Antropologija naroda i genetička genealogija

Poruka
7.440
Etnički Sardinijci najveca y-haplogrupa I2a1*, MtDNA H, U5...
Etnički Srbi najveca y-haplogrupa I2a1*, mtDNA H, U5...

Slike etnickih Sardinijaca...

sardinians sardinian people   sardinia.jpg


- - - - - - - - - -

sardinians sardinian people.jpg


- - - - - - - - - -

Sardinians_3.jpg


- - - - - - - - - -

slike etnickih Sardinijaca

sardinians sardaigne sardinien sardinie Сарди́ния sardinian people sardinsk Sardisch sa.jpg


- - - - - - - - - -

sardinians sardinian people (32).jpg


- - - - - - - - - -

sardinians sardinians sardinians  sardinian people sardinian sardinian sardinian sardinian  (13).jpg
 
Postoje samo 3 originalne krvne grupe 0-, A+, B+, svi ostali krvni faktori i krvne grupe su nastali mesanjem originalnih.

Samo beli narodi originalno imaju rh- krvni faktor.

Neke od zemalja po procentu rh-


Srbija 16%
Slovenija 18%
Poljska 19.66%
Svajcarska 17%
Spanija 19.5%
Danska 16%
Austrija 19%
Litvanija 16%
Holandija 16.3%
Australija i Novi Zeland (belci, Britanci) 19%

http://www.rhesusnegative.net/themission/bloodtypefrequencies/
 
Poslednja izmena:
Antonio Segni (Italian pronunciation: [anˈtɔːnjo ˈseɲɲi]; 2 February 1891 – 1 December 1972)[1] was an Italian politician who was the 34th Prime Minister of Italy (1955–1957, 1959–1960), and the fourth President of the Italian Republic from 1962 to 1964. Adhering to the centrist Christian Democratic party (Italian: Democrazia Cristiana – DC), he was the first Sardinian ever to become Prime Minister of Italy.

Etnicki Sardinijac.

182412.jpg
 
Nisam ja birao slike, vec neki stranac, nepoznat, i odlicno je izabrao.
Tebi smeta cela nauka fizicka antropologija, Carlton S. Coon, i svi ostali antropolozi.
Ne trosim vreme na trolove, mogao bi da ne trolujes moje teme i komentare.

Dobro onda je taj stranac birao slike koji mu pasu u koncept i tebi ocigledno ne.

I nemoj vise name droping da radis. Da stavis naucnike kao dokaz koji ono sta ti tvrdis nikad nisu zastupali.

Razne naucnici koje ti citiras u vezi Vince nikad nisu rekli da su to bili Srbi.
 
Koja je poenta tvog trolovanja. Treba da ukinemo nauke genetiku i antropologiju jer se tebi ne svidjaju.
Svi fizicki antropolozi Carlton Coon i ostali, i mnogi geenticari i drugi naucnici potvrdjuju 100% sto ja pisem. Harald Haarmann, Maria Gimbutas, Djordje Jankovic...
Prvo ne postoji kultura "vince", mi smo tako prozvali arheoloski lokalitet, ali narod vincani ne postoje. U genetskom smislu neolitske kulture balkana su pravili Srbi stari-evropljani.
 
"vincani" jesu bili narod, ali se nikad tako nisu zvali, bili su staro-srpski evropski narod. Srbi su starosedeoci balkana, centralne, severne i istocne evrope i zive na ovim prostorima hiljadama godina, evropa je jako mali kontinent i sve je blizu. Prasrpski /staro-srpski/ staro-slovenski/ sanskrt (jedan isti jezik) je stari prirodni jezik i govori se na ovim prostorima hiljadama godina.

Nije potrebno ni jedan naucnik da tvrdi nesto i nauka se ne sastoji od ponavljanja kao papagaj sta neki naucnik tvrdi, neko ko procava kao ja dugo vremena zna o tim starim narodima, iste zakljucke su dobili ljudi na razlicitim krajevima sveta koji isto dugo proucavaju ove nauke i ima i naucnika koji isto ovo tvrde.

Danasnja nauka je totalno okupirana i unistena zbog politicke propagande svetskih vlastodrzaca, danas gotovo ni jedan naucnik ne tvrdi nista i ne bavi se uopste ni malo o ovim temama.
 

Back
Top