Ateisti odgovaraju na vasa pitanja!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Занимљиво је то, како знају рећи прво почисти своје двориште, па послије гледај у туђе, а на свакој теми користе прилику да мало пљуцну по СПЦ.:mrgreen:
Pa oni su celu svoju dogmu izgradili na pljuvanju ostalih hrišćanskih zajednica
i na svojoj posebnosti.
 
Занимљиво је то, како знају рећи прво почисти своје двориште, па послије гледај у туђе, а на свакој теми користе прилику да мало пљуцну по СПЦ.:mrgreen:
pa čiste pioniri redovno i onda ubace desetak eura u kutuju i samo peva hvala jehovi sve u šesnaest
 
Занимљиво је то, како знају рећи прво почисти своје двориште, па послије гледај у туђе, а на свакој теми користе прилику да мало пљуцну по СПЦ.:mrgreen:
Па да се одрекну Ентони Флуа као преваранта и манипулатора ?
 
Зашто систем престаје да функционише, има ли разлога да не настави функционисати хиљадама година, шта је то што одређује вијек трајања?
Zanimljivo pitanje.
Koliko znam postoje razne hipoteze oko starenja i umiranja ali za sada nijedna nije zadovoljavajuca.
Moje misljenje je da je u pitanju kombinacija vise faktora kao recimo mutacije, "zamor materijala"........
Kada se otkriju razlozi svakako ce se moci i uticat na iste.
Verovatno znas da postoji, mislim, meduza koja zivi "vecno". Ako je nesto ne pojede ili ne strada nesrecnim slucajem nece umreti. Znaci to je moguca stvar.
Sve u svemu malo znam o ovoj temi.
 
Занимљиво је то, како знају рећи прво почисти своје двориште, па послије гледај у туђе, а на свакој теми користе прилику да мало пљуцну по СПЦ.:mrgreen:
Aj nađi gde sam pljuno po SPC....a da nije današnji dan....pa I danas sam samo izneo činjenice...
To što ti ne umeš objektivno da sagledaš stvari...znači da imaš veliki problem..
 
Aj nađi gde sam pljuno po SPC....a da nije današnji dan....pa I danas sam samo izneo činjenice...
To što ti ne umeš objektivno da sagledaš stvari...znači da imaš veliki problem..
На религији нисам био бар два мјесеца, тако да стварно не могу рећи кад си износио "замјерке" ничим изазван, иначе нисам полемисао са тобом осим можда свега пар пута, рекао сам то због скоро исте реторике којом се служите ти и Мона, а она то рад редовно сваки дан, не та не прескаче. ;)
 
На религији нисам био бар два мјесеца, тако да стварно не могу рећи кад си износио "замјерке" ничим изазван, иначе нисам полемисао са тобом осим можда свега пар пута, рекао сам то због скоро исте реторике којом се служите ти и Мона, а она то рад редовно сваки дан, не та не прескаче. ;)
Evo pitaj Makija...svaki dan je ovde.
To nije moja praksa i ne volim da pričam o nečijoj veri sa omalovažavanjem...
Ovde sam izneo samo objektivne stvari i odmah sam napadnut...
I šta da radim da ćutim?

Zanimljivo je kako si primetio moju reakciju a čopor koji je krenuo na mene nisi?!
Ali dobro...gledaš kroz njihove naočara...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top