Dnk test

katarina1123

Obećava
Poruka
69
Moj prijatelj i njegova zena imaju dijete sa plavim ocima dok njih dvoje oboje imaju smedje oci. On se sad misli da uradi dnk test. Kaze ne sumnja da ga je zena varala ali mu cudna ta situacija. Nije njoj nista govorio o tome.
Sta mislite, da li uraditi dnk test?
 
Jako je nezgodno jer ona se može uvrediti ukoliko te nije prevarila, a ako jeste, a ti ne proveriš, onda čuvaš tuđe dete..
Htio je da uradi test bez njenog znanja. Uzeo bi cetkicu za zube od djeteta tako da ne posumnja ona. U dilemi je da li da uradi jer po njegovoj prici on je skoro siguran da ga nije varala ali ga kopka ta boja ociju.
 
Moj prijatelj i njegova zena imaju dijete sa plavim ocima dok njih dvoje oboje imaju smedje oci. On se sad misli da uradi dnk test. Kaze ne sumnja da ga je zena varala ali mu cudna ta situacija. Nije njoj nista govorio o tome.
Sta mislite, da li uraditi dnk test?
Можда, за почетак, да научи нешто о наслеђивању боје очију.
Боја очију се наслеђује преко више гена и то што ми имамо црне очи не значи да наше дете неће имати плаве или зелене.
 
Htio je da uradi test bez njenog znanja. Uzeo bi cetkicu za zube od djeteta tako da ne posumnja ona. U dilemi je da li da uradi jer po njegovoj prici on je skoro siguran da ga nije varala ali ga kopka ta boja ociju.
kazi mu da ga ne kopka.

ako oseca da nije njegovo, znaci da nije. dzaba baca pare.

a ono "skoro siguran" za prevaru :hahaha:
 
Da li je moguce da dijete ima plave oci a roditelji smedje? On je citao svasta nesto o tome na netu pa je naisao na raznorazne odgovore.
Ja mu ne smijem nista savjetovati.
Ne zelim da je to istina a opet sa druge strane zao mi ako je istina a on ne uradi test.
 
Vezao se ali kaze da ne bi nastavio sa njom ako bi se potvrdilo to.
shebo bi zivot kao svako ko je to saznao...ne bi nikad zaboravio i jelo bi ga iznutra ko grizlica i samo bi razmisljao dal je pravilno postupio.

kazu znatizelja je ubila macku, cim krenes da cackas zenu dal je imala ili ima ljubavnika i sa kim se tucala ili ne, oma pisi propalo za sve u toj vezi.
 
Da li je moguce da dijete ima plave oci a roditelji smedje? On je citao svasta nesto o tome na netu pa je naisao na raznorazne odgovore.
Ja mu ne smijem nista savjetovati.
Ne zelim da je to istina a opet sa druge strane zao mi ako je istina a on ne uradi test.
Da, moja sestra ima zelene oči a otac i majka smeđe. A moja majka 99% posto nije šaralica. Kažem 99% posto jer nikad ne reci nikad ali znam svoju majku ceo život.
 
Njega najvise kopka ta boja ociju. Kako mi je pricao i period zaceca se poklapa sa periodom kada su njih dvoje bili zajedno na godisnjem. Dosta toga je analizirao da bi ubijedio sebe da je sve ok ali i dalje ne zna sta da uradi.
 

Back
Top