Ateisti odgovaraju na vasa pitanja!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.277
Posto imamo temu vernici odgovaraju na vasa pitanja, logicno je da imamo i ovu temu.
Ja kao ateista ne verujem u nista, ne verujem cak ni da ce mi neko vratiti pare ako mu pozajmim.
Pitanja...nadam se da ce i se i drugi ateisti, moze i deisti ukljuciti.
HK-k9kpTURBXy9hMGU0NmE4MmY0ODI0NmYyNjM5ZDNhODA0MTNiZDUxZS5qcGeRkwLNBLAA3gABoTAB.jpg
 
Nemam problem sa temom osim što mislim da je na pogrešnom mestu

Зар је религија само за 'врујуће'.. или да није'само за православене' .....

Да можда некима није ударила ДАТА 'моћ'у главуџу ( да извините )

То је као када би се залаго за неприсуство дама у посклимактеријуму да долазе на ЉИС
 
Зар је религија само за 'врујуће'.. или да ниј е'само за православене' .....

Да можда некима није ударила ДАТА 'моћ'у главуџу ( да извините )
Nisam siguran da je ovo pravo mesto za propagiranje ateizma. To ti je kao da dođeš nekome u kuću i kreneš da kritikuješ i njega i kuću i ukućane...

Doduše, jednom sam probao da na drugom mestu potenciram ateističke poglede pa je tema ipak prebačena na religiju. Ali nakon su mnoge ateističke poruke pobrisane.

Ovde pišem u svojstvu običnog člana a ne kao neko iz administracije (ovde nisam moderator).
 
Nisam siguran da je ovo pravo mesto za propagiranje ateizma. To ti je kao da dođeš nekome u kuću i kreneš da kritikuješ i njega i kuću i ukućane...

Doduše, jednom sam probao da na drugom mestu potenciram ateističke poglede pa je tema ipak prebačena na religiju. Ali nakon su mnoge ateističke poruke pobrisane.

Ovde pišem u svojstvu običnog člana a ne kao neko iz administracije (ovde nisam moderator).

Пропаганда ?

Ма капирам шта си и где си .. Што се мене тиче цела Крста је само једана 'гомила'
 
To vazi isto i za vernike koji pobijaju nauku svojim argumentima iz svetih knjiga?
Ali vera i nauka nemaju dodirne tačke. Vernike ne interesuje da nešto naučno dokazuju.
Ali zato naučnici imaju potrebu da svojim metodama dokazuju nešto vernicima. Jedina stvar dokle mogu da dopru je da seciraju bibliju.
Postojanje Boga naučnici ne mogu da ospore. To što ne znaju kako da ga dokažu opipljivim metodama ne znači da ne postoji. Više znači da nemaju pojma kako to da urade.
 
Ali vera i nauka nemaju dodirne tačke. Vernike ne interesuje da nešto naučno dokazuju.
Ali zato naučnici imaju potrebu da svojim metodama dokazuju nešto vernicima. Jedina stvar dokle mogu da dopru je da seciraju bibliju.
Postojanje Boga naučnici ne mogu da ospore. To što ne znaju kako da ga dokažu opipljivim metodama ne znači da ne postoji. Više znači da nemaju pojma kako to da urade.
Postojanje kog boga nauka ne moze da ospori ?
Zevsa?
Astatru?
Amona?
Ozirisa?
Baala?
Veliku purpurnu koalu....
 
Verskim metodama će uvek da dokažu da postoji.

Naučnim nema teorije da se dokaže bilo koji. Za sada

СВАКО племе има свога ЈЕДНОГА ....

СВАКО каже да је 'његов' прави .

Да јесте тако бар код ЈЕДНОГ племена .. ТО ПЛЕМЕ би било једино ...

Стога нема ЈЕДНОГ ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top