Ateisti odgovaraju na vasa pitanja!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Занимљиво је то, како знају рећи прво почисти своје двориште, па послије гледај у туђе, а на свакој теми користе прилику да мало пљуцну по СПЦ.:mrgreen:
Moram i na ovo da se osvrnem...

Zašto si toliko neobjektivan pa kažeš, nisi na religiji 2 meseca a ovamo pričaš kako neko pljuje po SPC u svakoj temi..?

Na osnovu čega to tvrdiš?

Daj nađi gde sam pljuvao....ako je na svakoj temi, neće ti biti teško da nađeš...
 
Одсад са тобом разговарам само преко линкова. :D
Kazi da nemas sta da razgovaras a ne tako.
Budi iskren :super:


Pa oni su celu svoju dogmu izgradili na pljuvanju ostalih hrišćanskih zajednica
i na svojoj posebnosti.
Ruzno je reci "pluvanje" ako covek prica istinu o SPC.
Pljujte i Vi ako imate sta.
A nemate :super:
 
Moram i na ovo da se osvrnem...

Zašto si toliko neobjektivan pa kažeš, nisi na religiji 2 meseca a ovamo pričaš kako neko pljuje po SPC u svakoj temi..?

Na osnovu čega to tvrdiš?

Daj nađi gde sam pljuvao....ako je na svakoj temi, neće ti biti teško da nađeš...
Па ево, синоћ сам се укључио на религији, двије теме атеисти - порез, све у маниру да прикажеш како сам ја необјективан, ( нисам поненуо оно лично упућено мени, како имам неки проблем).
 
Па ево, синоћ сам се укључио на религији, двије теме атеисти - порез, све у маниру да прикажеш како сам ја необјективан, ( нисам поненуо оно лично упућено мени, како имам неки проблем).
Pitam te jasno...

Gde sam nešto ružno rekao o SPC a da to nije danas?

Ako nešto tvrdiš nađi..
 
Krenuo je sa nekim lažima bez dokaza...znam da grešim...Ali kad vuče za jezik...a za ove monstrum nisam ja kriv što postoje....i novine pišu o njima...nisam ja ništa izmislio
Pa znao da ces pronaci nesto ruzno o pravoslavcima jer ima nije da nema i to izneti na povrsinu.Eto ja cu sta popa uradi deci i smuci mi se i crkva i hrist.Odoh u rodnoverce haha
 
Čoveče nema grada u Srbiji u kom nema afere i sve crno na belo...

A ti pričaš o nekim rekla kazala pričicama...
Афере које наводиш за извор имају чланке из жуте штампе, већином непровјерени трачеви ради тиража, само мали проценат има основа да дође на суд, а то већином буде одбачено. Са друге стране завршени процеси са судским пресудама којима су доказани злочини и покушаји заташкавања истих од стране ЈС, што и ти настављаш бацајући прашину у очи упркос пресудама из више различитих земаља дођеш и оптужујеш друге за необјективност.
Ах, да то је зато што вас прогоне јер сте ви "вјерно мало стадо". :mrgreen:
 
Афере које наводиш за извор имају чланке из жуте штампе, већином непровјерени трачеви ради тиража, само мали проценат има основа да дође на суд, а то већином буде одбачено. Са друге стране завршени процеси са судским пресудама којима су доказани злочини и покушаји заташкавања истих од стране ЈС, што и ти настављаш бацајући прашину у очи упркос пресудама из више различитих земаља дођеш и оптужујеш друге за необјективност.
Ma jel...?

Pravimo se malo blesavi...

Sve se zataškava jer su popovi zaštićeni ko beli medvedi...okači to što pričaš mačku o rep...
Ko je naivan nek ti veruje..
 
Афере које наводиш за извор имају чланке из жуте штампе, већином непровјерени трачеви ради тиража, само мали проценат има основа да дође на суд, а то већином буде одбачено. Са друге стране завршени процеси са судским пресудама којима су доказани злочини и покушаји заташкавања истих од стране ЈС, што и ти настављаш бацајући прашину у очи упркос пресудама из више различитих земаља дођеш и оптужујеш друге за необјективност.
Ах, да то је зато што вас прогоне јер сте ви "вјерно мало стадо". :mrgreen:
Da, ljudi ne razlikuju ''optužen'' i ''osuđen''. Svako može biti optužen za bilo šta,
ali dok nije osuđen nije kriv.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top