Imao sam drugarice....

au bre pa pitaj bre ebo te, de se to radi:eek:

nikad ali ponavljam nikad nemoj da se petljas u tudju raspravu izvucices deblji kraj

to je njihova svadja kontas ne tvoja

ps: ne mogu da verujem da ako neko nece da kresne drugaricu da se odmah zakljucuje da je derpe :roll:

Čim sam ih hvatao na gomili, ja sam se, nažalost umesao u sve to...I to obe koriste da me uvuku u svoj pakt...:neutral:
za ovo drugo, hvala, metlice..:)

sta je sa vasim muskim mozgom ste bre ograniceni

pa sta si ocekivo alo jedna je skakala po ki.ti ove druge, pa bre za to se oci kopaju bukvalno :lol:

aj stavi se u obrnutu situaciju i shvatices
dobro si zivu glavu izvuko

pa, nije njegova ki.ta u trajnom vlasništvu ni jedne od njih...po, meni, kriva je ona druga, al ona je htela da me zdromi...:sad2:
bdw: jel bi ti iskopala oči da neko pozajmi ono što je tvoje...:mrgreen:

obe me napale da radim za onu drugu: jedna kaže namjerno si me odveo kod one da vidim, druga-šta tražiš sa tom loozerkom...:lol:

Kad si se pravio pametan da ih miris :lol:

To se bre ne radi,uradio si najgoru stvar,sad si u ocima obe stao na stranu one druge jer si probao da ih miris.

Poslusaj moj savet - kad se zene svadjaju najvaznije 3 stvari su lokacija,lokacija i lokacija.

Nemoj biti u sredini :lol:

pa, nije njegova ki.ta u trajnom vlasništvu ni jedne od njih...po, meni, kriva je ona druga, al ona je htela da me zdromi...:sad2:
bdw: jel bi ti iskopala oči da neko pozajmi ono što je tvoje...:mrgreen:

:mrgreen: itekako

ja cu da pojedem svoju levu patiku ako se one ikada pomire, ne znam mozda sam ja staromodna al to je za mene smrtni greh

vise krivim ovu sto je naskakala od tog kuronje, jer je on skotina i to je to idemo dalje (boli to da) a one se znaju eonima, najgora izdaja :evil:

:mrgreen: itekako

čuvaj se kuco....:lol:
ja cu da pojedem svoju levu patiku ako se one ikada pomire, ne znam mozda sam ja staromodna al to je za mene smrtni greh

vise krivim ovu sto je naskakala od tog kuronje, jer je on skotina i to je to idemo dalje (boli to da) a one se znaju eonima, najgora izdaja :evil:

potpuno se slažem....od toliko tipova da joj se baš taj svidi...:dash:

Back