Dete vernik a roditelji ateisti

Reiki, qigong, chakra balancing...itd.
Pa nije ružno, imaš uskoumne i širokoumne ljude, nema između. Ljudi veruju u bilbiju i odbacuju sve drugo od sebe, dakle ograničen um.
Moraš malo na predrasudama da poradiš. Radim či gong preko deset godina. :flert:
Odlične vežbe i pomažu mi, ali ne mogu da kažem da sam negde srela meridijan
ili čakru. Priučeni instruktori sa interneta nešto opišu i čovek se istripuje da je to
primetio. Čas posla mašti da na volju.. Ja sam imala instruktora koji je baš iz tog
razloga odbio da bilo šta opisuje.
 
"Brat je mio-koje VERE bio."
Bezverni ljudi, sa druge strane...
Ma, živi i zdravi bili, u svakom slučaju.
unnamed.jpg
 
Moraš malo na predrasudama da poradiš. Radim či gong preko deset godina. :flert:
Odlične vežbe i pomažu mi, ali ne mogu da kažem da sam negde srela meridijan
ili čakru. Priučeni instruktori sa interneta nešto opišu i čovek se istripuje da je to
primetio. Čas posla mašti da na volju.. Ja sam imala instruktora koji je baš iz tog
razloga odbio da bilo šta opisuje.
Blago tebi. Ne znam za qigong nisam probao. Čakre su naši energetski centri, qigong ili mu*o sarma ne bitno šta se praktikuje, sve ima jedan cilj - manipulaciju energije, na šta ćeš svoju energiju koristiti to je na tebi. Priučen instruktor ili ne, probaš pa vidiš. Znači da 10 godina udaraš glavom u zid, pošto ne znaš za čakre ili energetske centre. Ako posle tih 10 godina ne osecaš kretanje energije u svom telu, radila si nešto pogrešno gospođo, pitaj instruktora ako bude hteo da ti opiše. :)
 
Blago tebi. Ne znam za qigong nisam probao. Čakre su naši energetski centri, qigong ili mu*o sarma ne bitno šta se praktikuje, sve ima jedan cilj - manipulaciju energije, na šta ćeš svoju energiju koristiti to je na tebi. Priučen instruktor ili ne, probaš pa vidiš. Znači da 10 godina udaraš glavom u zid, pošto ne znaš za čakre ili energetske centre. Ako posle tih 10 godina ne osecaš kretanje energije u svom telu, radila si nešto pogrešno gospođo, pitaj instruktora ako bude hteo da ti opiše. :)
Gde sam rekla da udaram glavom o zid? Kažem da mi vežbe prijaju
i pomažu. Opet to tvoje insistiranje da sve razumeš, a ne moraš da
razumeš. Jetra ti radi bez da znaš i gde je i kako izgleda i šta u svakom
trenutku radi. A čak i da znaš, ništa tu ne možeš. Bogu hvala.. inače
bi se ubio..
Tako i sa energetskim centrima. Pomozi sebi tako što otpustiš neki grč
ili bol. Al ti da šteluješ nešto sa tom pameću, niti je moguće, niti bi
valjalo.
 
Gde sam rekla da udaram glavom o zid? Kažem da mi vežbe prijaju
i pomažu. Opet to tvoje insistiranje da sve razumeš, a ne moraš da
razumeš. Jetra ti radi bez da znaš i gde je i kako izgleda i šta u svakom
trenutku radi. A čak i da znaš, ništa tu ne možeš. Bogu hvala.. inače
bi se ubio..
Tako i sa energetskim centrima. Pomozi sebi tako što otpustiš neki grč
ili bol. Al ti da šteluješ nešto sa tom pameću, niti je moguće, niti bi
valjalo.
ne znam šta se primaš toliko, iskuliraj ako nešto ne razumeš :)
 

Back
Top