Ateisti traze izvinjenje od Patrijaha i predsednika Srbije :)))

To ce Tomi biti velika podrska na narednim predsednickim izborima. Mozda ce odmah da se spakuje i da ode u posetu saveznoj drzavi Utah i poseti Mita i Juticu. Sto se tice Jute, njoj se svidjaju iskljucivo atisti sa bradicom i od minimum 120 kilograma neto tezine. Da li Toma ispunjava te uslove.?
Pazi, Toma ima taj domaćinski, prijateljski duh, plus iskričavu erudiciju na koju padaju mormoni... (a naročito mormonke)
Pomenuh mu sinoć da postoje mormoni u Srbiji i da se šire, mada me zbunio njegov komentar, citiram: "ma **** im majčina **** svi u **** **** i ***** ****** im ****** američku."
 
Pazi, Toma ima taj domaćinski, prijateljski duh, plus iskričavu erudiciju na koju padaju mormoni... (a naročito mormonke)
Pomenuh mu sinoć da postoje mormoni u Srbiji i da se šire, mada me zbunio njegov komentar, citiram: "ma **** im majčina **** svi u **** **** i ***** ****** im ****** američku."
. Znaci li to da je doslo do totalnog presaltovanja nase Jutice sa manekena od 120 kg. na harizmaticnog Tomu koji, takodje, ima 120 kilograma, ali sa velikim zivotnim iskustvom, sirokim obrazovanjem, pocev od otpremanja mrtvih na onaj svet, pa sve do vodjenja partije i drzave i, kako ti rece, iskricavom erudicijom i britkim polemicarskim darom. Toma je, pored navedenih osobina, poznat i po svojoj odanosti Svetom Sinodu pravoslavne crkve. Uz to, on ljubi ruke popvima sto je posebna pozitivna karakteristika nesvojstvena drugim drzavnicima. Toma i po godinama odgovara Jutici.

P.S. Koliko je kostala ta vecera sa Tomom. Siguran sam da nije na teret reprezentacije?
 

Back
Top