Imao sam drugarice....

gost 4554

Buduća legenda
Poruka
39.136
Imao sam 2 drugarice, bili smo nerazdvojni kao da smo rod rođeni...tajne smo jedni drugima pričali i javno iznosili...;)
Onda se ja i jedna drugarica zaljubismo (ja nesrećno), ona kobjagi sretno (njen decko mi se od prvog trena nije dopao kao lik...i na to sam joj skretao pažnju, što nasamo, što u prisustvu moje druge prijateljice...), aa treća osta sama.
Jednog dana ja i moja drugarica krenusmo kod te treće drugarice.....zvono, po tradiciji ne radi...pokucasmo da uđemo unutra, niko nije odgovorio i mi otvorismo vrata. Vrata otvorena....kada, ni 10 sekundi kasnije ugledasmo da je njenog decka zajahala ova druga prijateljica...:eek:
Ne mogu rečima opisti šta je onda nastupilo,ali sigurno stvarate sliku..:neutral:
Razdvojio sam ih nekako, kretena sam izbaciopolugolog iz stana...:dash:
Prošlo je od tada 15 dana, ali i jedna i druga traže od mene da se odlučim na čiju ću stranu...:sad2:
Ali ja ih volim obe i obe su mi drage...Njihov đuvegija je pobegao sa nekom trećom....
Njih dve sam pokušao da pomirim, ali zamalo glavu da izgubim..:eek:
Nedostaju mi kafe, ćaskanja i druženje sa obe..imate li neku pametnu ideju povodom ovog mog problema..:neutral:
ne znam šta bih uradio da ih pomirim...:neutral:
 
Imao sam 2 drugarice, bili smo nerazdvojni kao da smo rod rođeni...tajne smo jedni drugima pričali i javno iznosili...;)
Onda se ja i jedna drugarica zaljubismo (ja nesrećno), ona kobjagi sretno (njen decko mi se od prvog trena nije dopao kao lik...i na to sam joj skretao pažnju, što nasamo, što u prisustvu moje druge prijateljice...), aa treća osta sama.
Jednog dana ja i moja drugarica krenusmo kod te treće drugarice.....zvono, po tradiciji ne radi...pokucasmo da uđemo unutra, niko nije odgovorio i mi otvorismo vrata. Vrata otvorena....kada, ni 10 sekundi kasnije ugledasmo da je njenog decka zajahala ova druga prijateljica...:eek:
Ne mogu rečima opisti šta je onda nastupilo,ali sigurno stvarate sliku..:neutral:
Razdvojio sam ih nekako, kretena sam izbaciopolugolog iz stana...:dash:
Prošlo je od tada 15 dana, ali i jedna i druga traže od mene da se odlučim na čiju ću stranu...:sad2:
Ali ja ih volim obe i obe su mi drage...Njihov đuvegija je pobegao sa nekom trećom....
Njih dve sam pokušao da pomirim, ali zamalo glavu da izgubim..:eek:
Nedostaju mi kafe, ćaskanja i druženje sa obe..imate li neku pametnu ideju povodom ovog mog problema..:neutral:
ne znam šta bih uradio da ih pomirim...:neutral:

ti ovde :eek:

o tico gadna stvar

da ti metla kaze, stvarno nema smisla sto od tebe traze da se odlucis, treba da se druzis sa obe

nikada nece isceznuti ta tuga sto vise ne mozete u troje da sednete ali ebi ga

imala sam slicnu situaciju, doduse nije prevara bila razlog ali jedna dobra cetvorka je razbucana zbog jednog kretena, ponekad prodje neka tuga sto nema vise zajednickih caskanja....:sad2:

ono sto je bitno je to da im stavis do znanja da neces da biras i da ti sa tim nemas nikakve veze, druzi se sa obe i to je to
 
Dal si ti normalan...zajebi ih obe i nadji dve nove.. ..pa sve ispocetka...samo ...mozda bolje tri da nadjesh....pa da pocnesh da heklash ...ili vezesh....
Idi bre na PIVO sa ortacima ..ko sav normalan svet..zayebi da se druzish sa zenama...one su za neshto drugo...
 
Imao sam 2 drugarice, bili smo nerazdvojni kao da smo rod rođeni...tajne smo jedni drugima pričali i javno iznosili...;)
Onda se ja i jedna drugarica zaljubismo (ja nesrećno), ona kobjagi sretno (njen decko mi se od prvog trena nije dopao kao lik...i na to sam joj skretao pažnju, što nasamo, što u prisustvu moje druge prijateljice...), aa treća osta sama.
Jednog dana ja i moja drugarica krenusmo kod te treće drugarice.....zvono, po tradiciji ne radi...pokucasmo da uđemo unutra, niko nije odgovorio i mi otvorismo vrata. Vrata otvorena....kada, ni 10 sekundi kasnije ugledasmo da je njenog decka zajahala ova druga prijateljica...:eek:
Ne mogu rečima opisti šta je onda nastupilo,ali sigurno stvarate sliku..:neutral:
Razdvojio sam ih nekako, kretena sam izbaciopolugolog iz stana...:dash:
Prošlo je od tada 15 dana, ali i jedna i druga traže od mene da se odlučim na čiju ću stranu...:sad2:
Ali ja ih volim obe i obe su mi drage...Njihov đuvegija je pobegao sa nekom trećom....
Njih dve sam pokušao da pomirim, ali zamalo glavu da izgubim..:eek:
Nedostaju mi kafe, ćaskanja i druženje sa obe..imate li neku pametnu ideju povodom ovog mog problema..:neutral:
ne znam šta bih uradio da ih pomirim...:neutral:

Au bre tico ti ko u spanskoj seriji :hahaha:

Karingtone :mrgreen:

Elem,probaj kres sa drugaricom,veruj mi neces se pokajati :rumenko:
 
Dal si ti normalan...zajebi ih obe i nadji dve nove.. ..pa sve ispocetka...samo ...mozda bolje tri da nadjesh....pa da pocnesh da heklash ...ili vezesh....
Idi bre na PIVO sa ortacima ..ko sav normalan svet..zayebi da se druzish sa zenama...one su za neshto drugo...

ti ne veruješ u muško-žensko prijateljstvo...Misliš da su žene predodređene samo za krevet...E, vidiš, str8 sam, ali su mi žene draže i kao prijateljice...;)
 
ajme...spanska serija:D

naravoucenije spanske serije
ne vredjaj sluzavku mozda se ispostavi da ti je to keva

lol

@ postavljac teme

po cenu toga da ne budes dobar ni sa jednom od njih nemoj da dozvolis jednoj da te odvuce od druge, a druzi se sa njima pojedinacno , sto ima svojih prednosti :per:

lol ali propade trojka jer te dve ima se ljagaju do kraja zivota :mrgreen:
 
naravoucenije spanske serije
ne vredjaj sluzavku mozda se ispostavi da ti je to keva

lol

@ postavljac teme

po cenu toga da ne budes dobar ni sa jednom od njih nemoj da dozvolis jednoj da te odvuce od druge, a druzi se sa njima pojedinacno , sto ima svojih prednosti :per:

lol ali propade trojka jer te dve ima se ljagaju do kraja zivota :mrgreen:

misliš da nema mesta mirovnoj misiji? :think:
 
Aj sad cu ozbiljno - druzi se pohjedinacno,odrzi im visokomoralni govor kako ako su ti prijateljice ne treba da ti traze da biras i da njihova svadja nije tvoja stvar.

Eto to ti je ozbiljno al ja sam ipak za to da ih dovatis :per:
 
više ne dele ni to...:hahaha::hahaha:



a gdje bi je ti postavila...:think:

Nemoj da shvatis kao da te kritikujem ali ovde mozes dobiti samo korisne seksualne savete :mrgreen:
Ja bih da sam na tvom mestu postavile na pdf zene ...pa da me istinski zaboli glava kad procitam sva misljenja jer ne umem da mislim svojom glavom :lol:

mala sala...tvoj slucaj nije tako strasan bice sve u redu jer nijedna zena verujem da ne zeli da izgubi prijateljstvo sa muskarcem kao sto si ti jer si stvarno retka sorta ;)
 
misliš da nema mesta mirovnoj misiji? :think:

ne verujem
ako se pomire to ce da bude samo formalno i gledace kako jedna drugoj da naprave frku, preko tebe naravno

lol

i garant ces kad pricas s jednom ona da ti soli pamet o drugoj
nema posle takve izdaje prijateljstvo
nazalost to je tako..

samo im objasni da neces s jednom da se posvadjas zbog druge i da neces trpis da ti jedna njake o drugoj i toliko

uz put ih kresnes obe :hahaha:
 
Jacob, pozvao sam ih na kafu u petak u knezu...nisu znale da dolazi ona druga...:neutral:
bili smo atrakcija u knezu...:sad2:

au bre pa pitaj bre ebo te, de se to radi:eek:

nikad ali ponavljam nikad nemoj da se petljas u tudju raspravu izvucices deblji kraj

to je njihova svadja kontas ne tvoja


ps: ne mogu da verujem da ako neko nece da kresne drugaricu da se odmah zakljucuje da je derpe :roll:
 

Back
Top