Hitler i Musolini

Nista novo mi nisi tu napisao,ne zanima me..
Misljenje koje delim:
Vi sto propagirate ovde Hitlera,i sto vam je zao sto Srbi sa njim nisu napali Sovjetski savez ste za ozbiljno posmatranje. :rtfm:

Ovu raspravu sa tobom zavrsavam,a preporucujem ti da se opametis,isteras te djavole iz glave,procitas malo vise stvari koje si prespavao za vreme casova istorije
:bye:
Srecno ti bilo u zivotu,doguraces ti daleko,jos ako(dao bog) naletis na one ciji su zivoti i porodice upropasceni zbog tvog famoznog Hitlera -.-'
 
Nista novo mi nisi tu napisao,ne zanima me..
Misljenje koje delim:


Ovu raspravu sa tobom zavrsavam,a preporucujem ti da se opametis,isteras te djavole iz glave,procitas malo vise stvari koje si prespavao za vreme casova istorije
:bye:
Srecno ti bilo u zivotu,doguraces ti daleko,jos ako(dao bog) naletis na one ciji su zivoti i porodice upropasceni zbog tvog famoznog Hitlera -.-'

Из историје имам петака од како знам за себе. Књиге читам стално, никад не губим време. Овде на форуму сам због реторичког усавршавања и да би можда мало поправио елоквенцију. А ти би могао да се вратиш на почетак ове теме и да прочиташ шта сам рекао до сада 1000 пута. Брига ме и за Хитлера и за Немачку! Ја гледам само шта је боље за мој народ, а боље за мој народ ја сам одређујем здравим разумом и неће ми одређивати некакви системи медиског информисања којима управљају они који су криви за ово стање у земљи. :bye:
 
У спису Мајн кампф, Хитлер описује Србе као лукаве провокаторе (у вези са поводом за избијање Првог светског рата), и без обзира на свој негативан однос према Аустро-Угарској монархији, апсолутно оправдава и безрезервно подржава њену агресију на Србију:

“Неправда се чини бечкој влади што је данас засипају прекорима због форме и садржине ултиматума који је она поставила... Аустрија је на својој јужној граници имала једног огорченог и смртног непријатеља који је у све краћим периодима провоцирао монархију.”


У истом поглављу, Хитлер пише и како је подржавао Јапан против Русије у рату из 1905. године, и то управо из антисловенских побуда:

“Руско-јапански рат затекао ме је већ битно зрелијим, али и пажљивијим. Тамо сам већ из више националних разлога заступао једну страну и сместа се ставио, при изношењу нашега мишљења, на страну Јапанаца. У поразу Руса, видео сам и пораз аустријског Словенства.”


Извор Хитлеровог антисрбства, према Нојбахеру, везан је за догађаје око Првог светског рата:
“Хитлер је припадао оној врсти Аустријанаца, који полако изумиру, а који је од 1914. године у себи носио антисрбски комплекс и то због убиства престолонаследника у Сарајеву и избијања Првог светског рата. Срби су за њега: бомбаши, убице краљева, завереници, пучисти и кривци за светске пожаре и европске ратове.”
 
-Словенство и Хитлеризам-перфектан текст

http://www.posmatrac.com/2008/01/blog-post_15.html

Може ли словенски родољуб бити национал-социјалиста?

Пар цитата:


.

На словенски Исток Европе, идеја кривотвореног хитлеризма, продире крајем осамдесетих и почетком деведесетих година протеклог века, најчешће заједно у пакету са skinhead подкултуром.


Овде се види још једна велика противречност код данашњих љубитеља Хитлера, који себе представљају као борце за одбрану европске културе од муслиманске најезде, а узор им је особа која велича ислам.


Они који данас кривотворе Хитлерову мисао и Хитлерово дело, покушавају идеологију дотичног да прикажу као панаријевску а не као само пангерманску, настоје и да Хитлеров поход на руско тло оправдају његовим антикомунистичким побудама.
Нико не може оспорити Хитлеров антикомунизам, али дефинитивно Хитлер није СССР напао само због борбе против комунизма, већ и због обрачуна са руским народом, коме је настојао одузети широка пространства у циљу ширења животног простора за свој немачки народ.

О Хитлеровој антируској политици сведочи и Тиријаров сународник, чувени пуковник Waffen SS-а и предратни вођа белгијских рексиста Леон Дегрел, који се током рата борио на Источном фронту. Овај одани Хитлеров следбеник, ипак није подржавао антируску политику свога вође:

“Руси су велики народ. Када смо ми дошли на вашу земљу, били смо уверени да ћемо се срести са марксистичким подљудима азијатског типа и варварске културе. Тако нас је учила наша пропаганда. Но веома брзо смо схватили да је то била лаж.


О РУСКИМ ДОБРОВОЉЦИМА ИЗ НЕМАЧКИХ РЕДОВА

Познат је податак о великом броју Руса који су се на Источном фронту добровољно борили на немачкој страни.

“У немачкој војсци налазио се значајан број руских добровољаца, који су долазили како из редова заробљеника (црвеноармејаца), тако и од локалног становништва, па када се формирала Власовска армија (РОА), тај број је знатно превазилазио капацитет и износио је укупно више од
2 000 000 људи... и то без обзира на све грешке немачког командовања и злочиначку «источну политику» Розенберга.”

Дакле, јасно је да су руски добровољци у немачким редовима Хитлера доживљавали углавном као мање зло од комуниста.
 
Прочитај мало о Рудолфу Хесу, а што се тиче уништавања српског народа, и ту ти неби лоше дошло едукације.

Никада Хитлер не би напао Југославију да није било Енглеске. Ми смо са Хитлером били савезници. Eво, погледај ако нас је толико мрзе, зашто је приредио овакав дочек Кнезу Павлу.
Енглези су извршили пуч у Југославији, за то постоји много доказа и увукли нас да гинемо за њих. И испалили смо Хитлера којем је Балкан био неопходан за пролаз у Грчку (легло англофила) и даљу везу са Египтом (енглеском колонијом). И још као што знаш немци су били дисциплинована војска, и не постоји ни један доказ да су се иживљавали, да су силовали жене, да су пљачкали незаштићени народ. Можда има тога у партизанским филмовима али доказа нема нигде. А да није било стрељања 100 за 1 шта мислиш колико би живих немаца остало у Србију. И још нешто више је срба страдало од тих комуниста који су нападали немце из заседа и болело их је уво за незаштићени народ. Четници су бар мало бринули за србе у односу на комунисте јер су због тог закона (100 за 1) мало улазили у сукобе са немцима.

znas li koliko ih je poginulo u periodu 1941-1945?
koliko za 1 autobus

za ovaj post o nemackim vojnicima ce svaki stanovnik srbije reci da je istina

a ti od mene,kad dodjem u srbiju imas blanko racun gde god pozelis da jeders i pijes koliko hoces za ovaj lep i realan tekst

dosta je vise bilo satanizacije od strane onih koji su porobili pola evrope kao oslobodioci ili onih koji su u ime demokratije i slobode bacili 2 (dve) atomske bombe ubivsi stotine hiljada civila i trujuci nekoliko generacija
:ok::ok::ok:
 
Мени деда причао како му је најлепши период живота био за време окупације. Да су били мирни, срећни и сити, а о немачким војницима причао је све најбоље.

Док о партизанима већ није имао( и сада нема) такво мишљење, напротив, према народу су управо партизани били најгори.
 
Nije sa dolaskom Amerikanaca,nego sa odlaskom mafije u Ameriku...



Dobro sam napisao, Mafija vuče korene i prinipe organizovanja na siciliji još iz vremena srednjeg veka , bio je to organizovani otpor protiv Francuza( Sicilijanska večernja). Naravno da je takva kriminalna organizacija zlo za svaku modernu državu. Musolini joj je stao na rep, preostalo je par očajnika koji su se krili u brdima. Drugo su Ameri i njihov pragmatizam, oni su zarad lakše okupacije pristali na Usluge Američkog ogranka mafije i dali mafiji odrešene ruke na Siciliji, što je rezultovalo renesansom Mafije.
 
Poslednja izmena:
Pa da, to je poznato. Amerikanci su angažovali znamenitog Lakija Lučana da im pomogne da se snađu prilikom iskrcavanja na Siciliju. Mora da su mu nešto dali i za uzvrat.


Inače

buddha01.jpg


Ево ти будина статуа. Свастика и нацистички поздрав

Svastika na slici nije nacistička svastika. Njena simbolika je upravo suprotna. Kraci krsta su okrenuti na drugu stranu u odnosu na nacistički kukasti krst. Simbolički, Budin krst je okrenut ka istoku i svetlosti, a nacistički ka zapadu i tami.
 

Back
Top