Hitler i Musolini

Постоји теорија завере да није он писао књигу,пошто су му се тресле руке у затвору,био је тешко болестан.

Књига се може прочитати на следећем линку:

http://www.scribd.com/doc/24999731/Adolf-Hitler-Moja-borba-ćirilica

Није то никаква теорија завере. Књигу је писао Рудолф Хес, такође геније и до гроба одан присталица Хитлеров који је баш због те верности, постао други човек Рајха. Књигу су заједно састављали, а Рудолф Хес је писао.Заједно су били у затвору. Занимљиво је још да је он ауторско право поклонио Немачкој нацији од које је Немачка узела неколико милиона марака.
 
Мусолини је ушао у ћорку као комунац,а изашао ка фашиста.
Демагог Хитлер је без дана радног стажа дошао на власт.
Била скоро на Студио Б- одлична емисија о диктаторима.

Čini mi se da i kod nas danas ima nekih koji su na vlasti ili pretenduju na nju a nemaju dan radnog staža.
 
Ако је прочиташ као што планираш, видећеш да је човек био прави геније и ако је читаш са разумевањем промениће ти поглед на свет.
Није то никаква теорија завере. Књигу је писао Рудолф Хес, такође геније (...)
:eek:

Gdje ovo raslo, ko je to vaspitav'o i na kakvom se pojilu ono napajalo?

Strašno!!!
 
Није то никаква теорија завере. Књигу је писао Рудолф Хес, такође геније и до гроба одан присталица Хитлеров који је баш због те верности, постао други човек Рајха. Књигу су заједно састављали, а Рудолф Хес је писао.Заједно су били у затвору. Занимљиво је још да је он ауторско право поклонио Немачкој нацији од које је Немачка узела неколико милиона марака.

ma taj Rudolf Hes je jedna sisa obicna
glumio ludilo u Nimbergu da ga ne bi vesali
Hitler je prvenstveno bio monstrum pa onda manipulatorski genije (po tebi se vidi da je uspeo, procitao sam nekoliko tvojih postova, ono je strasno)
jako je tuzno kad velicas zlotvore na jeziku srpskog naroda kad znas i sam da su ta djubrad unistavala srpski narod
 
Једино што је за поштовање код паганског диктатора Хитлера јесте борба против Совјетских звери на источном фронту,ту борбу Аустријски сликар није повео у име Христа већ у име Свастике,да ју је повео у име Часног Крста,цела поносна Европа би устала.
 
Poslednja izmena:
ma taj Rudolf Hes je jedna sisa obicna
glumio ludilo u Nimbergu da ga ne bi vesali
Hitler je prvenstveno bio monstrum pa onda manipulatorski genije (po tebi se vidi da je uspeo, procitao sam nekoliko tvojih postova, ono je strasno)
jako je tuzno kad velicas zlotvore na jeziku srpskog naroda kad znas i sam da su ta djubrad unistavala srpski narod

Прочитај мало о Рудолфу Хесу, а што се тиче уништавања српског народа, и ту ти неби лоше дошло едукације.

Никада Хитлер не би напао Југославију да није било Енглеске. Ми смо са Хитлером били савезници. Eво, погледај ако нас је толико мрзе, зашто је приредио овакав дочек Кнезу Павлу.
Енглези су извршили пуч у Југославији, за то постоји много доказа и увукли нас да гинемо за њих. И испалили смо Хитлера којем је Балкан био неопходан за пролаз у Грчку (легло англофила) и даљу везу са Египтом (енглеском колонијом). И још као што знаш немци су били дисциплинована војска, и не постоји ни један доказ да су се иживљавали, да су силовали жене, да су пљачкали незаштићени народ. Можда има тога у партизанским филмовима али доказа нема нигде. А да није било стрељања 100 за 1 шта мислиш колико би живих немаца остало у Србију. И још нешто више је срба страдало од тих комуниста који су нападали немце из заседа и болело их је уво за незаштићени народ. Четници су бар мало бринули за србе у односу на комунисте јер су због тог закона (100 за 1) мало улазили у сукобе са немцима.
 
Pretpostavlja se da je između 5 i 6 miliona Jevreja ubijeno ili umrlo od navedenih razloga u Drugom svetskom ratu. Osim Jevreja, Sloveni, komunisti, homoseksualci, Romi, hendikepirane osobe, mentalno zaostale osobe, Jehovini svedoci, anti-nacisti,intelektualci, i drugi.Može li danas Sloven posle holokausta danas biti nacista?
 
Први пут чујем, постоје подаци да је масоне Хитлер прогонио и затварао у конц. логоре чак име је нацистички режим и одредио боју троугла који ће им бити пришивен на затвореничкој униформи...
 
On je bio opsednut magijom zato je i ukrao svastiku.A možda i Satanizmom.

Свастика је веома стари знак. Користио се у готово свим старим религијама, чак су га користили и стари словени. Имаш по лепенском виру бар једно десет свастика на оним старим фигурама. Хитлер није био опседнут магијом! Није он имао времена да се глупостима замајава.
 
on je samo drpio znak..kakva magija

Taчно!

buddha01.jpg


Ево ти будина статуа. Свастика и нацистички поздрав
 
Ko da su bitni pozdravi i znakovi. Bitno je 60 miliona ljudi koji su poginuli za vreme II Svetskog rata koga je on izazvao.
Прочитај мало о Рудолфу Хесу, а што се тиче уништавања српског народа, и ту ти неби лоше дошло едукације.

Znam sasvim dovoljno o Hesu, a sto se tice stradanja srpskog naroda, vise od milion Srba je stradalo za vreme II Svetskog rata, To sve govori.

Никада Хитлер не би напао Југославију да није било Енглеске.

Hoces da kazes da smo trebali da budemo uz Hitlera dok je ubijao sirom Evrope?
Ti se druzis sa serijskim i masovnim ubicama?
Antifasizam je jedna od retkih pozitivnih stvari naseg naroda koja je stecena u XX veku. Nemoj to da nam oduzimas.
 
Znam sasvim dovoljno o Hesu, a sto se tice stradanja srpskog naroda, vise od milion Srba je stradalo za vreme II Svetskog rata, To sve govori.
Hoces da kazes da smo trebali da budemo uz Hitlera dok je ubijao sirom Evrope?

Баш зато смо страдали. Зато што смо размишљали као ти. Око нас су били Немачка, Италија, Мађарска, Румунија, Бугарска, Италијанска Албанија који су били са Хитлером. Једва су чекали да нам Хитлер окрене леђа па да нас растргну. ДА, Требали смо да будемо уз Хитлера. Не би онда имали милионске жртве и данас би нас било далеко више. А ти би требало да размишљаш о томе шта је добро за твој народу а не о томе како је било добро што смо улетели против свих суседа и како смо храбро изгинули да би Енглезима оставили времена да се припреме за рат. То није храброст. То је глупост и лудост. Данас би нас било преко 10 милиона само у Србији а не 7.5 милиона, да смо ћутали и не мешали се у конфликту светских сила.
 
Баш зато смо страдали. Зато што смо размишљали као ти. Око нас су били Немачка, Италија, Мађарска, Румунија, Бугарска, Италијанска Албанија који су били са Хитлером. Једва су чекали да нам Хитлер окрене леђа па да нас растргну. ДА, Требали смо да будемо уз Хитлера. Не би онда имали милионске жртве и данас би нас било далеко више. А ти би требало да размишљаш о томе шта је добро за твој народу а не о томе како је било добро што смо улетели против свих суседа и како смо храбро изгинули да би Енглезима оставили времена да се припреме за рат. То није храброст. То је глупост и лудост. Данас би нас било преко 10 милиона само у Србији а не 7.5 милиона, да смо ћутали и не мешали се у конфликту светских сила.

da smo stali uz Hitlera i da je on pobedio (sto bi ti zeleo, bar tako deluje iz tvojih postova) nas ne bi bilo ni ovih 7,5 miliona
 
da smo stali uz Hitlera i da je on pobedio (sto bi ti zeleo, bar tako deluje iz tvojih postova) nas ne bi bilo ni ovih 7,5 miliona

Ајде бре... Како ништа није фалило Бугарима, Мађарима, Румунима, осим што су им комунисти побили водећу елиту? Тако не би било ништа ни нама. Средили би комунисти краља, и остале министре, али не би народ изгинуо.
 
da smo stali uz Hitlera i da je on pobedio (sto bi ti zeleo, bar tako deluje iz tvojih postova) nas ne bi bilo ni ovih 7,5 miliona

Свакако би желео јер не би изгинуо народ. Ја својој земљи желим све добро и све што је добро за моју земљу то је добро и за мене.
 

Back
Top