Quantcast

a ko sme :pPp od vas da prizna...

banegad

Domaćin
Poruka
4.565
Gagi Bg:
Imam 38 godina,prosečno izgledam,nemam više nikakvih većih problema ali ...sve kažem sebi dosta Gagi,dovoljno je bilo,ženi se,pravi decu, al već sledećeg trenutka napravim plan u glavi, još godinu dana,nemoj sada kad ti je najluđe (gajba u centru,đakuzi,napucan auto,garderoba,keš...).Znam da će biti dosta onih sa raznim komentarima ali zaista je tako.

AdrianaA:
Da li sam ja sponzorusa,bas me zanima?Pre svega,zdrava sam ,pametna,lepa i zgodna.Imam odlican posao,roditelji mi zaradjuju odlicno,imam svoj stan,kola i mogu sebi da priustim sve sto pozelim.Logicno je valjda da pored sebe zelim da imam nekoga ko ima novca kao ja ili vise,a ne nekoga koga cu ja izdrzavati i ko ce mi celog zivota biti na grbaci.A i sigurno se ne bi osecao prijatno pored mene.

gagi, batali to brojanje
evo ti pa se zeni

Cupavka

Domaćin
Poruka
3.593
Gagi Bg:
Jutros (nedelja 05.10.06)u nedostatku pametnijeg posla naletim na ovaj forum(po prvi put) i shvatim da je ovo idealno mesto da saznam nešto što me već duže vreme "kopka".
Mislim da si zayebo i to grdno, al, ne bih u detalje- ionako ce ti se kasti samo :D
Imam 38 godina,prosečno izgledam,nemam više nikakvih većih problema ali ...
A, ako vec nemas problema vecih, iz kog razloga brojis zenske ??
I, jesi ti siguran da nisi nakacio nista zarazno kad si vec toliki broj pi*aka kresnuo :confused: ?
sve kažem sebi dosta Gale,dovoljno je bilo,ženi se,pravi decu, al već sledećeg trenutka napravim plan u glavi, još godinu dana,nemoj sada kad ti je najluđe (gajba u centru,đakuzi,napucan auto,garderoba,keš...)
A, ja bih ti rekla da se nikako ne zenis, jer mi se cini da takvi kao sto si ti nisu za tu disciplinu...jbg., za brak treba jos sto sta sem pobrojanog...

[
B]A Vi ? Sa koliko? Interesuje me konkretan broj
[/B]
Sa mnogo njih, al ipak mi nije palo na pamet da otvorim knjigovodstvo za evidenciju... ;-)

PS.Predpostavljam da će neki od Vas biti iznenadjeni brojem,i sam mislim da nisam normalan,nekad me je pomalo sramota samog sebe,ali sledećeh trenutka kažem samom sebi "ma i trebao si..."
:roll: :lol: :lol:

Clyde_the_Glide

Aktivan član
Poruka
1.697
daj bre gagi, kako se nisi iziveo toliko zena, 38 godina imas, zeni se covece...........
@Cupavka: sta kritikujes coveka, bar je iskren, i takav treba da se zeni i sa takvim likom oce pola riba da se udaju, vidis da covek ima gajbu i djakuzi, stituiran covek, ima on ogromnu ciljnu grupu zrtava :lol:
nego da odgovorim na ovu temu........
da se gagi iziveo kao student, ozenio bi se sa 30, ali posto je poceo da menja ribe tek kad je dobio stan i djakuzi, jos se nije iziveo, to je malo tuzno u nasoj zemlji...........
u madjarskoj, bugarskoj i zemljama EU se mladi zezaju i menjaju partnere, samo su kod nas mladi masovno u dugim vezama, a momci tek kad zavrse fax i kad imaju dobru platu i kola mogu da menjaju ribe...........
koliko se meni puta desavalo kad sam bio mladji, izadjem sa ribom na kalis, oboje se napalimo, a u medjuvremenu sam potrosio pare na kafice i nisam imao pare za motel ili taxi........
inace po inostranstvu sam mnogo opustenije uspevao da privedem nego ovde.........

Cupavka

Domaćin
Poruka
3.593
bundeva:
ne daj se, gale.. zene se samo ocajnici kad vise ne znaju sta ce, gde ce.. mene kad bi tako islo ko tebe, znas kad bi se ozenio? nikad, burazeru, nikad!

Aaaa- puko si pa sad oces da se zenis ili sta :D ? Ajde, more, sad ce zene da otvore temu i da se izjasne treba li bacati bukija u b(m)racne vode ili ne ... :twisted: ...ebes djakuzi, gajbicu i ostalo- buki je buki, bre- forumaski brend :lol:

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
Da si preterao...NISI....ima i gorih...samo nije mi jasno KAKO TI NE DOSADE te isprazne ribice... u odnosu na tebe sam nevinasce, ali moja okolina misli da sam nemoralna, :0....bitno: DOSADILO MI JE!!! S frajerima mi je interesantna zajebancija....ne mora nista da se dogodi.. osim ako ne zelim to divljacki... a tebi izgleda sve-jedno....cini mi se da ti je preslo u naviku!!! Steta!!! Kad je*es sta stignes izgubis osecaj... ne treba da mislis na zenidbu....dok ne ispostis bar 2 meseca!!!

Ali jel si ti stvarno frajer ili si umislio da si frajer :D....zbog stana, kola...blablabla

Poruka
19.862
Ali iskreno... sta tebe boli *****, ko se na koliko Venerinih Bregova popeo i koja je pod koliko ruda legla? Hteo bi da vidis gde se nalazis u koordinatnom sistemu konfuzije, jel tako? Takva pitanja postavljaju samo nadriјebachi, koji veruju da se iskustvo stiche time sto se mece u sto vise rupa... da ne pominjem cinjenicu da su te koje ti pecash, na tu tvoju "udicu" kojom si se pohvalio, u najvecem broju sluchajeva guske i krave, koje od celog tandaranja znaju samo da rashire noge.

Daleko je pametnije i realnije pitanje, jarane moj, koliko puta ti je do sada zensko slomilo rebra u finishu :twisted:

CURSE

Aktivan član
Poruka
1.491
Kad_LupimLupim:
Ali iskreno... sta tebe boli *****, ko se na koliko Venerinih Bregova popeo i koja je pod koliko ruda legla? Hteo bi da vidis gde se nalazis u koordinatnom sistemu konfuzije, jel tako? Takva pitanja postavljaju samo nadriјebachi, koji veruju da se iskustvo stiche time sto se mece u sto vise rupa... da ne pominjem cinjenicu da su te koje ti pecash, na tu tvoju "udicu" kojom si se pohvalio, u najvecem broju sluchajeva guske i krave, koje od celog tandaranja znaju samo da rashire noge.

Daleko je pametnije i realnije pitanje, jarane moj, koliko puta ti je do sada zensko slomilo rebra u finishu :twisted:

KLL...aplauz!... :D

_PLAVUSICA_

Zainteresovan član
Poruka
300
Gagi Bg:
Danas (nedelja 05.11.06)u nedostatku pametnijeg posla naletim na ovaj forum(po prvi put) i shvatim da je ovo idealno mesto da saznam nešto što me već duže vreme "kopka".
Imam 38 godina,prosečno izgledam,nemam više nikakvih većih problema ali ...sve kažem sebi dosta Gale,dovoljno je bilo,ženi se,pravi decu, al već sledećeg trenutka napravim plan u glavi, još godinu dana,nemoj sada kad ti je najluđe (firma,ludilo gajba u centru,đakuzi,napucan auto,garderoba,keš...).Znam da će biti dosta onih sa raznim komentarima ali zaista je tako.

Da skratim.Spavao sam sa oko 250 devojaka (dozvoljavam oko 15% moguće greške).

A Vi ? Sa koliko? Konkretan broj...

PS.Predpostavljam da će neki od Vas biti iznenadjeni brojem,i sam mislim da nisam normalan,nekad me je pomalo sramota samog sebe,ali sledećeh trenutka kažem samom sebi "ma i trebao si..."
Ja sam zaista bio iskren pa to isto očekujem od Vas,bez lovačkih priča i preterivanja.Gore pomenuto nisam napisao da bi se time hvalio (naprotiv), jednostavno, interesuje me kako kod drugih stoje stvari.Voleo bih da čujem i odovore devojaka.

U nadi da će te biti iskreni pozdravljm Vas
Gale
Juuu,JEBACH...... :lol: ;)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.