Како на вас утичу временске прилике и неприлике?

mina68

Никад нећеш одрасти, мали весељаче
Moderator
Poruka
58.692
Од јутрос су се променила 3 годишња доба, а заједно са њима и моје расположење и енергија.
Како на вас утиче овакво време, топло, хладно, киша, сунце, распон температуре од по 20 степени у року од 24 часа и остале неподопштине :sad2:
 
Од јутрос су се променила 3 годишња доба, а заједно са њима и моје расположење и енергија.
Како на вас утиче овакво време, топло, хладно, киша, сунце, распон температуре од по 20 степени у року од 24 часа и остале неподопштине :sad2:
Kako koja godina sve teže podnosim to, inače negde do 50-te apsolutno nisam to primecivala, kao što nisam znala ni šta je pms, skroz sam što se tih promena raspoloženja bila opuštena.
 
Док сам била млађа, ма до пре 2 године, било ми је чудно како на људе толико утиче време.
Сад ми се толико врти у глави кад дува ветар, као ветрушка се осећам.
Мужа боли кичма.
А колегиница не може да спава.
 
1 pravilo narkomanije - izaberi svoju drogu. :rtfm:
Лек за висок притисак и ериус тренутно.
Него се нешто размишљам, ова моја шупља глава има много отвора, можда да ја све то некако запушим да не дува толика промаја кроз њу :think:
 
Ми кафетин немамо у кући годинама, већ сам и заборавила да постоји.
Meni je spas za glavobolje i blage migrene. Brufen kod upale mišića, neki dan zbog vađenja zuba.
Ali kada me strefi tako nešto, kao neka nelagoda "sve me boli, ne boli me ništa" ili "sve k'o da ću se razbolim" zveknem jedno 2g vitamina C pa me onako fino restartuje.
 
Последње две зиме кад је овако влажно и хладно време буквално осећам хладноћу у костима, а мислила сам да је то само фраза...увукла ми се хладноћа у кости.
Не боле ме, али као нека дрхтавица ме ухвати.
Кад је лепо време ништа ми није :lol:
 

Back
Top