a ko sme :pPp od vas da prizna...

Gagi Bg:
Danas (ponedeljak 06.11.06)u nedostatku pametnijeg posla naletim na ovaj forum(po prvi put) i shvatim da je ovo idealno mesto da saznam nešto što me već duže vreme "kopka".
Imam 38 godina,prosečno izgledam,nemam više nikakvih većih problema ali ...sve kažem sebi dosta Gale,dovoljno je bilo,ženi se,pravi decu, al već sledećeg trenutka napravim plan u glavi, još godinu dana,nemoj sada kad ti je najluđe (firma,ludilo gajba u centru,đakuzi,napucan auto,garderoba,keš...).Znam da će biti dosta onih sa raznim komentarima ali zaista je tako.

Da skratim.Spavao sam sa oko 250 devojaka (dozvoljavam oko 15% moguće greške).

A Vi ? Sa koliko? Konkretan broj...

PS.Predpostavljam da će neki od Vas biti iznenadjeni brojem, i sam mislim da nisam normalan,nekad me je pomalo sramota samog sebe,ali sledećeh trenutka kažem samom sebi "ma i trebao si... ma "
Ja sam zaista bio iskren pa to isto očekujem od Vas,bez lovačkih priča i preterivanja.Gore pomenuto nisam napisao da bi se time hvalio (naprotiv), jednostavno, interesuje me kako kod drugih stoje stvari.Voleo bih da čujem i odovore devojaka.

U nadi da će te biti iskreni pozdravljm Vas
Gale


da ti nisi gagi iz funcky g? :p
 
...nijedna nece to reci......prvo pocnu da spavaju sa 1,2,3,4,5 a kada pomnoze to sa 20 evra ili 30 ili 50 u zavisnosti koliko kamenjarke traze ili upadnu u psihicku krizu ili i same pocnu da spavaju za pare...ili pocnu da idu na krstaricu.......cista psihologija....jednostavno shvate da su projebale zivot bile ismejane a na kraju nemaju sta da jedu...a i ko zna kakvi su sve spavali sa njima....
lepo ti je pitanje ali ja odgovor devojaka vec znam.....
 
Gagi Bg:
Danas (ponedeljak 06.11.06)u nedostatku pametnijeg posla naletim na ovaj forum(po prvi put) i shvatim da je ovo idealno mesto da saznam nešto što me već duže vreme "kopka".
Imam 38 godina,prosečno izgledam,nemam više nikakvih većih problema ali ...sve kažem sebi dosta Gale,dovoljno je bilo,ženi se,pravi decu, al već sledećeg trenutka napravim plan u glavi, još godinu dana,nemoj sada kad ti je najluđe (firma,ludilo gajba u centru,đakuzi,napucan auto,garderoba,keš...).Znam da će biti dosta onih sa raznim komentarima ali zaista je tako.

Da skratim.Spavao sam sa oko 250 devojaka (dozvoljavam oko 15% moguće greške).

A Vi ? Sa koliko? Konkretan broj...

PS.Predpostavljam da će neki od Vas biti iznenadjeni brojem, i sam mislim da nisam normalan,nekad me je pomalo sramota samog sebe,ali sledećeh trenutka kažem samom sebi "ma i trebao si... ma "
Ja sam zaista bio iskren pa to isto očekujem od Vas,bez lovačkih priča i preterivanja.Gore pomenuto nisam napisao da bi se time hvalio (naprotiv), jednostavno, interesuje me kako kod drugih stoje stvari.Voleo bih da čujem i odovore devojaka.

U nadi da će te biti iskreni pozdravljm Vas
Gale
Hm
Ovaj me podseća na onaj crnogorski oglas...
...ne prodajem ništa, samo se hvalim...
...paor...
 
Znachi,ovako...250 pottochara/38-15god(ako si zaista bio jebach u najavi ,kao sto tvrdis)=250potochara/23god=10,8....potocara po godini jebachkog staza,iz cega proizilazi sledece...12meseci\10.8potocara=1.1potocara mesecno tj jednu **** i jednu uhvatio za sisu...Pa,batice i nisi neki jebach,ako cemo iskreno...Poznajem ja likove koji su te bas nadmasili,a nemaju ni firmu,ne extra gajbu ,ni nabudzena kolica...Gale ,batice...sagni glavu i zakljucavaj temu...A,mene sto se tice...spavao sa nekoliko njih...isuvise ih postujem da bih ih brojao i gledao na njih kao recke tj razmahivao se pred drugima, brojkama...a imao sam samo jednu tj ona je imala mene...pamticu je celog zivota...nadam se da ce i ona mene,a plasim se da vise necu imati ni jednu tj ona mene ,posle nje...eto,tako...
P.S
Ova statistika te ne kosta neka...tim parama sto bi trebao da me platis,plati sebi psihologa da ti objasni neke stvari....Srdacno tvoj,
Seljanin_Tadija
 
Ja evo baš pokušavam da se setim koja je brojka kod mene u pitanju .... 3 puta sam brojala i 3 puta pogrešila ... a moja brojka je oko 15. Sad mene zanima, kako si ti uspeo da se svedeš na 250
a093.gif
jesi li ti to onako odoka izračunao ili stvarno pamtiš svih 250 žena -što je po meni nebulozno.

Druga stvar, zašto forsirati brojku ... valjda je važnije iskustvo od samog broja??? Možda svih tih tvojih 250 ne vredi koliko 5 dobrih ... šta znam ....

Kola, gajbu i djakuzi nisi morao da pominješ .... ima ljudi koji ništa od toga ne maju a je.bu svako veče i brojka je daleko iznad 250.

Eto, to ti je moje mišljenje.
 

Back
Top