e dosli smo u fazu da raspredamo oko toga kad cu mu upoznati rodbina...niko to ne voli, pa ni ja, i gledam da prolongiram u nedogled...ali, necu moci da se izvlacim doveka z:p jer on vec hoce....koji je vas stav, u kom momentu veze treba da se upozna rodbina i da se na taj nacin veza jos vise uozbilji?????....ja cekam da mama izrazi zelju a to se nadam da nece biti skoro z:mrgreen:

čekaj...kolko sam te pratila nekad davno...u dugoj si vezi...šta ima veze, upoznaj se , neće te pojesti

Odes, budes i kada krene da ti bude neprijatno, tj. neprijatni - "Zbogom! Pa-paaaaa..."!

Back